Jump to content
BulForum.com

Как да забравим жена :(


Recommended Posts

sega da si kaja i az, kato 4ovek s bogat opit po temata /prodovbil ot dulga vryzka s edno momicencence/

 

кофти е че съм такъв тип дето обичам да обичам ... и сега май се оказа че няма кой да обичам :P

 

napulno te razbiram! i az sum na to4no tova deredje sega! :( ama kakvo da pravim, kakto i da go vyrtim bez jenite ne mojem! :))

 

Типично по женски , дай да циври пича ... пфффффффффф  :music

 

spored men ne si prav! ponqkoga 4ovek ima nujda da si izlee 4uvstata makar i po tozi na4in! NE e JENSKI! nito sitl meka kitka! !!!!

 

Напиваш се като прасе, правиш свинщина, получваш махмурлук.След това си търсиш нова жена.Аз така направих и помогна.

 

Brrr,...,! probval sum go i tova! Maxmurluk, glavobol, da ne govorim 4e smenix i plo4kite v banqta i si skupix koleloto! ama naisitina ima6e nqkakvuv minimalen efect :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
Като за начало си махни гъза й от аватара ти :lol:

добра идея :)

като продължение виж кви по-хубави задници се разхождат по улиците необезпокоявани, крайно време е да ги обезпокоиш :P

Link to comment
Share on other sites

тоя гъз не е нейния :P

въпросното момиче е с ник Rennie в форума. ама вече е в Германия и .. не влиза :P;)

Link to comment
Share on other sites

тоя гъз не е нейния :P

въпросното момиче е с ник Rennie в форума. ама вече е в Германия и .. не влиза :P

a тази от аватара е една съученичка с която скоро имахме кратка връзка ;)

Ааа, така може :D Еми ти сам си намерил правилната посока, квот падне-под ножа и тва е :hump:

Link to comment
Share on other sites

Nikoga ne moje6 da zabravi6 niakoi koito naistina si obi4al. Znam tova ot li4en opit. I az imam edna priatelka s koiato biahme zaedno predi izvestno vreme, posle neznam kakvo to4no se polu4i no se skarahme, a niakolko meseca po kysno tia se premesti da jivee v Kanada. Prez vsi4kite tezi godini se opitvah da ia zabravia, no bezuspe6no. Uspiavam da zali4a spomena za neia za izvestno vreme, no sposle otnovo si spomniam za vremeto kogato biahme zaedno. Imam pone edna uteha - pi6em si po e-mail-a i si pra6tame snimki, no ne e sy6toto. :(

Opitai da izliza6 po 4esto s priateli, hodi po kuponi i t.n. prosto si nameri niakakvo zanimanie koeto da ti otvle4e vnimanieto ot neia - nezavisimo kakvo.

Link to comment
Share on other sites

Тези неща не трябва да се забравят,а и често е невъзможно!!!Когато е доволно истинско и дълбоко ... просто го приеми - единствения начин да се справиш с него - чувството(любов-липса ...). Аз така правя ... първо - помага ми да преодолея нуждата от "някой",когато го помня с любов,защото независимо от всичко и всички...съм свободна да го обичам...дори и да не е с мен ... дори и да не иска ... Второ ставам по-зряла и по-способна да се справя с нещата следващия път,ако има такъв...

Помни нещичко от мен :

Често човек влиза в "гората" на Страданието ... , но е тежко само първия път,докато открие Пътеката ... намери ли я,е блажен ...!!!

Желая ти го ...

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина искаш да я забравиш я намрази, оравновеси + и - чувства към нея и стани безразличен(изпитана тактика: 3 съм забравил по този начин, много боли ако е било споделено ама става по-бързо така)... Не се прави на кораво копеле, кво като си поплачеш... С 4 думи споделям мнението на @farell

Link to comment
Share on other sites

не става качествено ... пак има мъка и ...

пак чувствата ми към нея си остават.

 

мислих си че ми е минало но тази вечер разбрах че не е така :(

 

те чувствата винаги ще си останат ако сте се разделили защото тя трябва да ходи в германия, а не по друга причина. даже още по-лошо.. разделили сте се защото обстоятелствата го изискват, а не вие. забравяне няма.. поне 1-2 седмици ще си като убит. каквото и да правиш. самоче не се затваряй в себе си, защото ще ти стане навик да ти е криво. с времето ще я забравиш... потдържайте контакти с нея.. и малко по малко ще отмине. алкохола не е решение, защото така още повече мислиш за нея.

Link to comment
Share on other sites

Често човек влиза в "гората" на Страданието ... , но е тежко само първия път,докато открие Пътеката ... намери ли я,е блажен ...!!!

Желая ти го ...

 

Ае Румяно, я почни да пишеш разбрано :) На хората не винаги им е до сентенции.

 

JIS, човеко, направи както те посъветва Uncivilized - забрави я!Прецени кое е по-добро за тебе - да си гаснеш от мъка, или да откриеш нова любов.

Аз две години изкарах с една девойка(някои хора от форума я познават лично) и много се надявах тя да е човека, с който да изкарам живота си.Но не винаги става така.И ми се наложи да я забравя.Тежичко ми беше няколко седмици,ама накрая ми писна да тъгувам по нещо минало и реших да погледна в бъдещето.Сега отново съм щастлив.

