Jump to content
BulForum.com

Още я обичам


Recommended Posts

А какво толкова се обяснявате?!?

Ако искате някой да ви направи клизма, идете при JPто си и му поискайте направление!

Защо си вадите душите?!?

 

До колкото съм забелязал "време"+"работа"+"нова връзка" лекуват безотказно!

Може да пробваш и да си флашнеш BIOSа ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

__smirnoff__, вземи и тегли майните на тая :angry: Доколкото разбрах от постовете ти не си струва да се терзаеш заради такава овца :angry1

Имам един приятел, дето заради едно момиче се направи за смях пред целия свят :angry1 Нали не искаш да стане така :confused Все пак ако имаш някаква гордост и чест послушай ме и си хвани друга :woot Тази Татяна не е първа (надявам се :P ) нито ще е последдна, така че света е голям, жени всякакви и ако трябва да се изразя с 3 думи: ДЕЙСТВАЙ ПО ВЪПРОСА :D

Link to comment
Share on other sites

__Smirnoff__ Споко пич и аз съм на твоето положение.Но наистина ми мина когато и излях една кола право в лицето и я напсувах пред цялата компания . Аи СИкТиР от тука и ...... още се дразня

Link to comment
Share on other sites

__Smirnoff__ Споко пич и аз съм на твоето положение.Но наистина ми мина когато и излях една кола право в лицето и я напсувах пред цялата компания . Аи СИкТиР от тука и ...... още се дразня

Dam Taka e da si zapazi6 dostoinstvoto.. tq te potypkva taka i se misli za velika !

Proqvi gordost i q uniji i ti... taka 6te e nai-dobre ! :evil :bgrin: :angry1

Link to comment
Share on other sites

извинете съетоянието ми  но се опитвам даа бъда възможно-най точен

все още обичам татяна въпреки че скъсахме  преди 2 месеца

какво да правя обичам я не искам да съм с друга искам да съм с нея!!!!!!!!!

Пич, не вярвай на жена, която се казва Таня :) И на мен ми се случи същото, но като ти гледам годинките, едва ли ще говорим за една и съща девойка :) Истината е, че просто трябва да забравиш за любовта и тем подобни глупости, тя и без това не съществува или дори и да съществува, не е положително качество. Като казвам, че не е положително качество имам в предвид, че винаги това чувство наречено "любов" се изпитва винаги когато близкия до теб го няма, което поражда болка, а както знаем болката не е приятно усещане, следователно е отр. качество. Най-лесно е да повярваш, че няма любов и всичко е една измислица. Друг път не прави грешка, защото от това само ще страдаш единствено и само ти. В крайна сметка защо ще си причиняваш болка сам (освен ако не си мазохист де :) ). Това е помисли си сериозно, все пак на 15 год. не е лесно да разпознаеш "любовта", камо ли да я изпитваш...

Link to comment
Share on other sites

та ква стана работата....

снощи си седиq и се шматкам из форума и телефона звъни. Вдигам и кой да ми се обади - найна милост. Вика кво ще кажеш да излезем на кафенце да поговорим малко и да се почерпим за завършването на учебната година. и аз викам ок та ще видим сега кво ще стане...

 

btw съм на 17 години ;)

Link to comment
Share on other sites

Пич, не вярвай на жена, която се казва Таня :)

Ееее айде сиа. Моята Таня ми радва сърцето и окото вече трета година. Моля моля B)

Link to comment
Share on other sites

та ква стана работата....

снощи си седиq и се шматкам из форума и телефона звъни. Вдигам и кой да ми се обади - найна милост. Вика кво ще кажеш да излезем на кафенце да поговорим малко и да се почерпим за завършването на учебната година. и аз викам ок та ще видим сега кво ще стане...

кучката се е усетила! мама и! идва им акъла в главите, ама късно! айде успех днес!

Link to comment
Share on other sites

Най-добре затвори в себе си чуствата и не се поддавай повече на такъв тип страдания. Ако успееш да го направиш не се връщай повече към това момиче. Един път ти е обърнала гръб, ще ти обърне пак. Не си заслужава да се скапваш от любов, след като отсреща не ти отговарят със същото. Единствено можеш да навредиш на себе си. 99% от жените не ги интересува любовта. Рядко са случаите когато това ,иначе вълшебно чувство, е споделено от двете страни. Ще цитирам малко една колежка:"Любовта, приятелю е .........., абе това е Чуството. Може да те прати директно в рая или директно в ада.". Повярвай ми в много голяма част от случаите си пратен директно в ада. Няма смисъл да се отдаваш нацяло по този начин. Няма да бъде оценено това от другата страна.

Link to comment
Share on other sites

Ne i pokazvai che te dyrji - pokaji se silen pred neq - neka da ne se chuvstva pobedilka a gubeshta - pokaji i nai nakraq kakvo gubi :)

Link to comment
Share on other sites

На вапросът ти : Щом я обичаш още явно има защо не може едно момиче да се държи с теб гадно и ти да я обичаш или ако я обичаш ще ти мине повярвай ми :) Не вярвам да си се заблудил чак толкова. Ако те е зарязала заради друг понеже ме марзеше да чета какво са писали колегите от форума :) То явно е решила че той е повече от теб това е личен избор и нямаш право да я съдиш за това колкото и гадно да звучи . Но може и да харесва друг тип характер ти може да си перфектният човек да си весел и сички да ти се кефят но някоия друга жена би си помислила че си просто още дете и за това си такъв или някои може да и вкара глупости в главата ако тя е толкова умна че да се върже си е неин проблем - и не ти трябва такава жена кадето да се влияе от това какво е казал някой си .

