Jump to content
BulForum.com

Rift


mIRCata

Recommended Posts

хехе, ще видим ;)

 

Миро, Bahmi ще е расата, че и Кики и Жоро искат такава, а аз изобщо не се възпротивих, защото първо е weekend trail и второ, че най си ми харесва тя. На твоя сървър - Maidenfalls PvP.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Bahmiте ми майката с тая раса - няма как да се намерим. Кой знае къде ще ви пусне, пък за 3 дена няма да се вдигне кой не колко левел. Явно ще си цъкам сам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Играта вече е free 2 play. Довечера ако остане време и успея да се вредя на компа ще поцъкам малко с Rouge-a ми. Не помня името на сървъра, ако някой ще играе ще го видя кой е.

 

Сещам се само, че е PvP English сървър. То може и да е единствения

 

Любо направи се един Rouge Bard - да хйлваш докато дрънкаш на китара и свириш на няква свирка :) :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм бил китарист, но нямам и желание да си пускам отново Рифт, чакам Wildstar

 

EDIT: Кики каза да я сваляме и да играем..... ти да не си се наговорил с нея бе Мирославе?

Link to comment
Share on other sites

Тц. НЕ съм се чувал с нея скоро. Явно и се цъка.

Аз сега опитвам да прочета за професиите да видя какво си бях харесал.

Link to comment
Share on other sites

Има и нещо на тази игра, което определено не ми харесва! Най-вероятно ще я играем от дъжд на вятър с жената, докато чакаме да се появи WildStar и/или имаме повече яснота относно играта с най-голям hype в момента - клик

 

От Sony в момента се справят доста добре, защото нищо не показаха на Е3, но играта от номер 4 в класацията на mmorpg.com отиде на първо място с нежероятните 8,99 точки, което си е доста.

Link to comment
Share on other sites

f2p, no tricks and lies, но ако искаш да продаваш в АН - купи си нещо от магазина - примерно за 5$ и тогава ще може да продаваш......

 

 

Aaaa, можело и по друг начин - да цилкиш докатот събереш 1500-600 платина да си купиш някви работи с тях  и тогава пак ще може да натрупаш тая лоялност и да ползваш АН.

Link to comment
Share on other sites

Толкова много платина ще можеш да събереш с 300 - 400 часа игра :( 

Не мисля, че f2p е моделът за мен, нещо ама хич не ми допада.  Ти кой левъл стана бе Мирославе?

Link to comment
Share on other sites

Аз си направих Marksman/Ranger/Assasin но в другия сървър, щото имах някви надежди ,че ще има кой да ме хийлва и да помага в левелването, ама ми се размина. Към 25-6лв. съм. Но тези дни ще гледам да погриндя в първата зона материали да изравня професиите с левела ми.

Link to comment
Share on other sites

То не знам повечето кои сме вече. Аз и в двата имам. Във Volan съм 16-18л, В другия PvP понеже си купих ездитна коза се заиграх повече и съм 25-6л rogue. Но изостанах с runecrafting-а и ще си наваксам тия дни и тогава ще продължа с втората зона.

Link to comment
Share on other sites

Ние май само в Петък играем с Кики. Аз съм 15-ти левъл, защото си направих куестовете за риболов, а тя май е 12 или 13 левъл. Нещо с Blood ни беше сървъра, но определено не разчитайте на нас. Играта поне на мен ми е досадна, а като гледам и на Кики не и е на сърце. 

Разберете се двамата, за да може да играете.

Link to comment
Share on other sites

И аз реших да я тествам като видях,че е Ф2П. Засега имам по-скоро положителни впечатления от играта,но си има кусури.Играя Eth rogue в Bloodiron,ника ми е Walleryan 16 lvl, ако има някой от форума там може да разцъкваме заедно :)

Link to comment
Share on other sites

Мирослве, бастун неповторим, кажи поне кой е шибания сървър, в който е шибания герой, с който играеш! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мирослве, бастун неповторим, кажи поне кой е шибания сървър, в който е шибания герой, с който играеш! :angry1

във вашия сървър - 16, във Volan 18.

 

Аз си направих Marksman/Ranger/Assasin но в другия сървър( на Любо сървъра), щото имах някви надежди ,че ще има кой да ме хийлва(Любо) и да помага в левелването, ама ми се размина(щото Любо няма да играе). Към 25-6лв. съм. Но тези дни ще гледам да погриндя в първата зона материали да изравня професиите с левела ми.

 
Link to comment
Share on other sites

Ами писха на един mage 24л, който играеше, понеже стана после 25, ама отговор не получих. Ти ли си бил, друг ли набарах, не знам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...