Jump to content
BulForum.com

Multiplayer Game Servers


furiozo

Recommended Posts

Незнам дали тука му е мястото ама...

Кавете каква е минималната скорост на интернет връзка с която може да се играе multi-player CS 1.5

Thanks

na vsi4ki tarifi moge da se igrae v evrovom serverite na cs ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply
na vsi4ki tarifi moge da se igrae v evrovom serverite na cs ;)

Po princip vav vsi4ki serveri moje da se igrae sas vsi4ki tarifi. Za das se igrae v multiplayer se iska vrazka pone 28.8 Kbit/s. A nai bavnata ot tarifite e 50 Kbit/s.

Link to comment
Share on other sites

Всяка вечер играя по няклко часа в сървъра на Unreal Tournament 2004.

Та в петък вечерта бях много неприятно изненадан. :(

Може ли някой да ми каже какво става и кога ще се пусне наново сървъра?

Link to comment
Share on other sites

Аре бе Хора кажете как мога да играя с един приятел.Не знам дали тук трябва да стои това ама ме интересува, ако той е на ВИЗИО аз съм с ЕВРКОМ,защо не мога да направя на Контрата едно сърварче.И ако може кажете ще има ли някакъв сървър на ФИФА щото съм се зарибил много.Ако може да е на 2003 защото е по яка от другите.Пък и на която и да е само да има сървър.Много благодаря :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

OkiSan, спрях го защото машината неможе да издържи натоварването, ще го пусна когато има машина за него което може изонщо да не е скоро

Link to comment
Share on other sites

Може ли да сложите мулти на ИЛ2?

Благодаря предварително! :cry

Da be verno.Saglasen sam.Vse pak trqbva da ima survur pone na edin flight sim.Vse pak ima hora koito haresvat i tezi igri(kato men).

Link to comment
Share on other sites

Хора, не прочетохте ли отгоре, че машини не достигат. Кат искате толкова много сървъри, ми съберете пари и дайте да се закупят нови компютри.

Link to comment
Share on other sites

Хора, не прочетохте ли отгоре, че машини не достигат. Кат искате толкова много сървъри, ми съберете пари и дайте да се закупят нови компютри.

 

PI4 dostatata4no pari im davame ne mislish li!!!!!!!!!!!

V krajna smetka nali sme UZERi

Link to comment
Share on other sites

Да бе върнете пуснете пак UT2004 само на него играех. И там на човека дето беше казал ние да сме съберяли пари, ми да си гледа работата. Евроком все пак са най-големия кабелен оператор в страната, една свястна машина струва не повече от 800-1500$ та и 2000$ да са, ако те нямат пари да купят то тогава за оплакване са. Предполагам, че Фуриозо няма никаква вина още от сега да кажа нищо лично. Ама УТ2004 е една от най-добрите и култови стрелялки. А не си вървеше лошо сървъра. Баси кривата работа, а и Локи е прав малко ли пари даваме всеки месец? Та и аз съм за пускане отново на UT2004, че и на останалите от поредицата. Интересно никога не видях сървър на UT na 2003 също нямаше абе нещо тази игра не е на уважение май във вареза.

Link to comment
Share on other sites

Той го махна, за да се намали лага от другите игри.Махна точно UT 2004, защото много рядко има хора в него :bgrin:

То наистина е яка игра, но е много голяма.Не само CD-та, но и изискванията са по-голями.

Link to comment
Share on other sites

Абе, що не направите сървъри за най-важните игри?

1.Контра-страйк (актуална версия)

2.ФИФА (актуална версия /демек - Евро 2004/ )

3.За това място може да се спори... :)

 

Според мен това са най-важните игри!

Ако стане номерът ще е много връзкарско! :woot

 

P.S.Дава ми че някъв протокол ми бил стар (46).Ко да правя????

Link to comment
Share on other sites

Mnogo gadno stana 4e ve4e niama ut2004 server :cry az tukmo go downloadnah i vie go spriaxte egati tupia kusmet det go imam az :woot nadiavam se da go pusnete po barzo a za tezi koito mnogo im se igrae ut(kato men) proverete za niakoi modove ima mnogo iaki davam primer s Alien Swarm are cya i peace.

Link to comment
Share on other sites

Iskame s edin priatel da igraem custom game na warcraft w headoffa a nito az mu wigdam igrata nito toi az kat naprawia.I dwamata sme s real ip i pootdelno igraem cg bez problem.Niakoi imal li e podoben problem?I za6to se polu4awa taka? :wir 10x predwaritelno

 

P.S.Idwamata sme s wersia 1.15

Link to comment
Share on other sites

Има ли възможност да направите сървър на Joint Operation?

Играта е неизползваема, когато има само multiplayer.

Link to comment
Share on other sites

Има ли възможност да направите сървър на Joint Operation?

Играта е неизползваема, когато  има само multiplayer.

dam ako se naprai server na igrata she stane qko mele ako flizat poveche hora

Link to comment
Share on other sites

Iskame s edin priatel da igraem custom game na warcraft w headoffa a nito az mu wigdam igrata nito toi az kat naprawia.I dwamata sme s real ip i pootdelno igraem cg bez problem.Niakoi imal li e podoben problem?I za6to se polu4awa taka? :wir      10x predwaritelno

 

P.S.Idwamata sme s wersia 1.15

stoto headoffa e kenef :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
PI4 dostatata4no pari im davame ne mislish li!!!!!!!!!!!

V krajna smetka nali sme UZERi

nikade ne pishe 4e evrocom trqa da podurjat serveri na nqkoi igri .. tva e bonus .. i ako nemoje da go razberete na4i ne go zaslujavate :S

Link to comment
Share on other sites

@myth - една сървърска машина далеч не е $2000. Позаинтересувай се и тогава говори пак

 

@simbata - за CS ЯВНО има, щом се виждат "някакви" CS1, CS2, CS3 и CS+WC3 .. а относно FIFA - колко хора могат да играят в "сървър". Не мислиш ли, че могат само двама => по-добре е като искат двама да играят единия да прави сървър, а другия да се върже към него. ЕК да прави сървър за кефа на 2 играчи би било ОЛИГОФРЕНСКО.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...