Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Ей това примерно ли: http://www.gomtv.net/2010gslopens2/vod/1154

 

Въпроса е как да го запиша на диск и да го гледам в другата стая на телевизора...

 

 

 

Тея флашове с флашгот може да се свалят, долу в дясно ми излиза иконка когато зареждам клипчета.

 

Аз на .avi-та се надявах :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Нереален Фоксър. 3 пъти гледам първия гейм и не мога да повярвам на очите си.

Гадното е, че ще се чака доста за другите 4 игри. Някой, ако случайно знае къде могат да се видят в момента и сподели ще получи голяма червена точка. :)

 

Кайрикса обаче и той е брутален. Баси наглия агресивен зерг.

Пуснаха в арената целия кръг 32. И на двамата им гледах игрите, Кайрикса не беше много убедителен, но Фоксъра скри топката на FruitDealer -а. Дано да продължава така, защото сега може би малко изненада противниците си, но за да стане от големите ще му трябва постоянство в победите и в доброто представяне.

Специално FruitDealer -а съм сигурен, че не можа да разбере какво става и дори след игрите дълго се е чудил.

 

---

Лошото при мен, е че такива игри и играчи ми действат демотивиращо, въпреки че нямам намерение да ставам про или да ходя по турнири.

Link to comment
Share on other sites

Е, какво да се чуди - екдпандва рано, естествено че ще е сравнително проблемно оцеляването особено ако си разработил билд точно за тази ситуация. Не винаги може да разчетеш правилно противника и да почнеш да правиш единици чак когато към теб идва нечия армия.

Link to comment
Share on other sites

Човек ами то на тази карта, ако не експандне рано зерг, не знам на коя карта ще го направа. И не забравяй, че същия този FruitDealer с много подобни билдове, е взел GSL Season 1, размазал е SlayerSBoxer и на пръв поглед просто нямаше спирачка представянето му.

И изведнъж малкия почти никой го направи да си говори сам. Недей с толкова лека ръка да казваш "какво да се чуди". Ами той на втората игра, можеше да каже гг 2 минути преди да го каже. Помисли в какво състояние е бил, за да чака да му изнесат всички сгради, почти, за да се сети да каже гг. Просто беше съкрушен.

 

Поне се видя ясно, че "малкия почти никой" Фоксър, въобще не го е победил случайно.

Link to comment
Share on other sites

Защото никой не е играл така с/у него. Колкото повече играеш с един билд/стил, толкова по-лесно ще те контрират и ще ти намерят слабото място. А и "малкия" не е за подценяване - бил е топ играч в корейския ладър, а и явно е бил много добър и на BW.

Link to comment
Share on other sites

Тук вече си много прав.

Поне чест му прави на FruitDealer -а, че съумя да намери сили и да поздрави Фоксър. За разлика от комплексарските реакции на Idra. Това е най-верния показател колко си голям. И точно по този показател и за мен Idra е лилипутче.

 

Забравих да добавя роботизирано лилипутче. Може ли пък винаги да гледаш като сомнамбул. Малко усмивка да вкара поне.

Link to comment
Share on other sites

Лошо няма, мен идра си ме кефи повече когато рейджваше. Така поне като дойде време да се пенсионира може паралелно с теоретичната физика да се пробва и в покера.

Link to comment
Share on other sites

Абе къде точно го гледате това? Защото тук: http://www.gomtv.net/2010gslopens2/schedule/ не виждам подобни никове

 

Ако имаш предвид Фоксър, май така му викат от Fake Boxer = Foxer. Защото и SlayerS_Boxer също играе, ако си забелязал. Иначе си свали кръг 32 от GSL Season 2 от Арена. Но Псайкозиса е по-отворен той да каже защо така му викат точно. Аз го прочетох някъде из ТЛ -а мисля.

 

---

Гледам за не знам кой път днешния първи мач на Фоксър и Кайрикс, и се чудя как бих могъл да постигна това, което Boxer направи...

А как ми се гледат другите 4 -ти ... думи нямам.

