Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

Tva sa ot "smislenite" reply. I kak ako ne sym se registriral shte moga da si svalq .torrent file-a za da vidq che DAVA GRESHKI ?!?!?!?!?!

Ако не си регистриран нищо не можеш да правиш в торента. Не обвинявай другите, когато ти си виновен

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply
Не знам какви грешки дава... към 10 човека в момента свалят с обща скорост мегабайт и 200... даже единия я свали вече.

 

НИЩО НЕ РАЗБИРАШ!!! ПАК НЕПОДГОТВЕН!!! Ти пък откъде знаеш какво дава грешка и не. щом казва човека.. значи е грешка.. Lamer.

Link to comment
Share on other sites

грешката е в теб. първо.. линка е към юзър в локалната мрежа.. така че дали теглиш от warez.ru или от torrent си е все едно. само дето за едното ползваш torrent програма, а не FlashGet. още малко ще искаш да ти носят играта записана надискове на вратата и да ти я инсталират. като не ти харесва можеш да си теглиш от чужбина или от някъде другаде.

 

Теб пък кой та пита? И не ми казвай в кой е грешката! Разликата е голяма от това да теглиш с торент клиент и даунлоад менджър. 1-во и най-важното е че голяма част от юзърите не знаят как се ползва торрент клиент като например simbata. С биторандо ми даде грешка, както ми даде и с биткомент.

Link to comment
Share on other sites

Повечето хора точат с BitComet и вероятно ти е нещо от личната система. Възможно е да е свършило мястото на харда ти.

 

Каква все пак е грешката, която ти дава? Пробвай да дадеш нов рандом порт и продължи...

Link to comment
Share on other sites

Теб пък кой та пита? И не ми казвай в кой е грешката! Разликата е голяма от това да теглиш с торент клиент и даунлоад менджър. 1-во и най-важното е че голяма част от юзърите не знаят как се ползва торрент клиент като например simbata. С биторандо ми даде грешка, както ми даде и с биткомент.

 

не виждам да си отправил към някой конкретно въпроса си. разликата е НИКАКВА (поне в границите на това което ти можеш да разбереш). като незнаят да се научат. никой не се е родил научен. аз как знам след като никой не ми е обяснил? имате притенций.. научете се сами. ако не.. имаше една тема където всичко беше обяснено. ама кой да чете. и пак ще ти кажа... ГРЕШКАТА СИ Е В ТЕБ!! (защото знам че много ти харесва. не за друго. и защото си много любезен.)

 

Едит: това не е първата игра качена на торент. юзърите да му мислят. никой не им е задължен.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Току-що тръгна. До сега теглих от торрентс-бг.цом.

Сега само трябва да помислите за другите юзъри, които незнаят какво да правят ;)

Link to comment
Share on other sites

Теб пък кой та пита? И не ми казвай в кой е грешката! Разликата е голяма от това да теглиш с торент клиент и даунлоад менджър. 1-во и най-важното е че голяма част от юзърите не знаят как се ползва торрент клиент като например simbata. С биторандо ми даде грешка, както ми даде и с биткомент.

Това пък как го измисли? :angry1

Просто незнам дали ще ми точи от трафика (аз съм на Телекабел Пазарджик!) .

И ако ще ми иска трафик, как ще я изтегля, като ще си изкарам лимита за 2 месеца напред ??? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Това пък как го измисли? :angry1

Просто незнам дали ще ми точи от трафика (аз съм на Телекабел Пазарджик!) .

И ако ще ми иска трафик, как ще я изтегля, като ще си изкарам лимита за 2 месеца напред ??? :angry1

това си е твой проблем тука си писал следното:

Да бе, ама някой трябва да я качи в warez-a за обикновените user-и като мен rolleyes.gif
Link to comment
Share on other sites

Това пък как го измисли? :angry1

Просто незнам дали ще ми точи от трафика (аз съм на Телекабел Пазарджик!) .

И ако ще ми иска трафик, как ще я изтегля, като ще си изкарам лимита за 2 месеца напред ??? :angry1

Не знам, по принцип ип-то, от което се тегли е на локална скорост за клиентите на Евроком и Гигабит Нет. Логично е Телекабел също да го считат за локал, но не мога да твърдя със сигурност. Трябва да ги питаш.

Link to comment
Share on other sites

Това пък как го измисли? :angry1

Просто незнам дали ще ми точи от трафика (аз съм на Телекабел Пазарджик!) .

И ако ще ми иска трафик, как ще я изтегля, като ще си изкарам лимита за 2 месеца напред ??? :angry1

simbata, ако случайно нямаш някои братовчед в съпорта на ТК направо ти отиде трафика за 2 месеца напред. Освен това този торент е за абонатите на Евроком и Гигабит, така че ти къде тръгна да сваляш от там. Dreamer, каза че ще банва по IP такива, които не са от мрежите на Евроком и Гигабит. :(

Link to comment
Share on other sites

simbata, ако случайно нямаш някои братовчед в съпорта на ТК направо ти отиде трафика за 2 месеца напред. Освен това този торент е за абонатите на Евроком и Гигабит, така че ти къде тръгна да сваляш от там. Dreamer, каза че ще банва по IP такива, които не са от мрежите на Евроком и Гигабит. :(

Телекабел е клиент на Евроком тъй, че няма да банвам. Същото се отнася за пичовете от Раковски и техния spidernet. А, и за Пещера :)

Link to comment
Share on other sites

Телекабел е клиент на Евроком тъй, че няма да банвам. Същото се отнася за пичовете от Раковски и техния spidernet. А, и за Пещера :)

Добре че поне това се изясни. Сега остава да се разберем и със съпорта на ТК. :angry:

Благодаря за разяснението. :)

Link to comment
Share on other sites

(поне в границите на това което ти можеш да разбереш). (защото знам че много ти харесва. не за друго. и защото си много любезен.)

Нищо не знаеш какво разбирам и какво не. А и ти самия не си от най-любезните. И престани да шишеш по мой адрес !

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, има ли възможнаст играта да се качи на вареза, аз я видях в арената, но нещо не може да стане хавата от там :tongue

Link to comment
Share on other sites

Нищо не знаеш какво разбирам и какво не. А и ти самия не си от най-любезните.  И престани да шишеш по мой адрес !

 

аз не пиша по твой адрес. отправям речта си ДИРЕКТНО към теб. ти се сети кога да отговориш. може и да незнам, но ти не изглежда да ме опровергаваш. аз не съм казал нещо измислено, цитирам неща които ти си казал. така че... няма какво да коментирам повече.

Link to comment
Share on other sites

Аз е играя от 5 часа вече, а вие още мислете как да е изтеглите

 

някои даже не се канят да си губят времето да я теглят.

Link to comment
Share on other sites

Аз е играя от 5 часа вече, а вие още мислете как да е изтеглите

Е, сега кво дразниш ли ни ??? :)

 

Хубаво ще е да се качи на уареза, дърпам с адски ниска скорост и май ми тегли трафик... :blink:

Link to comment
Share on other sites

някои даже не се канят да си губят времето да я теглят.

Ми изобщо не ми пука за тези. Те ще загубят. Днес ще цъкам в мулти, там е тръпката. w00x ако си играл фифа, пробвай тази. Според мен няма нищо общо със 2004. Толкова раздвижени играчи, финтове, извеждащи пасове.

Link to comment
Share on other sites

по принцип играя фифа, но от предните 2 останах много разочарован. ама щом казваш.. ще я видя и тая. дано поне в тази пише как се правят всичките там.. финтове и сякви други неща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...