Jump to content
BulForum.com

Rift


mIRCata

Recommended Posts

26-ти съм в момента. Pyro/Chloro-mancer. С афинитет към Pyro-то...

Може да съм бил afk, съжалявам, ако съм те пропуснал. Ти с какъв ник си?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Най-лесно се продават кутиите, мен ми паднаха две жълти на късмет и направих 400p за 2 мин. Ама дропът е много случаен. Най-много падат от тези instant adventures. Друг начин за правене на пари без AH вероятно е със спамене на трейд чата с руда например. Аз играя в някакъв ПВЕ сърврър и тея рифт ексчендж с които можеш да си отвориш АH всеки ден стават все по-скъпи, защото всички f2p ги търсят. Почнаха от 850p в момента се продават за по 1,2к до 1,5к...

Иначе пробвах всички герои и мейджа най ми допадна. Хийлинг дървото за качване на левели си е машина. Нападат ме по 6-7 едновременно и оцелявам... това даже с клерика ми беше трудно :) Мейджа кърти

Link to comment
Share on other sites

Точно от такива кутии дойде основния приход. А АН си го активирах, като си купих едно ездитно животно. Отделно имам mining, който ми е само за приходи.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой от вас иска ли да ми продаде REX на по нормална цена ? В нашият сървър вървят по 1300p в момента... а реалната му цена е 850..

Link to comment
Share on other sites

При нас е около 1100p

Аз между другото, след като никой не успя да ме намери - напуснах досадните технократи и преминах към Guardian, където направих един 39 pyro mage, сега дигам по WF assassin rogue.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...