Link to comment
Share on other sites

/off

 

Мили хора, не е нещо фатално, но все пак да си кажа - "П"-то не се произнася! :) Даже съм си сложил транскрипция под аватара! :rolleyes:

 

Иначе евала на Morrow - като премина на зерг падна от 2200+ на под 1400. Сега е 2100. Одеве го гледах как размаза Magulina (2500 zerg). Има талант момчето, няма спор.

 

И отново българско участие - Kalin достига до последния етап на квалификациите за i41: http://www.ustream.tv/iccuptv, http://www.bitsperbeat.com/i41/?site=brackets#round5

Ех, падна се срещу jimpo :( Набързо пада с 0:2. Здраве да е.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Ами Сайкоза (или кажи как предпочиташ да го пиша на български), измисли си някакъв по-лесен ник. Тук да не трябва всички да сме виСшисти :), че да знаем как да ти изпишем ника, бъди по-снизходителен. :rolleyes:

 

---

А що се отнася до Мороу, видя накъде задуха wind of change и правилно се ориентира човека. Няма да се мъчи като нас с наръфната до безобразие раса. Аааа и той някой турнир иска да вземе след като му гилотинираха рийпърите. :lol:

Иначе, по-сериозно, защо да не се поразнообрази малко. Аз се чудя защо няма големи имена в рандом юзърите още. Някога в СК1, като че ли имаше. Аз самия бях такъв, но сега няма време за подобни волности.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му! Моя плеър поддържа само youtube... сега за да гледам трябва да закачам лаптоп... или да си търся друг плеър... а бях толкова доволен от този :(

 

Иначе, по-сериозно, защо да не се поразнообрази малко. Аз се чудя защо няма големи имена в рандом юзърите още. Някога в СК1, като че ли имаше. Аз самия бях такъв, но сега няма време за подобни волности.

 

И скромен :lol:

 

Рийпърите наистина бяха кошмар... сега за сметка на това НИКОЙ не ги ползва... а си мисля че биха били добър избор като се прави дроп вместо марини да се дропят рипъри + мародери... 3-4 совалки 2 с мародери другата (или 2) с рипъри. Само муталиски биха ги стреснали но за сметка на това нито линги нито хидри нито хлебарки биха успели да го отразят лесно това (или пък стокъри и зийлоти). Аз много ги обичах и днес пробвах с много смесен успех обаче. Мисля да пробвам пак някоя игра да тормозя противника с тях - преди пак играех да изкарам 15тина и тогава да атакувам...

Link to comment
Share on other sites

Мамка му! Моя плеър поддържа само youtube... сега за да гледам трябва да закачам лаптоп... или да си търся друг плеър... а бях толкова доволен от този :(

 

 

 

И скромен :lol:

 

Рийпърите наистина бяха кошмар... сега за сметка на това НИКОЙ не ги ползва... а си мисля че биха били добър избор като се прави дроп вместо марини да се дропят рипъри + мародери... 3-4 совалки 2 с мародери другата (или 2) с рипъри. Само муталиски биха ги стреснали но за сметка на това нито линги нито хидри нито хлебарки биха успели да го отразят лесно това (или пък стокъри и зийлоти). Аз много ги обичах и днес пробвах с много смесен успех обаче. Мисля да пробвам пак някоя игра да тормозя противника с тях - преди пак играех да изкарам 15тина и тогава да атакувам...

Днес направих една игра соло. Тъй като осъзнах, че не ми се играе особено точно в момента, в който пуснах играта, реших да гледам стъклен дом през това време с приятелката ми. Та играем теран срещу теран и аз реших да правя само танкове и марини. Направих си експанда, нападнах противника, и победих. Танкове+ марини?! Мене с танкове и марини ми ела....Гнуся се от себе си.

 

За незапознатите, аз презирам танкове, дразня се от марини и ненавиждам мародери. Играта с тях е все едно да се фехтоваш с чук...

Link to comment
Share on other sites

Tук дават днешния ден. Успях да хвана последната игра на Фоксър Кирикс. Сега започва HopeTorture vs Genius -a.

