Jump to content
BulForum.com

имам проблем с хакери


city90

Recommended Posts

имам проблем с хакери в феисбук крадат ми снимките добавят ми приятели бес ас да ги приемам даите ми информациа ко да права–

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Смени си паролата. После се сканирай с всички антивирусни на света за вируси.

 

Абе вие не мислите ли бе дечица?

Link to comment
Share on other sites

Уффф, като начало научи майчиния си език поне на нормално дори като за днешните стандарти ниво!

Тя културата, била тя и интернет такава, върви ръка за ръка и с други неща.

Link to comment
Share on other sites

Не бъди прекалено претенциозен - все пак е завършил с "ко да права", а можеше да е с "ко да праа". :rolleyes:

То това е капка в морето и не натежава изобщо :) . Все пак говорим за едно изречение, достатъчно да се нарече море в случая. Но дали това беше цяло изречение? :laughing: И завършва с 'недвусмисленото' "-", което предполага незавършеност, макар дедуктивно аз лично да предполагам, че е имал предвид "?", но пръста случайно му се е изплъзнал с няколко реда нагоре на клавиатурата :rolleyes: .

 

И преди някой пак да ме е докладвал, че съм заядлив или нещо, предлагам да се направи като в някои други форуми - изключителната неграмотност да не се порицава само в "Кирил Методи и брат му", а и да се поощряват ирониите в подобни теми, пък белким обществото се стресне малко от крещящата неграмотност на доста хора. Неграмотността в подобен вид, драги зрители, е неуважение към събеседниците. Все има степен на неграмотност, но понякога тя илиза извън измерими граници и трябва да се обръща внимание. Според мен.

Link to comment
Share on other sites

Не бъди прекалено претенциозен - все пак е завършил с "ко да права", а можеше да е с "ко да праа". :rolleyes:

Освен това в цялото изречение е добавил и препинателен знак! Нищо, че е един и не е правилният, но все пак е научил, че в края на изречението се добавя нещо.

Освен това, съдейки по ника му... какво може да се очаква от човек на 21 години? Та живота и образУванието му тепърва почват да се развиват.

 

По темата:

Намери по-големи хакери и ги накарай да предадат нагледен урок на другите. Ако организираш и онлайн предаване във феИсбук... ще станеш звездата на портала.

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли не можахте редом с действията си на правописна полиция, да му дадете и по един съвет на момчето? Фейсбука му е тва бе!

Link to comment
Share on other sites

Защото остро се чувства нуждта от правописна полиция. Правописа издава страшно много (освен ако не е нарочно).

Колкото до съвет, с толкова информация, толкова съвети - ти още в първи пост си му дал най-първия такъв, който може да се даде.

Link to comment
Share on other sites

Уффф, като начало научи майчиния си език поне на нормално дори като за днешните стандарти ниво!

Тя културата, била тя и интернет такава, върви ръка за ръка и с други неща.

искам да ви видя вас на моето място .като свърших 4 клас отидох да живея в италия така че тука пиша само на италиански в училището и сам забравил да пиша на български така че като ви питам нешто ми помогнете а недеите да критикувате
Link to comment
Share on other sites

искам да ви видя вас на моето място .като свърших 4 клас отидох да живея в италия така че тука пиша само на италиански в училището и сам забравил да пиша на български така че като ви питам нешто ми помогнете а недеите да критикувате

 

Ти за пореден път четеш каквото ти е угодно. Помощта във втория пост видя ли я?

Link to comment
Share on other sites

Защото остро се чувства нуждта от правописна полиция.

 

Преди много години бяхме организирали такава този Форум - DOJS - denial of juvenile stupidity, но тогава Екипа ни закри отдела. laughing.gif

 

Имаше и едно прекрасно магаренце...

 

--------------------

 

Ако тоя акаунт не е откраднат и имаш достъп до него все още - смени паролата, както е казал Ангел. Спокойно може да пишеш и на съпорта на Фейса по случая - има си отдел за тая работа.

Link to comment
Share on other sites

Преди много години бяхме организирали такава този Форум - DOJS - denial of juvenile stupidity, но тогава Екипа ни закри отдела. laughing.gif

 

Имаше и едно прекрасно магаренце...

 

--------------------

 

Ако тоя акаунт не е откраднат и имаш достъп до него все още - смени паролата, както е казал Ангел. Спокойно може да пишеш и на съпорта на Фейса по случая - има си отдел за тая работа.

мерси много междудругото ги хванах двама хакерчета от моето училиште и им одарих един хубав боѝ :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

100% са хакери.

 

Доста е трудно да се сетиш да инсталираш Keylogger на училищния компютър и да крадеш паролите на всеки дето ползва Facebook по време на компютърния клас.

Link to comment
Share on other sites

Как пък ги хвана, ми е много чудно ?!

Със засада. Оставя се логнат (затваря с X, а защо не и да е включена функцията на браузъра да помни данните за акаунта), става от компютъра, скрива се и дебне. Който седне пръв... той е хакера. Притичваш, хващаш го за врата и бой, бой... докато омекне канчето и не може да пита що го млатят.

Ей тъй се лови ГУХ (голям училищен хакер)

А, за да се спести горната процедура... се ползва виртуална клавиатура... ама тФа не го учЪт в италиА.

Link to comment
Share on other sites

malko offtopic ama kakvo shte ti pomogne virtualnata klaviatura ?

 

Като ползваш виртуална клавиатура, няма как да ти отчетат натиснатите копчета и от там няма как да ти разберат паролата от LOG-а на Keylogger-а.

Link to comment
Share on other sites

Именно, тя помага само срещу това. Срещу запомняне на креденциалите в браузъра не помага :) . Ако човек е решил да е невнимателен, нищо не може да му помогне. Пак опираме до култура, внимание и пазене на ценните неща. Но пък тъпия фейсбук не е като онлайн банкиране по важност де :) .

Link to comment
Share on other sites

напротив фесбука е наи важното нешто на компутера, като не му разбираш не прави коментари-

Откога станаха "хакери" тези, които могат да ползват кейлогер :laughing: ...аз имах за хакери някакви маниаци, които имат уменията да крадат информация от банките, а пък то какво било...

Ами питай италианците на италиански език,и може би ще ти помогнат.

Който прави забележки е добре да внимава, че може и за него да се отнася :D

Link to comment
Share on other sites

Еми да, зависи къде ще се закачи тоя кейлогер :) . Затова единственото спасение за важни задачи е да си държиш компа чист, и да НЕ ползваш антивирусни (сериозно) :rolleyes: .

 

"Който прави забележки е добре да внимава, че може и за него да се отнася :D"

- Overdrive, такива грешици, къде по незнание къде от бързане, всеки прави. Някои писания са немалко встрани от грамотността, но пак се подминават, защото не е така фрапиращо както при някои, за които е направена темата за колосите в нашата писменост :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...