Jump to content
BulForum.com

Rift


mIRCata

Recommended Posts

Rift-online-RPG-pc-covershot.jpg

Publisher: Trion Worlds

 

Developer: Trion Worlds

 

Release Date: March 1, 2011

 

Genre: Online Games, MMO-RPG, Role Playing Game (RPG)

 

Minimum System Requirements

 

* OS: Windows XP, Vista or Windows 7

* CPU: Dual Core 2.0 GHz or better

* RAM: 2 GB

* HDD: 8 GB free disk space

* Graphics: 256 MB Graphics Memory

* Sound Card: DirectX 9 Compatible

* DirectX: Version 9.0c

 

Recommended System Requirements

 

* OS: Windows XP, Vista or Windows 7

* CPU: Core 2 Duo 2.2 GHz or better

* RAM: 4 GB

* HDD: 15 GB free disk space

* Graphics: 512 MB Graphics Memory

* Sound Card: DirectX 9 Compatible

* DirectX: Version 9.0c

 

Supported Graphics Cards:

Minimum – Nvidia GeForce FX 5900, ATI/AMD Radeon X300, Intel GMA X4500 or better

Recommended – Nvidia GTS 250 or better, Nvidia GTX 200M series or better

 

Официален сайт

Screenshots

Форуми

Допълнителна информация и помощ за играта

 

В момента видях, че раздават trial ключове ако се регистрираш в rift.zam.com - това е еквивалента на wowhead за WoW и сега чакам да се свали и инсталира да видя дали наистина работи.

Интересна схема за развитие на героя, професиите май са по-добре измислени от WoW. От това, което четох, май може да имат практическо приложение докато развиваш героя, а не само като стигнеш последните нива, че да може да ползваш нещо, което да ти отговаря на нивото.

Да видим дали ще излезе нещо повече от хубава графика :)

След около 8GB download, ще стане ясно :)

 

ПП

Явно форума не иска да имам две мнения едно след друго и ги обединява - исках, това с представянето на играта да е изчистено, но...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

и аз дръпнах едно Ally of the Ascended key - довечера ще взема да дръпна и играта. Пиши ми къде ще си направиш герой. А този, новия телефон - вземи да си го вдигаш вече :laughing: , аз поне имам извинение :P

Link to comment
Share on other sites

По ред на номерата - направих си във PvP MaidenFalls - май така се казваше сървъра. Даде ми го като първи PvP. Помня,че имаше някви falls :)

Фракция The Defian

Расата е Kelari - Bobolina The Inquisitor / Purifier / не съм решил /:)

трудно вдигам телефон докато спя, пък ти, първо заето, после не вдигаш, криеш се. Ма то iPhone-те са така - бъгави и най-вече бъгави. :P :lol:

 

Май удължиха евънта до 16.04, не съм сигурен. Довечера ще стане ясно. Има едно две неща които има да се пипнат. За сега с моята карта на Ultra върви - като стане напечено ще стане ясно.

Link to comment
Share on other sites

с две думи - то няма време.... Аз докато се върна от работа, докато хапнем, докато инсталирам и хайде - те ще вземат да спрат трайла тези кифли.

Link to comment
Share on other sites

с две думи - то няма време.... Аз докато се върна от работа, докато хапнем, докато инсталирам и хайде - те ще вземат да спрат трайла тези кифли.

 

Май удължиха евънта до 16.04, не съм сигурен. Довечера ще стане ясно.

Link to comment
Share on other sites

Май са я направили баш като Forsaken World.Там малко шит че оставаш без маунт на 30 лвл ама като не дигаш репутация е така :(

Ако някой евентуално му се прицъка Forsaken world имам 1 акаунт излишен :lol:

Едит: Цък

Link to comment
Share on other sites

то твоя "май" ми е много плаващо понятие ;)

Ти кой левъл си бе Миро?

За около 30-на минути - 3 или 4 ти. Беше късно, беше много различно та не съм много на ясно какво стана :)

Сега се сетих какво ми липсва от WoW - като избера даден предмет да ми каже цветно кое е нагоре и кое на долу в статистиките. Сега е криво.

Link to comment
Share on other sites

Май са я направили баш като Forsaken World.Там малко шит че оставаш без маунт на 30 лвл ама като не дигаш репутация е така :(

Ако някой евентуално му се прицъка Forsaken world имам 1 акаунт излишен :lol:

Едит: Цък

Аз играх Forsaken World до към 30 level и играх малко Rift докато беше в open beta и мога да кажа, че Rift е в пъти по-добра. Във FW например не можеш да се движиш докато се биеш(!) и има страшно много grind-ене. В Rift ми хареса системата с "рифтовете" и това, че правят света до някъде динамичен. Но не знам как са instance-ите и pvp-то.

Link to comment
Share on other sites

Мдааа. Не дават вече. Докато не направят нормален trial да се види играта труно ще се прежаля да сия взема просто на картинки. Ще чакаме Titan.

Link to comment
Share on other sites

Видя ли, аз като ти казах, че няма време - ти ми се самоцитирваш и ми "май-ваш" :laughing:

 

Ти поне направи някой левъл, аз не можах и да си я дръпна даже. Другия път ще я пробваме.

Link to comment
Share on other sites

Мдааа. Не дават вече. Докато не направят нормален trial да се види играта труно ще се прежаля да сия взема просто на картинки. Ще чакаме Titan.

 

Аз чакам TERA. Като излезе, гоня жената, барабар с кучето и се зомбирам...

Link to comment
Share on other sites

Нов free weekend trail от 10am PDT April 15, 2011 до 10am PDT April 18, 2011.

Този път ще поиграя малко Миро.

Ами влезни в мъмбъл довечера и докато стигнеш до мен (ако направиш същата раса) ще ти трябват 20-на минути и после може двамата да поцъкаме аз ще кърсвам , ти ще пускаш щитовете и така :)

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че си избрал the Defiant. Моята половинка почна да сваля играта и ще се логнем по някое време. Той мъмбъла си е пуснат, така че нахлувай и ще се чуем. Все още не знам какво да играя.

Link to comment
Share on other sites

за Келарите не съм много сигурен, трябва да ги разгледам расите, като инсталирам играта - аз съм много проблемен в това отношение, ама ти си го знаеш де.

Link to comment
Share on other sites

Еми то тая фракция - женските персонажи са най-добре на Келарите, ти хора не харесваш, другите мясат на буци мускули, та съм почти 100% сигурен, че ще харесаш Келарите.

Link to comment
Share on other sites

Да, но на келарите видях клепарите бе Миро. Май си направя белолика Bahmi, ама то като видях колко настройки има - то не беше лице, не бяха вежди, татута, цвят на коса, очи..... 30 минути имам само настройки на външен вид на девойката...

Link to comment
Share on other sites

Да беше видял на клепарите настройките за дължина и колко да са вертикални или клепнали настрани - аз моята си я направих с най-малките и максимално нагоре, да не мяза на Станиславчо от шоуто на Слави (оня дето все пита Къде е батко?)

Link to comment
Share on other sites

Да, но на келарите видях клепарите бе Миро. Май си направя белолика Bahmi, ама то като видях колко настройки има - то не беше лице, не бяха вежди, татута, цвят на коса, очи..... 30 минути имам само настройки на външен вид на девойката...
И накрая сигурно пак е приличала максимално на Pagane :lol:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...