Jump to content
BulForum.com

Multiplayer Game Servers


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
@simbata - за CS ЯВНО има, щом се виждат "някакви" CS1, CS2, CS3 и CS+WC3 .. а относно FIFA - колко хора могат да играят в "сървър". Не мислиш ли, че могат само двама => по-добре е като искат двама да играят единия да прави сървър, а другия да се върже към него. ЕК да прави сървър за кефа на 2 играчи би било ОЛИГОФРЕНСКО.

 

Опа, объркал съм се за ФИФА-та - сорка. :bgrin:

А ако някой знае как се прави на Еврото сървър-да казва.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже защо не мога да влизам в CS съварите на Евроком. :cry При включено C-D!Пише ми някво "Older Protocol (46)"! :sick Pls помогнете! :cry :(

Link to comment
Share on other sites

Сигурно искаш да влезнеш от 1.6 в 1.5 или обратното.Така не може.Тези CS1, cs2, cs3 и cs+war3 са на 1.5.

Link to comment
Share on other sites

Аз сам с 1.6 и като гледам няма сървър на  1.6! :bgrin:

Сървър има, но не е показан отпред, защото е вечно празен.

Виж в headoff и си играй 1.6 в тези сървъри. Има и сървъри за CZ.

Link to comment
Share on other sites

Сървър има, но не е показан отпред, защото е вечно празен.

Виж в headoff и си играй 1.6 в тези сървъри. Има и сървъри за CZ

 

"Client.dll" Тва е проблема. :angry1 Кво ще рече тва "Client.dll" :confused

Link to comment
Share on other sites

Слагал ли си пачове?

Даже и отговора да е "да", слгай пачовете в този ред и един по един виж с кой сложен пач може да се влезе в хедоффските сървъри, че не знам.

Ето ги и пачовете подред:

CS1.6 Patch v.9a Full

CS1.6 Patch v.13 Full

CS1.6 Patch v.15.1 Full

CS1.6 Patch v.15.2 Full

 

Последния път като играх мисля, че бях с версия 13, но не съм много сигурен. Пък и то си беше много отдавна.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Незнам защо но и на мен като влезна в INTERNET GAMES няма сървъри , но когато им напиша IP ADRESS-a ми ги изкарва напримерно на еврокома cs1 cs2 cs3 , war3 някой може ли да ми каже защо е така ??? :wacko:

 

Давам уточнение ,че това е на Counter-Strike 1.5 !!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо но и на мен като влезна в INTERNET GAMES няма сървъри , но когато им напиша IP ADRESS-a ми ги изкарва напримерно на еврокома cs1 cs2 cs3 , war3 някой може ли да ми каже защо е така ??? :wacko:

 

Давам уточнение ,че това е на Counter-Strike 1.5 !!!  :excl:

е ти искаш да имаш 20 сървъра ли какво не моа та разбера ? влизаш си в хеадоф зимаш си Ип-тата от там слагаш си и тях , зимаш на опти-лан ип-тата зимаш и на ма3х

ип-тата и си готов 1 проблем остана само за сега, CLass C сървърите

Link to comment
Share on other sites

Аз имам предвид ,че като дам UPDATE би трябвало да ми илзлизат всички INTERNET SERVERS ,но не е така. Ето това имам предвид .Който знае как да се оправи този проблем да пише.

 

10x ПРЕДВАРИТЕЛНО :woot

Link to comment
Share on other sites

Сървар на City of Heroes ( или ако не може то поне само да си играем даите някъф пач или квото е там )

Какво ще кажете ?

Link to comment
Share on other sites

Сървар на  City of Heroes  ( или ако не може то поне само да си играем даите някъф пач или квото е там )

Какво ще кажете ?

da chuh che igrata bila samo za Multy Plaer i zatova ne sam e drapnal

no ako sepoqvi nqkakav server na wareza

shte e drapna da vida kak e

mejdu drugoto shte se pravi li server za

Star Wars Battlefront

???????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се ще да пуснат server на UT2004 + Editors' Choice Bonus Pack (с новите колички за Onslaught). Това най ми се игра, да не говорим че самото UT2004 си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...