Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

Аз се чудя дали този психологически проблем е на футболистите или персонално на Венгер, който го предава на тях. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Последният път когато Олимпиакос победи Манафа е било през 350 година пр. Хр. Резултатът 2-1, головете за гърците са дело на Плaтон и Аристотел, а почетното попадение на Райън Гигс. :gangstah: 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Я каква изненада. Без съдийския натиск от страна на Съра, и без неговото командване отбора яко забуксува. И... Райън Гигс още не е приключил състезателната си кариера и вече е... старши треньор :lol:

След като Арсенал отново заора в края на сезона - официалната ми подкрепа е за Ливърпул, които сериозно се насочват към титлата и доста бих се радвал, ако отбор с такъв бюджет спечели титлата.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дано БР и момчетата си вземат урок. Цял сезон ни покриваше късмета все пак.

Жал ми е за Стиви, той я заслужава. Ако не се беше подхлъзнал, чукотка никога не можеха да ни бият.

Онзи ден, при 0:3 си повярвахме че можем да си оправил головата, и забравихме че ТП и отборчето му това и чакат.Майната му, здраве да е.

Реално погледнато, целта ни този сезон беше постигната, аз лично съм доволен.

Дано стане чудо идните 4 дни, или догодина пак да имаме спортния шанс да сме в битката.

YNWA !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Иска ти се...

Ел ниня, който взехте на негово място, май ще потопи Милано в сълзи от мъка :)

Ами, в интерес на истината прогреса на Ливърпул ме радва. Връща интригата във Висшата лига. Бих се радвал да ги видя шампиони. На фона на отбори като Челси и Шити - пуул радва, предишния сезон бях за тях. Не знам дали го писах и тук, но Юнайтед адски ми опротивяха последните няколко сезона на съра - разказаха играта на Бербатов, очевадни съдийски рамене, лакти, и други опори и въобще - направиха трудна задачата да ги харесвам. А за Марио - не че ми се иска, проблемът е самия Марио. Последния сезон хич не си даваше зор в Милан и постоянно беше длъжник на отбора. На фона на чудесата от храброст, които правеше Ибра, Балотели беше камион претенции без покритие на терена. А относно Торес - явно си забравил периода, когато носеше екипа на Ливърпул. Едва ли ще си върне онази форма, но е класен играч, когото харесвам и се надявам да успее да възроди кариерата си в Милан. А самия Милан толкова са затънали, че едва ли Торес би им бил проблема.

Link to comment
Share on other sites

Тази година трансферното лято е полудяло. Над един милиард евро пръснати за трансфери...

Юнайтед - като Реал - изпонакупиха Ди Мария (който смятам, че беше една от основните движещи сили в Реал), Дейли Блинд (много го харесвам тоз' играч), Рохо, Фалкао (под наем)... Балотели в Пуул, Уелбек в Арсенал... Висшата Лига явно се напъва да се върне на европейската сцена...

Link to comment
Share on other sites

Няма как да забравя какво даде Торес на ЛФК, но след като отиде в Чукотка е бледо копие на себе си. Бъди сигурен че никога няма да бъде машината от Анфийлд. Бало е класен нападател, но има проблем с църната си кратуна. БР ако успее да му повлияе, може и да дигне КПД-то при нас.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ми че то не е смешно, ами закономерност при Жозе. На третия сезон максимум отборите му регресират яко. 

Link to comment
Share on other sites

Мдааа, Юнайтед ги отнесе тежката артилерия :) Арсенал ми стават все по-симпатични :)

Уволнили са Брендън Роджърс... Трябва да призная, че ми беше симпатичен. Ама съра правилно го е казал - Ливърпул няма необходимата организация, необходимия клуб, за да може да се върне към величавите си години...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...