Jump to content
BulForum.com

S.T.A.L.K.E.R.


Divaka

Recommended Posts

Наистина една от най-добрите игри, които съм играл някога и може би едниствената добра руска игра правена някога. :lol: Така и през цялата игра не си сложих артефакти в/у себе си. Не видях смисъл. Странното при мен беше как успях да я подкарам?! :blink: Вярно, че всичко беше на low, но въпреки това беше достатъчно красиво и ми направи кефа. Нядавам се Clear Sky да е също толкова добра и да ми тръгне отново. :P :lol:

 

@Corp дали ще можеш да споделиш този сейф и да ме опътиш евентулано какво що, че лятото като я врътнах и аз хванах кофти край (кристала). Въпреки, че предварително знаех за този хотел, държах си очите на 4 и пак не се оправих и не го намерих, а сега не ми се почва от начало, защото играта е прекалено дълга.

 

ПС: Ама кристала как го цака пича във всички случай...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Пиши ми skype или поща на ПМ и ще ти пратя сейва. Обаче за упътване зависи какво искаш да питаш, защото на мен ми омръзна и не съм я играл. Изгледах клипа с завършеците.

А в този сейв хотела го имаш в списъка със задачите, така че вероятно няма да го пропуснеш ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Добър ден.Предполагам вече повечето от вас са забравили за играта,но аз току що разбрах за нея. За съжаление имам следния проблем когато пусна играта->new game->stalker и започва да зарежда.Точно когато свърши или ме изхвърля на десктоп-а или се появява син екран на който пише dump of physical memory и след това отдолу completed.Също така изписва грешка STOP: 0x0000008e. Играта която свалих е от арена - виталити версията.Сложил съм всички пачове до 1.06. Компютърът на който се случва това е лаптоп-core2duo(T7250-2.00ghz),2gb ram,8600m gt.Имам свободно място на харддиска. Изпробвах доста драйвери за видео картата,но няма резултат.Пробвах и за аудиото,но пак нямаше успех. Прерових доста неща из нета,но така и не видях решение за проблема ми. Ако някой знае нещо и го сподели ще съм му много благодарен.Благодаря за отделеното ви внимание.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
ами поговори си с него като за начало( натискаш F). Той е човека който дава мисийте в началото. Иска се и малко английски да се поназнайва за тая игра.

И?Натискам Ф,трейд разменяме си някви неща и нищо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...