Jump to content
BulForum.com

Multiplayer Game Servers


furiozo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

nqkoj moje li da mi pomogne primerno iskam da igraq s moj priqtel dadena igra no bez syrvyr pak 4rez internet na tcp/ip conectin li trqbva da ida i ima li zna4enie tyj kato na priqtelqt mi cabelniqt modem mu e vyrzan prez usb a az sym s lan kartata ima li zna4enie i towa blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
awe mai mi bannaha IP ot play.evrokom.net

bez da iskam pusnah 2 konekcii

nemoi li da sa oprawi

Оправя се,мен ме баннаха поради същата причина и след 1 час се оправи,или по-малко беше. :)

Na vseki kragal 4as ti mahat banna.Na vseki kragal 4as na 4asovnika po to4no.

Taka vednaj me bannaha kam 12 be deset i v 12 se upravi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

има един с ник AGRESSIVE и играе в cs 1.6 сървърите и постоянно ползва хакове и спиидове и разваля играта на останалите хора.

Направете нещо по въпроса!

Link to comment
Share on other sites

:D :D Nai QKOTO shte bude ako se napravi Survar za WoW [World of war craft] shtoto i bez tva q ima v wareza ,a kato igraesh v nqkoi vanshen survar igraesh 5-6-7-8-9-10 min i ti se skapva nastroenieto i si chupish klavieturata [kato men] i posle si kopuvash nova :D :D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest PACO22
:punk imali deistvast sarvar za '' Medal of honor''? imam predvid ggbit ili warez v kraen slucai evrokom.pitam zastoto si pravim nie sarvar i si pucame 4,5 coveka.ako sme povece stee po dobre.ponqkoga se vklucvat i drugi igraci-kak ni nadusvat neznam no iskam da nauca na vsqka cena!!!! :angry1
Link to comment
Share on other sites

ggbit nqmat game serveri...pone ne mi e izvestno da imat. Game serverite na wareza...ili ina4e kazano evrokom se namirat na play.evrocom.net

Ako iskash da namerish narod pishi tam. Namirat vi poneje servera vi e s nisuk ping za bg-te i suotvetno ste naj-otgore v spisuka podreden po ping. Ili variqnt 2...vi vijdat kato localen server...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Няма ли да направите сървар за AGE OF KINGS?Все пак това си е класика.

Въщност някои знае ли каде може да се играе АОК в мрежа?

Mejdu drugoto moje da se igrae prez gamespy.Tam vsqka ve4er ima okolo 100 gamers koito si cykat age of empires II.Pyk ako ima6 originala idi v MS Zone tam sa pone 3000 vseki put :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Hora shto ne napravite edin syrvar na FarCry.

Кой ще играе?

 

Здравейте аз съм нов тук!Моля ви не ми се смейте ако ви питам или кажа нещо смешно!

Не му е мястото тук на този пост ;)

 

има един с ник AGRESSIVE и играе в cs 1.6 сървърите и постоянно ползва хакове и спиидове и разваля играта на останалите хора.

Направете нещо по въпроса!

Това е за тук!

 

:punk game survars 212.104.26 :tongue

Гейм сървари на каква игра?!

 

Nqkoi moje li da se varje kum headoff server na CS ? Igrata  ne gi vijda izob6to , puk na saita pi6e 4e si ba4kat. Tva da ne e nqkva prostotia m/u evrocom i headoff

Има много ЕК-мски игра4и там ;).Трябва да ваведеш правилно ИП-то и ще ти покаже сърварите...На едно ИП има по доста сървари ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Може ли няккой да ми обясни като на олигофрен как става това с Counter-Strike първо коя версия ми тряа да инстална на компа и какви други настройки ми тряат да играя CS в мултиплеар,аз съм към ГГбитнет.БЛАГОДАРЯ предварително :lol:

Link to comment
Share on other sites

S edin priqtel iskame da igraem v mreja CS 1.5

S nego sme na edin i syshti dostavchik -ggbit

no kogato toi pishe moeto IP ne iska da go connectne :confused

pomoslih si da ne e ot razlichie vyv versiqta no ne e

i se chudq ot kakvo moje da e

ako na nqkoi mu se e sluchvalo podoben problem neka mi pomogne che bez CS 1.5 e losho

Link to comment
Share on other sites

are nalitaite na hamachi. tam nqma dostavci4i (na koito i dostav4ik i da si se taq pak igraete) sait za programata hamachi az sum si napravil server

name: SC:BW*CS1.5*NFSU2

pass: gamez

ina4e ima sait za server na starcraft BW : gosugamers potursete go v google.com

a znam i za drug server- bg e :

name: VPN-Gaming-BG

pass: welcome

i ...

name: VPN-Gaming-BG3

pass: welcome

 

ei tva sa massove server4eta :D are sega svalqite cs ver 15 i nfsu2 i SC:BW 1.13 i da igraem. tuk BTW postvaite serveri i za hamachi ako znaete 4e az nemoga da namerq pove4e. koito iska da igraem da me PM stava li? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...