Jump to content
BulForum.com

Как да забравим жена :(


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

не става качествено ... пак има мъка и ...

пак чувствата ми към нея си остават.

 

мислих си че ми е минало но тази вечер разбрах че не е така :(

Link to comment
Share on other sites

Братчед какво да ти кажа трудно е ама няма смисъл да се юркаш , аз навремето супер навътре ги приемах нещатата сега 1 седмица и съм като нов ... Иначе излизай повече с приятели по възможност да не са с гаджета , че само ще се дразниш ... Абе в общи линии трябва да водиш яко социален живот ... Пък и това е малко като с пушенето , спомни си какво си правил без нея и прави същото сега .. :punk

Link to comment
Share on other sites

не става качествено ... пак има мъка и ...

пак чувствата ми към нея си остават.

 

мислих си че ми е минало но тази вечер разбрах че не е така :(

6to, da ne si pil taq ve4er? :) Zemi se stegni i se zamisli nad slednoto - vsu6tnost ne si vliuben v neq, a v samata liubov - t.e. iska6 da si vliuben ama ne si izbral podhodq6tata macka

Link to comment
Share on other sites

кофти е че съм такъв тип дето обичам да обичам ... и сега май се оказа че няма кой да обичам :P

Link to comment
Share on other sites

Еми кажи по какви мацки си падаш да се огледам за някоя колежка която може да ти пасне  :punk

брех ;) миниончета ... ако са с бритонче и очила .. още повече

ама да не са повече от 48 най-мноу 50 кила :bgrin:

ако има нещо .. казвай на ПМ :)

че тука да не се разводнява

Link to comment
Share on other sites

mi mnoo lesno se zabravq-vmesto da se opitva6 da spre6 da misli6 za neq i edno vreme-misli si kolkoto si iska6,pla4i i stradai kolkoto trqbva(samo ne se alkoholizirai) i osven da 4aka6 da ti mine drugo ne ti ostava!ve4e za vremeto ne moga da ti dam garanciq to4no kolko ,no minava!6oto na men naprimer mi trqaa6e polovin godina da prevuzmogna edin tup guz,taka 4e....uspeh :)

aggressiv,mi maina kvo da prai-kolkoto pove4e se starae6 da ne misli6,tolkova pove4e go pravi6,ne e li taka????

Link to comment
Share on other sites

mi  mnoo lesno se zabravq-vmesto da se opitva6 da spre6 da misli6 za neq i edno vreme-misli si kolkoto si iska6,pla4i i stradai kolkoto trqbva(samo ne se alkoholizirai) i osven da 4aka6 da ti mine drugo ne ti ostava!ve4e za vremeto ne moga da ti dam garanciq to4no kolko ,no minava!6oto na men naprimer mi trqaa6e polovin godina da prevuzmogna edin tup guz,taka 4e....uspeh :)

Типично по женски , дай да циври пича ... пфффффффффф :music

Link to comment
Share on other sites

Ами с джиткане с приятели, пиене с приятели, купони с приятели и други жени :) Каквото и да е ще ти мине.Идете се насърбайте някъде и на другия ден ще ти е толкова терсене и толкова ще ти се спи, че последното нещо, за което се сетиш ще е тя ;)

Link to comment
Share on other sites

Работата не трябва да се взима толкова присърце!!Аз поне като искам да забравя някоя си мисля:"Виж сега колко хубави момичета има наколо тази не е единствената!!!"Защо се мъча да е забравя просто си намирам друга която да замени мъката отново с любов :)

Link to comment
Share on other sites

не се...

само свикваш с усещането и притъпяваш емоциите.

345768[/sna@back]

 

Ей това е истината. Ако стане нещо друго, значи толкова е била и "любима"...

Link to comment
Share on other sites

Напиваш се като прасе, правиш свинщина, получваш махмурлук.След това си търсиш нова жена.Аз така направих и помогна.

Link to comment
Share on other sites

става ама моментно :(

и толкова лесно правя асоциации от всякакви неща за нея че напрао...

Link to comment
Share on other sites

става ама моментно :(

и толкова лесно правя асоциации от всякакви неща за нея че напрао...

 

 

Ами спри да ги правиш...Като тръгнеш да се сещаш за нея, скачай примерно към бира, или компа, или някой приятел, или готината съученичка на предния чин - варианти колкото искаш :)

 

Успех в начинанието

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече ровичкаш един проблем и се опитваш да избягаш от него - толкова повече го задълбочаваш. Ако се опитваш да избягаш от болката - тя те настига. Приеми неизбежното и това е! Потъни в болката, както каза farrell и се остави така известно време и като се налигавиш - изправи се и... това е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...