Jump to content
BulForum.com

Multiplayer Game Servers


furiozo

Recommended Posts

ei namerih i drugi serveri

za starcraft i BW 1.13c

Название сети и пароль:

 

GosuGamers-1 gosu

GosuGamers-2 gosu

GosuGamers-3 gosu

GosuGamers-4 gosu

GosuGamers-5 gosu

GosuGamers-6 gosu

GosuGamers-7 gosu

GosuGamers-8 gosu

GosuGamers-9 gosu

GosuGamers-10 gosu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Новият CS 1.6 сървър аз го праа няма да работи винаги но ще се опитвам да го пускам колкото се може повече и туй ша я ето ви и IP:84.252.56.239:27015

 

Честито и HAVE FUN

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

не можели да се напреви да могат да играят повече хора в CS 1.6 просто не е много готино да дебнеш за да можеш да се логнеш за да поиграеш

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nqkoi moje li da mi kaje kak da igraq Stronghold crusader s nqkoi drug

kato cakana na tcp ip connectiona mi tarsi no ne mi namira sarvara na hosta(edin priqtel e naprail servar)

ta se 4udehme danebi da stava s Gamespy.ako trqbva s gamespy moje li nqkoi da dade link za gamespy-a 4e si iztrih diska(sas stronghold-a) i go nqmam.pls pomognete

Link to comment
Share on other sites

Последно има ли все още активен сървър за Battlefield 1942, в който да влизат хора, защото ми я подриха оригинална и ся освен в някви чужди да цъкам, друго не мога :( Освен това, ако може, да не е на R2R или SWоWWII, щото не искам да качвам кракнат експанжън върху оригиналната игра........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
не можели да се напреви да могат да играят повече хора в CS 1.6 просто не е много готино да дебнеш за да можеш да се логнеш за да поиграеш

Да и аз мисля, че трябва да се направи още един сървър или поне този да се направи за 32 човека.

Link to comment
Share on other sites

Последно има ли все още активен сървър за Battlefield 1942, в който да влизат хора, защото ми я подриха оригинална и ся освен в някви чужди да цъкам, друго не мога :( Освен това, ако може, да не е на R2R или SWоWWII, щото не искам да качвам кракнат експанжън върху оригиналната игра........

мисля, че има...http://games.online.bg/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Който има желание да играе на Football manager 2006 online да пише на skype andry_henry14.

За сега сме трима

 

Имам и един проблем.Защо влизаме 2-ма в играта с хамачи обаче не се виждаме.А всички настройки са направени.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
CS-a може ли да се играе по ИП и ако става какво точно трябва да се направи ...

Единия прави сървър,а другия пише в конзолата.

connect IP(на сървъра)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
A we iskam da pitam dali e vyzmojno da te hvanat

ako puka6 v nqkvi piratski serveri na mmorpg igri. :unsure:

Kak shte te hvanat?!

Link to comment
Share on other sites

Imam problem s diablo 2 .Imam originalen cd-key no na getaway pokazva databg headoff i nqkvi drugi serveri.May tva go pokazva 6tot pusnah edin fail d2servers.reg.Ako nqkoy znae kak da go opravq da pokazva originalnite getaway-ove da kaje plssss. :(

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми 2-ма човека за Rise of Nation(2003 по-старата версия) за 2vs2 .Ако има навити да пратят на ЛС :) или направо тука да пишат,та да спртетнем едно сървърче :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kak shte te hvanat?!

Никак :laughing: .А сега да питам:Значи свалих си Counter-Strike 1.6 Full,но нямаше никакви сървъри.След това си свалих и cs16patch_full_V22 и сега сървъри БОЛ,ама само един намерих в който да мога да влизам :bgrin: на дръгите ми пише Invalid CD Key.Но това няма толкова голямо значение.Въпроса ми е как мога да играя с вас(демек някфи еврокомски сървъри).Къде да вкарам IP-то на определения сървър за да се логна в него?

Link to comment
Share on other sites

Сървър за Counter-Strike 1.6

 

 

Сървъра е перфектен amx_mod 8vs8 без хакери в сървъра админите постоянно са онлайн... За по пеканите в хора сървъра се освобождава за арена 5в5 и така можете да посетите този сървър на това IP- 87.97.215.28:27015 повече инфо можете да видите на този адрес - www.geocities.com/p_t_server

Очакваме ви

В момента провеждаме кампания за набавяне на админи..Който иска да разгледа по-обстоино

да ни потърси..... www.geocities.com/p_t_server

 

Благодарим ви за вниманието..

Сървъра е с WC3 MOD , но по принцип е изключен

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Защо фуриозо неще да пусне 1 сървар за сурс и да махне някой от 1.5 ... и без това почти никой не играе на тях , а 1.5 е почти същото като 1.6 :) (всъщност повече наподобява сърс само дето е със стар енджин) ... та да си дойдем на темата :) ! ... Вече има кракнат сървар за сурс от провизион теам ... има и анти хакерска системка от з-проджект Авто бан 0.8 за сурс ... може да се използва и "мани админ плъгин" за звуците и добавките ... искам да кажа , че вече има всичко нужно за 1 добър сървар на сурс-а ... ще е много яко ако се направи един еврокомски. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Няма да е зле да се пусне едно сърварче за Prey. Не съм я играл в мулти, но смятам че то изобщо няма да е лошо. Играта е динамична и е много над нивото на средните FPS-та. Ще е хубаво да има и едно сърварче за Prey. Мисля че ще има голям интерес.

Link to comment
Share on other sites

Няма да е зле да се пусне едно сърварче за Prey. Не съм я играл в мулти, но смятам че то изобщо няма да е лошо. Играта е динамична и е много над нивото на средните FPS-та. Ще е хубаво да има и едно сърварче за Prey. Мисля че ще има голям интерес.

А бе като гледам изикванията на играта едва ли много хора ще могат да си го позволят,а и в мулти ще лагва много.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кой от НФС-ите може да се играе мултиплейър по ИП ? Или ако не по ИП по какъв друг начин ... м/у Евроком и ГГбит ?

Link to comment
Share on other sites

Кой от НФС-ите може да се играе мултиплейър по ИП ? Или ако не по ИП по какъв друг начин ... м/у Евроком и ГГбит ?

едно време имаше сървър на nfsu, всички серий след нея включват мултиплеър "over internet"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...