Jump to content
BulForum.com

Как да забравим жена :(


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
да не би това да е мацката :)

нещо ... не ме кефи :P

 

тя е тази заради която е отворена темата. даже в Pictures имаше специална тема в която се обсъждаха снимките и, като преди това беше заявила, че по нищо не отстъпва на ето това момиче (чиято страница е Kate's Playground и явно е някаква "еротична звезда") :

 

174.jpg

Link to comment
Share on other sites

mi izob6to ne vi poznavam ama i az si misleh 4e e onazi macka

mene hi4 ne me kefi dori samo zaradi na4ina po kojto si be6e izlojila snilkite v foruma

ama tq lubovta e slqpa

nadqvam na JIS ve4e da mu e minalo

Link to comment
Share on other sites

Prostaka, да се показват чужди снимки е подло и гадно! Дано ти се връща!

Добре си си избрал никнейма между другото, браво!

 

 

JIS , не се мъчи да забравиш! Това са хубави моменти, дори и когато са само история.

Link to comment
Share on other sites

Prostaka, да се показват чужди снимки е подло и гадно! Дано ти се връща!

Добре си си избран никнейма между другото, браво!

JIS ,  не се мъчи да забравиш! Това са хубави моменти, дори и когато са само история.

много си прав :)

Link to comment
Share on other sites

и аз тва се питам напоследък "как да забравим жена" и за сега нямам отговор при мен по-точно почти е бях забравил но пък после така станаха нещата че съм отново в началото а най-лошото е че не искам да е забравя в смисъл вместо да мисля как да е забравя предпочитам да мисля как да направя така че да сме заедно и да сме "хепи" и аз нз вече кво да направя доста неща направих но все още си оставам просто "симпатичен" дори когато мислех че нещата са тръгнали на добре явно не е било на чак толкова добре ... иначе освен с времето нз с какво др. може да се забрави жена аз лично с друга мисля че няма да е забравя пък и не "обичам" да съм с някоя просто за да забравя друга

Link to comment
Share on other sites

и аз тва се питам напоследък "как да забравим жена" и за сега нямам отговор при мен по-точно почти е бях забравил но пък после така станаха нещата че съм отново в началото а най-лошото е че не искам да е забравя  в смисъл вместо да мисля как да е забравя предпочитам да мисля как да направя така че да сме заедно и да сме "хепи" и аз нз вече кво да направя доста неща направих но все още си оставам просто "симпатичен" дори когато мислех че нещата са тръгнали на добре явно не е било на чак толкова добре ... иначе освен с времето нз с какво др. може да се забрави жена аз лично с друга мисля че няма да е забравя пък и не "обичам" да съм с някоя просто за да забравя друга

 

Като за начало.. не се опитвай да се съберете отново. не може хем да се опитваш да се съберете.. хем да искаш да я забравиш и да се чудиш защо не става. или продължаваш да се опитваш да сте заедно отново.. или прекъсваш контакти с нея и я забравяш. пък тя ако е като повечето момичета.. като види, че губиш интерес.. сама ще започне да те търси и ще и се сториш учудващо привлекателен. глупава женска логика.. няма какво да ти обяснявам :) Те просто не искат да си губят обожателите. искат да знаят, че някой ги харесва. независимо дали те смятат да откликнат на чувствата му или не.

Link to comment
Share on other sites

ем аз казах че НЕ ИСКАМ ДА Е ЗАБРАВЯМ а искам да се получат нещата отностно тва с липсата на внимание е изпитана тактика и го опитах точно тогава след този "период" почнахме да излизаме повече нз тва ли е било причината и тогава си мислех че шансовете са по-големи те явно бяха по-големи но не достатъчно та вече нз кво да направя но просто не искам да е забравям :) сиг. съм че си заслужва :)

Link to comment
Share on other sites

хаха не нея е няма при тези снимки :) за мен лично "мойта" е много много пъти по-красива от тази :) но айде ся няма да поствам снимки че е нетично:) както и да мен ми харесва пък и е умничка такава има за кво да си говорим не е неква тъпа с която да не може да си кажеш 2 думи абе момичето си е съпер но какво и да правя си оставам просто "симатичен" или поне варирам около но така и не мога да "породя по-силни чувства" абе дълга история вече нз кво да правя но просто не искам да е забравям :)

Link to comment
Share on other sites

ем аз казах че НЕ ИСКАМ ДА Е ЗАБРАВЯМ а искам да се получат нещата отностно тва с липсата на внимание е изпитана тактика и го опитах точно тогава след този "период" почнахме да излизаме повече нз тва ли е било причината и тогава си мислех че шансовете са по-големи те явно бяха по-големи но не достатъчно та вече нз кво да направя но просто не искам да е забравям :) сиг. съм че си заслужва :)

 

веднъж ако сте се разделили.. нещата никога няма да са същите отново. ти си решавай дали искаш да си с нея отново или не.

