Jump to content
BulForum.com

Ми ето и от мен нещо да се посмеете


Myth

Recommended Posts

Из дневника на канадски емигрант...

 

15 август

Вече сме в Канада!!! Очарован сам от тази страна! Тук е направо прекрасно! чудесни планини. Чакам с нетърпение да дойде зимата и да ги видя покрити със сняг.

 

14 октомври

КАНАДА! Това е най прекрасното място на земята! Листата на дърветата пожълтяха и придобиха всички оттенъци на спектъра, от червен до оранжев. Вчера си направих една уникална разходка извън града, в близкото селце. Направо не е за вярване! Видях диви елени!!! На свобода те са толкова красиви и грациозни. Наистина това са най-очарователните животни на света. Толкова са милички. Тука наистина е рай!

 

11 ноември

Скоро откриват сезона за лов на елени. Ама това е ужасно! Не мога да си представя, че някои може да вдигне ръка срещу това мило, безобидно създание. От ден на ден чакаме да завали сняг. Тук определено ми харесва.

 

2 декември

Най после! През нощта наваля сняг. УРА!!! Когато се събудихме открихме през прозореца чудна гледка. Всичко бе покрито с бяло пухкаво одеало. Също както на коледна картичка! Направо съм възхитен! Ние с жена ми радостно изтичахме навън, бързо изринахме стълбите и паркинга и започнахме да се бием със снежни топки(Аз победих!). Внезапно покрай нас мина снегорин и засипа целия паркинг със сняг, но това не ни ядоса, а аз бързо изринах снега обратно. Колко е хубаво тука! Направо сам влюбен в тази страна!!!

 

12 декември

Тази нощ пак валя сняг. Снегорина пак мина по улицата и засипа паркинга.

 

19 декември

Тази нощ пак валя. Така и не успях да изчистя паркинга и да отида на работа с колата. Тука разбира се е великолепно, но вече съм без сили от постоянното риене на снега от паркинга. Тъп снегорин!

 

22 декември

Тая бяла гадост пак се изсипа през нощта! Вече имам кървави мехури по ръцете и постоянно ме боли кръста, от безкрайното чистене на снега. Почвам да си мисля, че онзи глупак в снегорина се крие зад ъгъла и само чака да си почистя паркинга… Задник!

 

25 декември

ЧЕСТИТА ШИБАНА КОЛЕДА! Пак тоя тъп сняг!!! Само да го докопам за гърлото тоя кучи син със снегорина. Ще го удуша на място. Заклевам се!!! И защо по дяволите общината не ръси със сол по заледените пътища? Вчера за малко да се претрепя.

 

27 декември

През нощта пак валя. Направо сме затънали като в помийна яма в тоя сняг!!! Трети ден си седя в къщи, като не броим излизанията да разчиствам паркинга след снегорина. Никъде не мога да отида. Колата изобщо не се вижда, цялата е затрупана от тази бяла гадост! И какъв ужасен студ е! Синоптика по радиото радостно ни обеща още 20 сантиметра сняг. ИДИОТ!!! Знаеш ли колко лопати са тия 20 сантиметра, а????

 

28 декември

Тоя глупав синоптик е сбъркал! Падна 50 сантиметра. Явно тоя шибан сняг няма да се стопи чак до лятото. Даже снегорина заседна близо до къщи и оня глупак, шофьора дотича да ми поиска лопата. Казах му, че сам счупил шест лопати да изхвърлям тя бели лайна дето той ми ги насипва на паркинга, и сега съм на път да счупя седмата в главата му.

 

4 януари

Днес най-после се измъкнах от къщи!!! Отидох до магазина за ядене. И изведнъж, както се връщах, изтичва на пътя т’ва животно – елена, и ПРАС с копитата по предницата на колата. Направо я скапа, а ремонта ще е три хиляди долара!!! Изобщо се чудя, защо ония мързеливи, гадни ловци не са изтрепали тая напаст още през ноември? Тия твари(елените) са навсякъде, няма отърване от тях. Иде ми да ги разкъсам на парченца!

 

3 май

Закарах колата на сервиз. Няма да ми повярвате, ама тая трошка дори е успяла да ръждяса цялата от солта, която глупаците от общината ръсеха по пътя.

 

10 май

КРАЙ! Местя се във Флорида. Изобщо не мога да си представя, че някой, който е със всичкия си, ще иска да живее в тая шибана Канада!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ето нещо от мен. смейте се!

 

 

 

МНОГО МРАЗЯ, КОГАТО...

Съм някъде на гости и ме попитат: “Искаш ли да си изядеш тортата”? Какво толкова има в това да искам да си изям шибаната торта? Нали затова е приготвена за мен? За да си я изям!!! Да не би да се очаква от мен да тръгна да търся някой друг с торта, за да изям неговата торта? Да ви еба в учтивите лайнари!

 

В кино-салон някой ме пита: “Видя ли, видя ли това”? Разбира се, че го видях, прост като гъз, пич. Как си ме представяш да дам шибани 5 кинта за шибания Терминатор 3 и да блея по тавана, или да зяпам плешивото кубе на мутрата пред мен, когато Арни мачка женския терминатор? А ти за кво си дошъл на кино, коледна свиньо, заспала?

