Jump to content
BulForum.com

S.T.A.L.K.E.R.


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Играта е доста тежка. Всичко на макс на 1280х1024, без АА и АФ върви с около 30-40 кадъра, но на места зверски забавя... Това е с Виста, 2 гига рам, Атолон64 х2 2.5GHz, Ати 1900ГТ, 2х200 сигейт raid0...

Link to comment
Share on other sites

1-va igrata zaslujava li si ?

2-ro s 2 gb ram i athlon 64 4000+ na 2.6ghz i karta geforce 7950gt 6te moga li da q igraq na max

ей такива като теб, дето се правят на луди и знаят много добре, че ще им тръгне, но просто питат, за да се изфукат много ме дразнят :angry:

Link to comment
Share on other sites

ей такива като теб, дето се правят на луди и знаят много добре, че ще им тръгне, но просто питат, за да се изфукат много ме дразнят :angry:

Кво искаш от един пухльо :)

Link to comment
Share on other sites

Играта е доста тежка. Всичко на макс на 1280х1024, без АА и АФ върви с около 30-40 кадъра, но на места зверски забавя... Това е с Виста, 2 гига рам, Атолон64 х2 2.5GHz, Ати 1900ГТ, 2х200 сигейт raid0...

 

Пробвай без Vista, иначе може и да си е до оптимизация, защото и на 8800GTS пак върви с толкова.

Link to comment
Share on other sites

Еми то ясно, че Вистата е лакомия ама лошото е че сега заради няква игра трябва да инсталирам уиндоус... Другаде четох, че кадрите скачали доста като превключиш осветлението от динамично на статично...

Link to comment
Share on other sites

Вие дето я играете от каде я свалихте от арената или от локалния! Щото разни хора дето са я сваляли от локалния разправят, че нещо бил прецакан файла

Link to comment
Share on other sites

Вече всичко е ок.Качиха си файла от арената!Дърпайте :punk

Ти хубаво си го качил ама тракера е пак офлайн, някой да постне трент файла тук, че един бог знае кога ще го пуснат.

 

едит: оправих се. :P

Link to comment
Share on other sites

Аз започнах от арената да го дърпам със същата скорост!Някой дори каза,че файлът в нашия тракър пак бил развален! :angry: Писна ми и го тегля откъдето съм сигурен,че тръгва ;)

Link to comment
Share on other sites

Чакането си струваше. Геймплеят е на ниво, а за графиката е излишно да споменавам. Кефи ме и това, че на места има типично руски жестове и лафове. Но изисква време, а точно то ми е кът... Няма да си давам зор, за да удължа удоволствието.

Link to comment
Share on other sites

Последният торент аз го качих и няма никакъв проблем с играта не слушайте леймърите, които ви баламосват, за да свалят само те! Откъде знаят, че е бъгната играта като все още никой не я е свалил на 100% от мен.

Link to comment
Share on other sites

уж казваха,че коли и какво ли не може а се кара на нея,ама друг път,трябва да обикаляш цяла карта за нещо си :angry:

Link to comment
Share on other sites

уж казваха,че коли и какво ли не може а се кара на нея,ама друг път,трябва да обикаляш цяла карта за нещо си :angry:

 

Всъщност пред време излезе информация ,че няма да може :P

Link to comment
Share on other sites

Играта не е толкова тежка. Аз я играя на слаба машина без да ми лагва...

Незнам какво имаш предвид под слаба машина,но при мен на супер олекотени настройки ми лагва супер много!Машината ми е Оптерон 144@2700Мхз 2х512ДДР400@466,7900ГС клокната до небесата!!!

 

ЕДИТ:Всичко стана ОК,като направих светлините на статик...сега на 1280/1024 всичко на МАХ +АА и АФ на МАХ върви 55-75 кадъра.....доволен съм!:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...