Link to comment
Share on other sites

веднъж ако сте се разделили.. нещата никога няма да са същите отново. ти си решавай дали искаш да си с нея отново или не.

да, понякога чувствата стават още по-силни ;)

Link to comment
Share on other sites

добре, а не можеш ли да изчакаш малко време без да се бориш за нея. така мисля че по-малко ще страдаш.

и аз имах подобен случай с една съученичка която не беше сигурна в чувствата си и ... почнахме ама ... само за 4-5 дни бяхме заедно.

после спряхме да си говорим в даскало, само в ИРЦ си пишехме по малко ... сега след като мина месец пак сме си просто приятели :)

(даже ми беше дама на бала ;) )

та мисълта ми е че може би ви е писано да сте само приятели ...

изчакай малко без да си даваш зор да видиш как ще се развият нещата и тогава ако пак усетиш интерес от нея към теб :) действай

Link to comment
Share on other sites

ем чуда се честно казано днес съм леко странно за 15-20 мин си мисля аре бе ше си живея пък квото стане после пък 15-20 мин си викам че тряя направя нещо определно щото искам съм с нея абе мн. но накрая все надделява желанието ми за нея а иначе наистина май ще изчакам малко да вида кво ще стане но не мисля че нещата за мен ще се променят :/

Link to comment
Share on other sites

ами кво да ти кажа и аз не знам,като имаш в предвид че бях на същия хал преди известно време!и знае6 ли кое е най-лошото!не само че ми беше симпатичен,ами и хем искам хем не ми стиска,и става едно голямо мазало!пича толкова зор си даде,че чак ме ядосваше!!по едно време бях твърдо решила че няма да става нищо!но после .......и аз не знам как стана,но блузата ми се озова на другия край на стаята :D

много е относително,особено тъпите женски му работи,дето правиш нещо,ама и ти не знаеш за къв х** го правиш!ако питаш мен действай,щото може би само това чака(но ако е гадна като мен-може да иска да ти дава зор ,докато кандиса)!

смело на пред ,ник'ва прошка на женките ей :punk

Link to comment
Share on other sites

бе как така разбирате че няма да се получи преди да сте опитали ?

има огромна разлика м/у приятелски и любовни чувства :)

Link to comment
Share on other sites

ами кво да ти кажа и аз не знам,като имаш в предвид че бях на същия хал преди известно време!и знае6 ли кое е най-лошото!не само че ми беше симпатичен,ами и хем искам хем не ми стиска,и става едно голямо мазало!пича толкова зор си даде,че чак ме ядосваше!!по едно време бях твърдо решила че няма да става нищо!но после .......и аз не знам как стана,но блузата ми се озова на другия край на стаята :D

много е относително,особено тъпите женски му работи,дето правиш нещо,ама и ти не знаеш за къв х** го правиш!ако питаш мен действай,щото може би само това чака(но ако е гадна като мен-може да иска да ти дава зор ,докато кандиса)!

смело на пред ,ник'ва прошка на женките ей :punk

 

И аз това казах де, че жените не знаят какво искат, но нямам намерение тука да изнасям лекция кое и как се разбира и как жените сами се издават :)

 

бе как така разбирате че няма да се получи преди да сте опитали ?

има огромна разлика м/у приятелски и любовни чувства :)

 

не че нещо, но точно ти пък как ще говориш за тая разлика.. след като през 20 дена ти се налага да ги забравяш?

Link to comment
Share on other sites

не че нещо, но точно ти пък как ще говориш за тая разлика.. след като през 20 дена не можеш да ги забравиш?

не те разбрах къв беше смисъла на тая забележка :huh:

Link to comment
Share on other sites

дон антоне,

дай си зор докато имаш желание за това. в момента, когато започнеш да се чудиш има ли смисъл и за кво по дяволите ти е целия напън, значи е време да се откажеш. а и дори да не успееш поне ще знаеш, че си опитал.

 

айде със здраве и успех на ферари другия път, че кат гледам как макларъните взеха пак да се разпадат точно преди финала....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...