Jump to content
BulForum.com

S.T.A.L.K.E.R.


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply
Какво ти е CPU-to,video-то ???

 

MB Albatron nForce 2 / Athlon 2.6+ / Asus Radeon 9550 GE :)

Link to comment
Share on other sites

I s teq parametri ti vurvi na 1024x768? Are bez fantazii molq... ako sreden framerate 15, 4e i nadolu, e dobre za teb - OK...ama kakvo shte go mu4ish 4oveka? Drugiq variqnt e da si podkaral igrata da varvi vse edno e dx8 i sqkvi ekstri prosto da ne se vijdat.

 

I da te svetna, 4e teq 2 gb swap igrata gi iska ne slu4aino... tova e shtoto na 1024x768 i nagore iska minimum 1 GB ram za da vle4e normalno... a 2ta gb swap se polzvat to4no kato ti zarejda novo nivo, togava 1 gb ne stiga i se polzva swapa! S 512 ram na taq rezoluciq si obre4en na ve4ni cikli i nakusvaniq na kartinata.

 

Vij ako govorish za 800x600 sum sklonen da priema, 4e nqkak si igraesh igrata, no za 1024x768 e absurd na taq konfiguraciq da pravish neshto drugo osven da razglejdash kartinki.

Link to comment
Share on other sites

I s teq parametri ti vurvi na 1024x768? Are bez fantazii molq... ako sreden framerate 15, 4e i nadolu, e dobre za teb - OK...ama kakvo shte go mu4ish 4oveka? Drugiq variqnt e da si podkaral igrata da varvi vse edno e dx8 i sqkvi ekstri prosto da ne se vijdat.

 

I da te svetna, 4e teq 2 gb swap igrata gi iska ne slu4aino... tova e shtoto na 1024x768 i nagore iska minimum 1 GB ram za da vle4e normalno... a 2ta gb swap se polzvat to4no kato ti zarejda novo nivo, togava 1 gb ne stiga i se polzva swapa! S 512 ram na taq rezoluciq si obre4en na ve4ni cikli i nakusvaniq na kartinata.

 

Vij ako govorish za 800x600 sum sklonen da priema, 4e nqkak si igraesh igrata, no za 1024x768 e absurd na taq konfiguraciq da pravish neshto drugo osven da razglejdash kartinki.

 

Както споменах циклише само като зарежда нова карта и първите 5мин от картата.Иначе беше на 1024х768, текстурите ми бяха на макс и бях намалил неща като ефекти на времето, далечина на виждане и такива глупости, но щом така мислиш. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с P4 2,6Ghz, 1 Gb ram, radeon x1300 и на 800х600 със свалени до максималния минимум детайли и играта пак върви като сакат 85 годишен дядка...нерви нерви нерви...

Link to comment
Share on other sites

Дам, влезнах в лаб-16 или Х-16 беше спрях онова чудо, и ся ме кара да излизам, ама стълбата по която дойдох е счупена и не мога да излезна.

Link to comment
Share on other sites

ami s 512 ram Gainward 256 mb 7300 GT, Athlon XP 3200+ igrata zarejda bavnoooooooooooooooooooo

ina4e wurwi daje s ponqkoga i na po dobri nastrojki no opredelno pla4e za oste

Link to comment
Share on other sites

Повече RAM -> по-бързо зареждане ^_^

От Х-16 се излиза през една дупка, дето е до тялото на ghost.

Link to comment
Share on other sites

Дам намерих я. Сучайно някой да знае дали играта има алтернативни краища, щото нещо не ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Да, има общо 7 края, като 3 са местата, на които свършва играта. Няма да казвам къде и как, защото ще е много гаден spoiler. Освен това е важно как си играл - колко пари си събрал, колко си изхарчил, коя фракция си избил ... :) На мен ми хареса играта.

 

От Х18 се излиза от там, от където си влезнал :) Трябва да убиеш полтъргайста и ще ти се отвори вратата за обратния път.

Link to comment
Share on other sites

Аз да кажа, че ако си чучо скрудж колкото и фракции да си опаткал все тая. Ако отидеш на мястото няма връщане назад :) Аз бях избил всичко живо от фракциите... градовете ги оставях безлюдни, джобовете толкова фраш с пари, че чак сипех по земята... и накрая кво... първият край до който се добрах не ме зарадва особено.