 

Някой ми сочи китката си и ме пита: “Знаете ли колко е часът”? Ей, дришня, аз знам къде нося моят часовник, бе, а ти къде си носиш твоя? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*! В задника ли си си го заврял? Аз да не би да си соча хуя и да те питам, знаете ли къде е тоалетната? Или да си го вадя и да ти пикая по крачолите? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

Някой ме попита: “мога ли да ви задам един въпрос”? Ти кво? Даваш ли ми друг избор, шибано копеле? А мога ли да те сритам в грозната селска мутра? Опс, извинявайте :-)

 

Някой ти каже: “Извинявай, че те прекъсвам”! Наистина?! Тогава си затваряй смърдящата уста, мръсно копеленце, гадно, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*! Толкова е просто.

 

Някой шибаняк дойде при мен, когато съм застанал на опашка и ме попита: “Вие наредени ли сте на опашката”? ООоо, извинявайте, нямах никаква представа, че сте СЛЯП, като прилеп посред бял ден (то не, че прилепите се ококорват кой знае колко много през нощта). Или може би си мислиш, че ей така съм се наредил зад този говнар пред мен, защото ми харесва миризмата на потта му? Или може би похотливия мъх в ушите му? Или обраслия му врат, като на добруджански комбайнер? Знаеш ли кво, морски, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*, защото просто не застанеш зад мен, да усетиш миризмата на потта ми, да ми гледаш обраслия врат и мъха в ушите ми, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

Ме спират на улицата и ме питат: “Знаете ли как да стигна до еди-къде-си”? А бе аз да не ти приличам на Хабиб, портиерът в онази кооперация на Васил Божков в Лозенец? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*, скапан турист. Да не мислиш, че по цял ден си ходя с карта на града и се чудя на кой педал, къде и как да стигне? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

* “Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба” – израз от оня виц за металурзите, разказа ми го Кито :-) но това е един друг случай

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Mного е забавно. Ако го прочете Godfather това, ще вземе да размисли и да се върне. :D
Link to comment
Share on other sites

Из дневника на канадски емигрант...

 

10 май

КРАЙ! Местя се във Флорида. Изобщо не мога да си представя, че някой, който е със всичкия си, ще иска да живее в тая шибана Канада!

Споко!Този пътепис има и втора част.Този път мястото на действие е Маями,Флорида.Познайте само как завършва?

"КРАЙ! Местя се във...."

И така маже да се допише част Хаваи,Мелбърн,Дубай и накрая ...вие знаете къде.

 

Това за Канада-100% е вярно.Видял и преживял.

 

И въобще - ВНИМАВАЙТЕ КАКВО СИ ПОЖЕЛАВАТЕ! МОЖЕ ДА СЕ СБЪДНЕ!

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо от мен. смейте се!

МНОГО МРАЗЯ, КОГАТО...

Съм някъде на гости и ме попитат: “Искаш ли да си изядеш тортата”? Какво толкова има в това да искам да си изям шибаната торта? Нали затова е приготвена за мен? За да си я изям!!! Да не би да се очаква от мен да тръгна да търся някой друг с торта, за да изям неговата торта? Да ви еба в учтивите лайнари!

 

В кино-салон някой ме пита: “Видя ли, видя ли това”? Разбира се, че го видях, прост като гъз, пич. Как си ме представяш да дам шибани 5 кинта за шибания Терминатор 3 и да блея по тавана, или да зяпам плешивото кубе на мутрата пред мен, когато Арни мачка женския терминатор? А ти за кво си дошъл на кино, коледна свиньо, заспала?

 

Някой ми сочи китката си и ме пита: “Знаете ли колко е часът”? Ей, дришня, аз знам къде нося моят часовник, бе, а ти къде си носиш твоя? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*! В задника ли си си го заврял? Аз да не би да си соча хуя и да те питам, знаете ли къде е тоалетната? Или да си го вадя и да ти пикая по крачолите? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

Някой ме попита: “мога ли да ви задам един въпрос”? Ти кво? Даваш ли ми друг избор, шибано копеле? А мога ли да те сритам в грозната селска мутра? Опс, извинявайте :-)

 

Някой ти каже: “Извинявай, че те прекъсвам”! Наистина?! Тогава си затваряй смърдящата уста, мръсно копеленце, гадно, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*! Толкова е просто.

 

Някой шибаняк дойде при мен, когато съм застанал на опашка и ме попита: “Вие наредени ли сте на опашката”? ООоо, извинявайте, нямах никаква представа, че сте СЛЯП, като прилеп посред бял ден (то не, че прилепите се ококорват кой знае колко много през нощта). Или може би си мислиш, че ей така съм се наредил зад този говнар пред мен, защото ми харесва миризмата на потта му? Или може би похотливия мъх в ушите му? Или обраслия му врат, като на добруджански комбайнер? Знаеш ли кво, морски, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*, защото просто не застанеш зад мен, да усетиш миризмата на потта ми, да ми гледаш обраслия врат и мъха в ушите ми, Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

Ме спират на улицата и ме питат: “Знаете ли как да стигна до еди-къде-си”? А бе аз да не ти приличам на Хабиб, портиерът в онази кооперация на Васил Божков в Лозенец? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*, скапан турист. Да не мислиш, че по цял ден си ходя с карта на града и се чудя на кой педал, къде и как да стигне? Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба*!

 

* “Да ти еба майката скапана, миризлива, да еба” – израз от оня виц за металурзите, разказа ми го Кито :-) но това е един друг случай

Поне да беше казал,че Lestat го е писал ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...