Желая ти успех в начинанието и не падай духом!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Радвай се че поне любовта ти е била споделена.... ;) другото просто БОЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

Link to comment
Share on other sites

sega se setix za 2 ne6ta:

 

1.tova koeto mi kaza 1 pritqtelka:"Edin muj ne moje da e dbur lubovnik, samo ako e ima dulga vryjka"

2. citat ot 1 pesen : "have u ever really love a woman..."

 

edna duylga vryzka/osobenno na mladini/ moje da nau4i 4oveka na mnogo ne6ta;

 

ne trqbva da sujalqva6 za tova koeto e minalo 4oveko! prosto go pogledni ot xubavata mu strana i 6te ti stane po-dobre :)

 

li4en opit!@

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Говорете за забравяне на момиче..Сегашния ми случай е :( ...едно момиче

с което сме супер добри приятели..внезапно се влюбих в нея..5месеца не сабирах кураж да говоря с нея..миналта седмица..говорихме..каза че не може

да стане нищо, както и очаквах..и след 2 дена трагна с един мой приятел..аз

тя и този приятел сме от един клас..парво по някакав начин да е забрава..което е почти невазможно след като е гледам всеки ден и полудявам

и второ всеки ден ги гледам двамата..кажете аз как мога да е забравя..след

яко напиване..следващия ден пак ще е видя в даскало..след това просто незнам какво да мисла за всичко около мен..стигнах само до едно заключение:Живота е много много ГАДЕН

Link to comment
Share on other sites

което е почти невазможно след като е гледам всеки ден

 

Извади си очите :P Шегичка.

Не и обръщай внимание.Трудно е, знам.Но се свиква.Намери си друга девойка - едва ли няма други наоколо.Все някоя ще ти грабне окото.Или ти вече си грабнал очичките на някое девойче. :)

И живота не е гаден.Живота е труден ;)

Link to comment
Share on other sites

Говорете за забравяне на момиче..Сегашния ми случай е :( ...едно момиче

с което сме супер добри приятели..внезапно се влюбих в нея..5месеца не сабирах кураж да говоря с нея..миналта седмица..говорихме..каза че не може

да стане нищо, както и очаквах..и след 2 дена трагна с един мой приятел..аз

тя и този приятел сме от един клас..парво по някакав начин да е забрава..което е почти невазможно след като е гледам всеки ден и полудявам

и второ всеки ден ги гледам двамата..кажете аз как мога да е забравя..след

яко напиване..следващия ден пак ще е видя в даскало..след това просто незнам какво да мисла за всичко около мен..стигнах само до едно заключение:Живота е много много ГАДЕН

mda razbiram te

mi ako smqta6 4e nqma smisyl ve4e da se zanimava6 s neq trqbva naistina byrzo da si nameri6 druga dori i da ne q obi4a6 tolkova ili da si nameri6 nqkakvo drugo zanimanie ina4e znam kolko e kofti, vse pak nali svyr6vate daskalo ;)

a i Живота не винаги е толкова много ГАДЕН

Link to comment
Share on other sites

Искам да сварши наистина даскало..но пак и не мога да си представа

да не е виждам...просто не сам вярвал че някога мога да изпитвам

кам някое момиче такива чувства както сега..и ще ми е изключително трудно да е забравя напълно/поне така мисля/ поради

това че е виждам толкова често.. :( :cry :(

Link to comment
Share on other sites

Като за начало й махаш задника от аватара си във форума на уарез...

:)

това не е нейния задник бе :)

това е задника на една съученичка с която имахме връзка преди месец .. само за 1 седмица след което тя се фана със един съученик .. познато а ? ;)

Link to comment
Share on other sites

това не е нейния задник бе :)

това е задника на една съученичка с която имахме връзка преди месец .. само за 1 седмица след което тя се фана със един съученик .. познато а ? ;)

а не ми стана ясно в момента дали е свободна? :D

щото задника е добър. ако и в предника бива.....

Link to comment
Share on other sites

Хех. Най-смислената тема която съм чел в последно време. 10x JIS

 

С интерес прочетох всички ваши постове и мога да заявя че съм пробвал всички възможни комбинации и .. пак не помага. Според мен най успешен е съветът който даде Aggressiv. Това че трябва да продължиш да излизаш с приятели.. и да се стремиш да водиш повече социален живот... и наистина е хубаво да не са с гаджета защото от собствен опит мога да кажа че е много дразнещо. :angry:

Още повече когато двама от най-добрите ми приятели от време на време се държат като такива.. допълнително изнервя обстановката.

 

Алкохола не помага - казвам го след едногодишна терапия с него :)

Отпуска те за вечерта но преди да заспя .. пак започват да ме глождят разни мисли и .. нищо.

 

JIS, и аз като тебе искам да кажа че обичам да обичам. И не мога да се спра.. въпреки че после ми е кофти от това. От време на време се чувствам като някакъв мазохист, но въпреки всичко се опитвам да продължа..

Link to comment
Share on other sites

/off aph3x , колега да беше се обадил бре и на теб щяхме ти намерим някоя колежка да я боцнеш  :P  :D

ти оглеждаш ли се, както обеща ? ;)

Link to comment
Share on other sites

ти оглеждаш ли се, както обеща ? ;)

Аз отдавна съм ги огледал , само че ми остана последен изпит да взимам в глупавия университет и тогава може да съм по свободен да работя по твоя въпрос :P , ако пък не свърша нищо , поне ще съм ти вдигнал бойния дух и ще черпиш едно whisky , може и 2 :P :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...