Link to comment
Share on other sites

То и аз първия край, който стигнах, беше незадоволителен :laughing: Не съм преигравал, за да съм сигурен. Видял съм само 3 края. До колкото разбрах другите разновидности на първия край се виждат ако имаш над ххх хиляди пари и че зависело дали си застрелял шефа на duty или този на freedom.

Link to comment
Share on other sites

Мани и на мен ми втръсна, че да се мъча за останалите краища. Ама тея от дъти фракцията бяха интересни... с тая броня са си предизвикателство, особено като идват по няколко :) Иначе най-големи говеда са от спец наз. Ама играта като и свикнеш не изненадва с нещо и надали някога ще седна да я преигравам.

Link to comment
Share on other sites

От Х18 се излиза от там, от където си влезнал :) Трябва да убиеш полтъргайста и ще ти се отвори вратата за обратния път.

 

Ха! Мерси много :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Така към тези който са превартяли играта,значи стигнах до там че трябва да ида до един WISH GRANDER при което тръгвам към него и преминавам през територия където се бият двете фракции,при което аз съм на страната на тези с жълтите каски(не се сещам как се казваха) та утрепах един и ми дава на картата че трябва да ида при този дето съм утрепал тъка отивам при него и нищо не става пребърквам го и нищо точката на картата че е маркиран си стои.какво трябва да направя , а и колко още ми остава до края на играта като се има предвид че съм стигнал до тука :>

Link to comment
Share on other sites

Тва е страничен куест така че карай напред, нищо не можеш да направиш повече там. Иначе осхте към 7% игра ти остават по спомен до най-краткият финал.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Да, има общо 7 края, като 3 са местата, на които свършва играта.

Как 7 края бе?!? Сега се чувствам прецакан, че я изтрих, защото мислех че съм я превъртял и съм видял всичко...

Знаех си че тая игра е по-дълбока от колкото изглежда и че тоя край в който умираш е нещо гнил... Аз и друг не съм видял де...

Link to comment
Share on other sites

има да,ако играеш и например изпалняваш мисийте които ти дава например професора за лаборатория 16 ще стигнеш до другия монолит,поне така аз знам и затова я почнах на ново,някой знае ли как се изключват мутантите от играта

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Играта е интересна. Най-доброто руско което съм играл. По-скоро единственото добро руско, за което се сещам.

Обаче се прецаках. Влезнах в чернобила, отивам до Wish Granter-a, там моето алчно ко*еле си пожелава да бъде богат, но умира. Това може би става, защото имах над 100 000 рубли, някой тук беше споменал, че има значение.

Опитах да намеря начин да се измъкна без да си пожелавам нищо, но не намерих. В един guide прочетах, че има тайна лаборатория, обаче за да отвориш вратата ти трябва нещо, което се намира в един хотел, където аз не съм влизал. Май това е хотела, за който един ми спомена в мисията където с още няколко сталкера гърмяхме някакви, които се бяха качили по покривите на сгради. После те останаха в един подземен гараж и получих упътване от един от тях (включително къде се намира хотела, ако е същия). Това е мисията точно преди да се стигне до Чернобил. А в тази лаборатория се криели още два завършека на играта май.

 

Ето го и guide-а. На някой може да му сърши работа. Вдясно се избират зоните от играта.

 

Някой може ли да помага със сейвове в която и да е точка в играта, защото отначало няма начин да почна? Като си спомням колко време и най-вече нерви съм "потрошил".

 

Много би ми било интересно ако се намират и клипове с различни завършеци на играта.

Link to comment
Share on other sites

Tук са всички завършаци на играта http://www.youtube.com/watch?v=IcO3gtcOeio...feature=related

Благодаря.

Видях първите завършеци и май тоя Wish Granter до нищо хубаво не води. Другите, истинските (както е написано), още не съм ги гледал. Ще видя дали ще играя или ще ги изгледам.

 

Междо другото вече не търся сейв, намерих си.

 

Clear Sky кога ще излиза?

Първото тримесечие на 2008, значи тоя месец трябва да я видим.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...