 

Ако я обичаш недеи да се назлобваш няма да помогне кажи и че я обичаш и просто не и се обаждай ако те вика на приятелски срещи просто откажи няма да и ставаш приятел я все пак за теб отношенията не са такива. Ако тя е решила че няма да е с теб, и нищо не стане ще го преживееш и толкова .

Но не прави скандали умните казват Аз бях виниовен за всичко вината беше моя и толкоз . Поне няма да се карате на дали ще ти е приятно като се виждате да се гледате на криво

 

П.С. Все пак това е моята гледна точка ако е някоя "гадина" и тегли едни и се огледай пълно е със жени :)

Link to comment
Share on other sites

с мея вече си изяснихме всичко. излязохме на кафе и тя сега разправя че ме била разкарала за да има малко разнообразие. аз и викам "хубаво, получи го". след доста увъртания ми се задава въпроса дали има някакъв шанс да бъдем отново заедно. аз се позамислих малко и казах категорично не, щото се сетих за Along came Poly . само дето Поли липсва малко, ама айде...

 

F22Raptor след малко ще го дърпам една нощ в роксбъри, а ражодката с лодка съм го гледал, ама то не пречи пак ;)

Link to comment
Share on other sites

За да имало разнообразие, хех. Жените понякога са .....................! Е хубавото е, че рано или късно разбират какво са изпуснали, но тов става когато са вече омъжени и с едно две деца на ръцете. Старите хора са го казали добре: "Хубавите ябълки ги ядат прасетата". Има и една друга приказка подходяща за случая:" Който не знае да целува лице, целува гъз". Тая втората ми е любимата поговорка. От бабето я знам, Бог да я прости. Мноооого вярна приказка от мене да знаете :)

Link to comment
Share on other sites

с мея вече си изяснихме всичко. излязохме на кафе и тя сега разправя че ме била разкарала за да има малко разнообразие. аз и викам "хубаво, получи го". след доста увъртания ми се задава въпроса дали има някакъв шанс да бъдем отново заедно. аз се позамислих малко и казах категорично не, щото се сетих за  Along came Poly . само дето Поли липсва малко, ама айде...

 

F22Raptor след малко ще го дърпам една нощ в роксбъри, а ражодката с лодка съм го гледал, ама то не пречи пак  ;)

Иво майна ако си мъж трябва да направиш следното...1.Да се сдобрите и уж нещата да затекат по стария начин 2.Да я изчукаш вече тая и веднага след акта да я зарежеш с някоя култова раплика от рода на :"Мен чекията по-голям кеф ми прави от тебе!"

Заклевам ти се това ще има ефект и тя ще се чуства като парцал дооодста дълго време. 3.И ако си наистина на батко момчето ще повториш процедурата.

Заклевам ти се ,че тая мадама дълго време ще е в депресия :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Иво майна ако си мъж трябва да направиш следното...1.Да се сдобрите и уж нещата да затекат по стария начин 2.Да я изчукаш вече тая и веднага след акта да я зарежеш с някоя култова раплика от рода на :"Мен чекията по-голям кеф ми прави от тебе!"

Заклевам ти се това ще има ефект и тя ще се чуства като парцал дооодста дълго време. 3.И ако си наистина на батко момчето ще повториш процедурата.

Заклевам ти се ,че тая мадама дълго време ще е в депресия  :wacko:

Аз пък ти се заклевам, че ако го направи това ще се чувства 3 пъти по-гадно от колкото е бил досега

Link to comment
Share on other sites

Твърдо заставам зад поста на DMX :angry: Много ясно, че така трябва да направи :angry1 Абе тия скапани путки (извинявам се за израза) е време да разберат, че вече не сме в 18-ти век, когато всичко им се е поднасяло на тепсия, само защото са имали големи цици или свиркаджийска мутра :angry:

Нека разберат, че вече са малко са баламите дето звезди ти свалят само заради сините ти очи :angry1 Ако искаш да постигнеш нещо трябва да го направиш сам със собствената си глава и ръце, и тогава може с чиста съвест да кажеш: Аз това го направих сам и никой и на никой не дължа нищо!

Link to comment
Share on other sites

Твърдо заставам зад поста на DMX :angry: Много ясно, че така трябва да направи :angry1 Абе тия скапани путки (извинявам се за израза) е време да разберат, че вече не сме в 18-ти век, когато всичко им се е поднасяло на тепсия, само защото са имали големи цици или свиркаджийска мутра :angry:

Нека разберат, че вече са малко са баламите дето звезди ти свалят само заради сините ти очи :angry1 Ако искаш да постигнеш нещо трябва да го направиш сам със собствената си глава и ръце, и тогава може с чиста съвест да кажеш: Аз това го направих сам и никой и на никой не дължа нищо!

Ей затова има и изнасилвания, щото комплексирани мъжленца (ама по-големи де не като последните постове) си избиват дълбоките коплекси които са натрупали от любовни разочарования...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...