Jump to content
BulForum.com

S.T.A.L.K.E.R.


Divaka

Recommended Posts

хаха трябваше да излезе 14ти февруари а сега 2ри октомври :angry: :angry1

след толкова чакане дано не бъде просто поредната посредствена игра(в което се съмнявам съдейки по филмчетата)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply
Realese date : Q1 2007 - 1 quarter - parvoto trimesi4ie na 2007

АХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХ тва ме разби :D

 

Затваряйте темата, такава игра няма да има :D

Link to comment
Share on other sites

АХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХ тва ме разби :D

 

Затваряйте темата, такава игра няма да има :D

 

И мен щото помня преди когато оишеше ,,първата половина на 2004''

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Като дойде 2007 година, което няма да е никак скоро може да кажат 2008. В този бизнес нищо не е сигурно така че не се надявайте много.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"Вчера состоялась пресс-конференция компании THQ, которая взялась издавать игру S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (наверное все-таки зря). Пресс-конференция была посвящена итогам работы за третий финансовый квартал 2006 года, кроме того, были объявлены даты выхода некоторых очень ожидаемых РС-игр от этого издательства. Нас, конечно же, интересует всего лишь одна игра, и впервые была названа точная и официальная дата выхода игры:

 

S . T . A . L . K . E . R .: Shadow of Chernobyl выйдет в первом квартале 2007 года (январь-март).

 

Такие вот новости. С одной стороны ждать еще очень долго и непонятно зачем почти готовую игру так задерживают (неофициально сообщалось, что готова финальная бета-версия игры), ведь это чревато для издателя большим риском: если игра не оправдает надежд среднестатистического покупателя, то убытков не избежать. С другой стороны появилась хоть и неутешительная, но точная дата выхода игры, и наконец-то статус игры изменится со зловещего «When it ’ s done» на более человечное: I квартал 2007 года.

 

Напоследок хочу пожелать всем фанатам и сочувствующим игре S. T. A. L. K. E. R. набраться терпения, ведь мы так давно ждем эту игру, что еще один год ожидания не такой уж и большой срок, мы знаем, что в конце длинного и трудного пути нас ждет:

 

«СЧАСТЬЕ ДЛЯ ВСЕХ, ДАРОМ, И НИКТО НЕ УЙДЕТ ОБИЖЕННЫМ!» "

 

Все още има надежда... B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA POLUDIAAAAAH

http://www.gamespot.com/pc/action/stalker/....html?q=stalker

tuk nai mnogo moje da se viarva

Realese date : Q1 2007 - 1 quarter - parvoto trimesi4ie na 2007

 

BTW niakoi ako moje da mi dade link ima6e edno vreme edna APLHA versia mnoo 6a sam blagodaren

 

Ето от тук може да се свали алфа версията на играта.:)

S.T.A.L.K.E.R

В този сайт има линк към http://rapidshare.de/ където е качена играта,а в самия сайт

има секция с пароли за достъп за безплатен даунлоуд. ;)

Link to comment
Share on other sites

10x за линка ама тоа рапидшеър как го мразя. :angry1

неможах да намеря premium acc и ся трябва да чакам супер много време да сваля парт 2 от алфата :sick

 

 

сега поцъках малко. ако имаме впреджид че ще има добър физичен енджин и светлинни ефецти очакжам доста добра игра

иначе графиката е изключителна (като изключим моделите на врагожете)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
След Bioshock и Crysis :)
'

Ми ако тия двата не ми предложат нещо повече от супер ултра модерна графика, "със директх10" хич няма и да влезат в личната ми класацийка.

Link to comment
Share on other sites

'

Ми ако тия двата не ми предложат нещо повече от супер ултра модерна графика, "със директх10" хич няма и да влезат в личната ми класацийка.

Е и на ме, но нека видим.Може би добър геймплей ще покаже Assassins Creed.

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо но го има от три-четири дни в замундата. Пробвах я. Доста е грозновата. Все пак е мултиплеяр, пробвахме с един приятел малко. Бъгавка е, но атмосферта мн ми харесва. Но пък ми е странно тежка, и не тръгва на виста за сега. Върви на 1024 с леки насичания, който не знам на какво се дължат...

Link to comment
Share on other sites

има два сайта за резистрация и получаване на код,ама и на двата пише,че сталкера е затворен,ако на някой му се е получило работата с кода,нека да го прати,а на момчето на което му насича,сложи на статик лаигхт и ще ти върви като по вода,дори можеш и да надуеш другите настройки

Link to comment
Share on other sites

 

ако някои е дръпнал точно това демо ще правя сървър,пробвал съм я вече но ви трябва хамачи иначе не става ,пускам хамачито името на мрежата е predator4o a кодът е 88,а като пуснете играта,на direct IP пишете този ip 5.125.20.55 пуснал сам го и чакам играчи

Link to comment
Share on other sites

box.jpg

 

In Chernobyl, the eruption takes place for a second time. The explosion causes a high radiation in the region around Chernobyl and changes most of the survivors into monsters. To prevent their spreading, the stalker takes action. Equipped with weapons from top to toe he explores the radiated region. Was the explosion really an accident?

Info:

 

Developer : GSC Games

Publisher : THQ

Official Site : Visit website

Genre : FPS

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS: Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2)/Microsoft® Windows® 2000 SP4 * Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD XP 2200+ * 512 MB RAM * 10 GB available hard drive space * 128 MB DirectX® 9c compatible card/ nVIDIA® GeForce 5700/ATI Radeon® 9600 * DirectX® 9 compatible sound card * LAN/ Internet connection with Cable/DSL speeds for multiplayer * Keyboard, Mouse.

 

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS: Intel Core 2 Duo E6400/AMD Athlon 64 X2 4200+ * 1 GB RAM or better * 256 MB DirectX® 9c compatible card/ nVIDIA® GeForce 7900/ ATI Radeon® X1850.

 

Release Dates:

PC : 23-03-2007

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Уж беше насочена за 20 ама като дойде по рано какво да не вземе да ревете :P

Arenabg Айде давайте мощно seed

 

P2P WILL NEVER DIE!
Link to comment
Share on other sites

На машината от подписа я пунах на макс и на доста места си личи липсата на 2GB памет, особено при зареждане на нови територии.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...