Jump to content
BulForum.com

S.T.A.L.K.E.R.


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Хора може ли да помоля за малко помощ...значи инсталирах играта без проблем и като я стартирам ми дава Това .чесно казано си нямам никакво понятие защо е на немски при положение че инсталирах играта на английски..иначе при инсталирането нали има проверка дали всичко ти отговаря на изисканията и само последното ми беше червено(несъм сигурен точно какво беше защото необърнах толкова голямо внимание та ако може малко помощ от някой ще съм благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

дайте CD-key бре

играта тръгва и без cd key. Просто натискаш next и хоп-готовооо. Има си и много модерен crack. Бе въобщеее ....торент и половина си е това!!! Дано занапред всички торенти да бъдат толкова добре направени и да си имат всичко,а не да търсиш като изоглавен това,което липсва, щото на някой не му се е занимавало да си довърши започнатото,а е плющял там да има мат'риал и да му расте рейтинга! ;)

Link to comment
Share on other sites

njamash mjasto , raz4isti si terena..

 

 

Ами малко над 4 гига останаха (от препоръчителните 10гб) след инсталацията на дяла на който е играта, и 4.50 на уйндоуския дял и пак излиза това съобщение.... сигурен-ли си че е това причината, и колко предлагаш да освободя за да я подкарам

Link to comment
Share on other sites

Ами малко над 4 гига останаха (от препоръчителните 10гб) след инсталацията на дяла на който е играта, и 4.50 на уйндоуския дял и пак излиза това съобщение.... сигурен-ли си че е това причината, и колко предлагаш да освободя за да я подкарам

 

 

 

 

Не е това имам над 40 ГБ свободно място след инсталация :unsure: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Какво мислите? Намях време за повече от 10 минути тест, но това, което виждях е страхотно! Не знам, дали като цяло играта ще е добра, но замисълът е!

 

Много гот - говорят на руски! Ще си потърся изцяло руска версия, суки!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

uninstall-нах я и като тръгна да я инсталирам ми дава Това и немога да го разбера :/ никой ли няма идея :( :huh:

 

 

Оправих се Contol Panel\\System\\Advanced\\Performance-Settings\\Advanced - Virtualy memory\Set

Link to comment
Share on other sites

uninstall-нах я и като тръгна да я инсталирам ми дава Това и немога да го разбера :/ никой ли няма идея :( :huh:

 

Играта иска 2.5 Gb swap (page) file! Увеличи си размера на виртуалната памет! Освен това тая игра е... за поне 1 Gb RAM.

 

 

Тегля я играта дано си заслужава :)

 

БТВ:Хора теглете тази Версия на Виталити (Аватар.бг)

има си крак и се подкарва много лесно,аз нея тегля.

 

И локалната версия работи - просто си слагате крака на виталити!

Link to comment
Share on other sites

Ако можете да ми обясните какво трябва да правя в началото при оня дебелия че незнам и има една заключена врата нищо друго.

Link to comment
Share on other sites

Ако можете да ми обясните какво трябва да правя в началото при оня дебелия че незнам и има една заключена врата нищо друго.

ами поговори си с него като за начало( натискаш F). Той е човека който дава мисийте в началото. Иска се и малко английски да се поназнайва за тая игра.

Link to comment
Share on other sites

пиша как си я инсталирах играта за всички които ми писаха в инбокса на бт.врзру и тъй като сега както всяка вечер тракера хвръкна нанякаде и не мога да влезна.......

Та: 1 след като си свалите играта си разархивирате кой да е файл и маунтвате mds файла с някоя програма(Alkohol120% ili Daemon tools-и с двете е пробвано инсталването и е успешно) след това играта тръгва да се инсталира.

2. Кати стигнете до момента със СД кей-я,просто давате "некст" и на финала даже играта сама си тръгва. В торента си има много готин krack разархивирате го,реплейсвате оригиналната икона,която се намира в папка bin i сте готови.

Може да изглежда елементарно, но пък наистина си е такова.......щом и аз се справих!

Успех на всички!

Link to comment
Share on other sites

Неска я истелих играта ,но сега не ми се занимава да я инсталвам :),утре като се пребера от Даскалото ще я инстална и ще ви кажа как варви на Мойта Щайга и впечатленията ми от нея.

Link to comment
Share on other sites

Стигнах до някакав Агропром завод или нещо подобно.Това е втората част на тази карта т.к. има една в канализацията и после се продалжава като излезеш пак на повърхноста.Откраднах едни документи от тъпите военни, но от там нататък незнам какво да правя.Ако може някой да хелпне няма да е лошо.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не ти тряя cd-key цъкаш next и тва е.

Иначе играта има много яка графика,всичко е изпипано,но на мен ми се струва някак си много еднообразна и скучна на моменти.Поцъках известно време и взе яко да ми писва...

Link to comment
Share on other sites

Може и да тръгне на ултра лоу. Да споделя само, че на 3200+ атлонче, 7600GS и 1 гб рам играта си има леки трески за дялане. Под медиум имам предвид 1024х768 с включени сенки но не съм издувал разните заглаждания и т.н. Между дургото с 512 рам физически е невъзможно да ти стигне рама за 1024х768 текстурите. Така че сам си преценявай дали си струва да я теглиш и играеш.

 

Аз да питам, някой играл ли е на арената, че при мен на полуфинала ме пуска без костюм и умирам от радиацията след като ме пренесе обратно при оня охлюв. Просто не успявам да си взема на време аптечките за да излекувам радиацията.

 

Иначе аз отдавна минах челното място... особено като избих цялата фракция "Duty". Просто много се изнервих на един мухлъо дето ми казваше къде да ходя и им пръснах мозъците на всичките :bgrin: С оптиката нямам почти равен. За 1 ден мога да я врътна тая игра ако не ставам от компа и почна от началото със пушка с оптика. Откатите им научих даже и знам с 2-3 пушкала, с които играя, къде да целя за хеадшот. Иначе 3 дена без да се мота човек с разни тъпи сайд куестове, да гони пумияри, и е видял надписите.

Link to comment
Share on other sites

До онзи ден бях с 512рам и играта си ми вървеше на медиум и текстури хай и имах само проблеми като влизах в друга карта пъвите 5мин докато ми я зареди иначе беше 6.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

До онзи ден бях с 512рам и играта си ми вървеше на медиум и текстури хай и имах само проблеми като влизах в друга карта пъвите 5мин докато ми я зареди иначе беше 6.. :rolleyes:

 

Какво ти е CPU-to,video-то ???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...