 

http://www.teamliquid.net/video/userstream.php?user=TUski

 

На всеки 30 -на секунди имаше битка, която ако някой сгрешеше сериозно можеше да реши цялата игра. И това в продължение на половин час и повече :love

Почти до последната минута изглеждаше, че Кирикс ще вземе играта. Не знам на колко пъти Кирикс изтласкваше Фоксъра до единственото му бункерче пред експанда и сякаш всичко свършваше, ама не точно. :)

Абсолютно невероятно !

 

---

Записва го някой все пак ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

За незапознатите, аз презирам танкове, дразня се от марини и ненавиждам мародери. Играта с тях е все едно да се фехтоваш с чук...

 

Доскоро не знаех как да ползвам ПРАВИЛНО хелионите... майтап няма - правя хелиони - атака в нам си коя посока - стигат до зерглингите и умират правейки едно голямо нищо. А те без ъпгрейда вършат пак добра работа но с повече микро и трябва да се дебне да пуснат пламъка от правилния ъгъл иначе само по 1 единствен зерглинг като "стрелят" файда нулева. Пробвах с 4 хелиона срещу 8+ зийлота - грозна гледка. Те и срещу стокъри вършат работа само че пак трябва доста микро а и като са повече стокърите става кофти - трябва да са МНОГО повече хелионите и да ги обградят - тогава ако са на "тумба" и не се сети да ги разпръсне леко пак пак вършат добра работа.

 

Любопитно ми стана обаче кои юнити предпочиташ (ако не е тайна)

Link to comment
Share on other sites

Довечера от 2 часа (по-точно утре сутрин от 2 часа) ще има шоумач между Liquid'Tyler (NoNy) и IdrA - http://www.ustream.tv/iccuptv

 

Ако трябва, ще си режа тънки линийки по ръцете и ще сипвам сол, но това нещо ще го гледам!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: - http://i.imgur.com/g5d3v.jpg

 

 

TOP 10 SC2 moments, episode 3: http://www.youtube.com/user/StarcraftTopTen#p/a/u/0/Ak-YsaKGdvc

 

Започва вторият ден на четвъртфиналите - SlayerS_BoxeR vs oGsNaDa ! ! !

 

Интересно - въпреки всичко, на полуфиналите отново ще има 3 терана и 1 зерг. Малкият Боксер срещу ХоупТорчър и евентуално Зенио срещу Нада.

Link to comment
Share on other sites

 

Аааа на момента с force field-a се скъсах да се хиля. И си мисля че ако някой ми го извърти това сигурно ще захапя бюрото си от яд...сигурно 8 пъти го блокира да не се качи. А зерга имаше по-голяма армия. А още по-готино щеше да е да го оставя да се качат 5-6 юнита и пак да блокира

Link to comment
Share on other sites

Боксер и Нада просто са от друга планета. Имам чувството, че и двамата виждат разни матрици, а не сгради и юнити.

 

Евентуален финал Боксер срещу Боксер? :)

Link to comment
Share on other sites

...Евентуален финал Боксер срещу Боксер? :)

 

100% сигурно щеше да е, ако бяха с разменени места. SlayerS почти сигурно щеше да отнесе Hope, а little brother Nestea.

Сега обаче е под въпрос.

 

Аз лично ще се радвам най-много точно на този финал.

 

---

А за колко Зерг и колко Теран играчи стигнаха дотук, :) забравяш на 8-на финала колко бяха. От 16 играча 7 бяха зерг, 6 теран и 3 тосс. За лош късмет, (а може и да е заговор) на зергската нация им се паднаха 2 миръра. Thank gOodness ! :lol:

 

И ако сега ми се гледа showmatch, това е между Фоксър и Идра.

Искам да видя дали чудовищната ZvsT машина на малкото "Не се сърди човече", ще прегази и Фоксър, или както аз се надявам би станало обратното.

Link to comment
Share on other sites

Боксер и Нада просто са от друга планета. Имам чувството, че и двамата виждат разни матрици, а не сгради и юнити.

 

Евентуален финал Боксер срещу Боксер? :)

А защо спря лайф кавъриджа? :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...