Jump to content
BulForum.com

Как да забравим жена :(


Recommended Posts

Аз отдавна съм ги огледал , само че ми остана последен изпит да взимам в глупавия университет и тогава може да съм по свободен да работя по твоя въпрос  :P  , ако пък не свърша нищо , поне ще съм ти вдигнал бойния дух и ще черпиш едно whisky , може и 2  :P  :D

Ем че кво .. па ше те черпа бе :D

дано само да не си капризен за уискитата :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

JIS, преди много време и аз имах същата раздяла. Не се скарахме, просто ходехме 2 години и тя замина в Америка и вече я нямаше...

Първата вечер си купих бутилка Джин, надух на уредбата "Total Eclipse of the Heart" и се напих много зле. Кучето ми беше единствената компания... После тоалетната чиния...

На сутринта нищо не се промени, нея все още я нямаше...

На другата сутрин - също.

 

Мъката си стоеше в стомаха ми, аз си бях самотен и никой не можеше да ми помогне. Приятелите съчувстват, говорят, успокояват, но какво от това.

Всяко нещо ти напомня за нея, дори и да си я забравил за малко - тя бързо се връща в главата ти.

После реших да си хвана друго гадже, но какво стана - непрекъснато я сравнявах с предишната. Фатално лошо е и за теб и за нея - Не го прави! (Ако ще се пробваш да я забравиш, не всъщност по-правилно казано е ако ще се пробваш да се излекуваш от мъката по нея, чрез друга връзка - то тогава трябва да си обърнал нова страница, защото веднъж почнеш ли да я сравняваш и всичко се връща със страшна сила и накрая пак си сам, с мрачните си мисли и топката в стомаха...)

 

След това минава време...

 

Случват се много неща...

 

Пак минава време...

 

Постепенно, без да разбереш започваш да закоравяваш и накрая, само си спомняш как си се гърчил от любовна мъка, дописваш поредния си пост във любимия си форум и шляпваш по дупето любимата си приятелка, с която живееш щастливо и си даваш сметка че ходите вече 3 години и нещо - супер! :)

Link to comment
Share on other sites

а не ми стана ясно в момента дали е свободна?  :D

щото задника е добър. ако и в предника бива.....

 

hubav e i prednika :) az q poznavam.

JIS samo vremeto moje da ti pomogne.Ni6to ne lekuva pove4e ot vremeto.4akai.malko e gadno no s vremeto 6te q zabravi6.e razbira se ako iska6 moje da se nareje6 nqkoq ve4er ama tva 6e ti pomogne samo za ve4erta.

4akai ada6 4akai.

btw govorim za K a ne za J nali?

Link to comment
Share on other sites

hubav e i prednika :) az q poznavam.

JIS samo vremeto moje da ti pomogne.Ni6to ne lekuva pove4e ot vremeto.4akai.malko e gadno no s vremeto 6te q zabravi6.e razbira se ako iska6 moje da se nareje6 nqkoq ve4er ama tva 6e ti pomogne samo za ve4erta.

4akai ada6 4akai.

btw govorim za K a ne za J nali?

R

Link to comment
Share on other sites

... дописваш поредния си пост във любимия си форум и шляпваш по дупето любимата си приятелка, с която живееш щастливо и си даваш сметка че ходите вече 3 години и нещо - супер!  :)

:punk

 

btw govorim za K a ne za J nali?

 

Това ми напомни за И + М = ВНЛ :rolleyes:

 

@sMARTBomber е много прав и даде стахотен съвет за това как не бива да въвличаме и други. Макар че си мисля че в неговия случай е било доста по силно влечението към предишната мацка, защото в противен случай гарантирам че ще забравиш бързо R. ;)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми беше трудно да забравя предишната си приятелка! Ами то как да я забравя като не можах да я запомня :)

Но ако трябва да съм изкрен - не ми се е случвало да се налага да забравя някой, когото обичам много и сигурно е много гадно! До сега не ми е било кой знае колко трудно да зарежа приятелка или тя да ме зареже, защото поне от моя страна не имало любов! 1-2 седмици и ми минава, но това момиче, с което съм в момента......не ми се мисли какво ще стане с мен ако се наложи да скъсаме! :(

Link to comment
Share on other sites

абе хора стига сте му говорили за времето, та времето. времето се оправи - вече пече повечко слънце!

сега човека сам трябва да се стегне да си вземе живота в ръце и да си го живее както си иска и/или с когото си иска.

та Джис, ако си искал си щял и ти да заминеш, щом само това ви е разделило. разстоянието е само въпрос на перспектива и мащабиране, дали ще живее в съседната къща, или квартал, или град, или държава, или континент - все тая. В 21 век сме и начини за транспорт има хиляди.....

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, аз да ва питам, па кво пък... Вас страх ли ви е от самотата, че толкова тежко приемате раздялата?

 

ПП: сори ако не е точно по темата...

Link to comment
Share on other sites

Ами самотата е гадно нещо, а не всички хора са толкова контактни и привлекателни, че да могат да си ги намират една след друга. Съответно тях ги е страх от нея.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, аз да ва питам, па кво пък... Вас страх ли ви е от самотата, че толкова тежко приемате раздялата?

 

ПП: сори ако не е точно по темата...

мен вече не ме е страх например. сега съм в периода, когато си се кефя на самотата и всеки момент очаквам пак някоя фурия да нахлуе в животеца ми да ме натроши и да си тръгне. после пак ще потъгувам малко докато свикна и почна да се кефя, че съм сам. после пак някоя ще нахлуе и т.н. и т.н.

Link to comment
Share on other sites

мен вече не ме е страх например. сега съм в периода, когато си се кефя на самотата и всеки момент очаквам пак някоя фурия да нахлуе в животеца ми да ме натроши и да си тръгне. после пак ще потъгувам малко докато свикна и почна да се кефя, че съм сам. после пак някоя ще нахлуе и т.н. и т.н.

напълно съм съглесен

в момента и аз съм така и все едно аз съм го писал ;)

Link to comment
Share on other sites

забравих я :)

но сега трябва да позабравям друга :(

 

ти пък много бързо стигна до фаза "не мога да забравя".

Link to comment
Share on other sites

Що ни занимаваш с глупости?Кво ме интересува мен,че през 20 дни се опитваш да забравиш любима?Или нещо се хвалиш колко мацки си забърсал и са те зарязали?Аре да си ги разправяш тези истории на аверите на живо,щото тук ставаш смешен

Link to comment
Share on other sites

Една жена се забравя най-лесно като не я виждаш. Това показва опита. Иначе виждате ли се... гадна история.

Link to comment
Share on other sites

забравих я :)

но сега трябва да позабравям друга :(

 

Ха! :angry:

 

Какво ни занимаваше толкова време с това? От този пост личи колко си държал на нея изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Защо упреквате момчето , нормално е като е бил абитуриент да разцъка подло некое маце и да забрави любовта на живота си . Особено ако мацето се е представило добре :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

да,хубаво е че споделяш,но все пак!!!!!!!!!!!получава се нещо като"бях до WC-то -мина добре/зле" и така всеки път!айде поспри се малко!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Защо упреквате момчето , нормално е като е бил абитуриент да разцъка подло некое маце и да забрави любовта на живота си . Особено ако мацето се е представило добре  :rolleyes:  :punk

 

да бе. любовта на живота. тия в 7-ми клас си ги разправяхме.

Link to comment
Share on other sites

Бе яяяяяяяяяяяя

close!

 

така де.. в един момент караш хората да те подкрепят, а после ...

 

говоря от позицията на човек които споделя сходна съдба със твоята и ако се поставиш на мое място ще разбереш гнева ми :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...