Jump to content
BulForum.com

Още я обичам


Recommended Posts

извинете съетоянието ми но се опитвам даа бъда възможно-най точен

все още обичам татяна въпреки че скъсахме преди 2 месеца

какво да правя обичам я не искам да съм с друга искам да съм с нея!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Moqt savet e da se opitash da q zabravish.... :(

Pravi vsi4ko vuzmojno za da osvobodish suznanieto si ot neq.

Trudno no ste pomogne.

Poznavam dosta shodni s tvoqta situazii.....mnogo trudno ste q vurnesh back :(

Sorry :(

Link to comment
Share on other sites

И аз бях така с бившата ми приятелка,докато осъзнах,че няма смисъл да си губя времето и нервите по някоя девочка дето не е наясно със себе си.Има и други,знам,че това не утешава никой, но все пак ще ти мине, колкото и да не вярваш.При мен се получи така,че вече не изпитвам нещо повече от сексуално привличане към другите,даже така и по-добре.Няма любов,ще се убедиш някой ден,а дори и някой да я намери ще го погребе след време.

 

И все пак ако толкова много искаш да си я върнеш,пробвай да промениш нещо в себе си за да я впечатлиш наново.Какво да промениш не мога да ти кажа, тъй като не казваш заради какво сте скъсали,но все пак съм на мнение,че нещо трябва да се промени за да я заинтригуваш наново.Пробвай с нещо,което не си правил с нея(не говоря за секс де).Прати и подарък от който ще се впечатли или пък я помоли да поговорите в интимна обстановка.Ако пък искаш кажи защо сте скъсали може и някой да помогне със съвет.

 

Айде стига с пиянските ми глупости(Дори не вярвам че съм способен да пиша такива неща).Успех и умната.

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет е да бъдеш по недостъпен за нея така тя няма да познава човека с който е била и може да и станеш интересен, което ще ви сближи пак, но може и ништо да не спечелиш по тоя начин но в крайна сметка ништо и не губиш.

Link to comment
Share on other sites

извинете съетоянието ми  но се опитвам даа бъда възможно-най точен

все още обичам татяна въпреки че скъсахме  преди 2 месеца

какво да правя обичам я не искам да съм с друга искам да съм с нея!!!!!!!!!

Spoko bratle vsichki sme minali prez tova!!!Vremeto shte se pogriji za vsichko.......sigurno sega ti e gadno,no kakto sa kazali starite hora:"vsiako zlo za dobro:!

Link to comment
Share on other sites

Времето лекува,знам,че сега това ти звучи тъпо,но след няколко месеца няма да е така.А пък ако мислиш,че още има шанс да се случи-не го изпускай.И без това животът е много кратък-не трябва да отлагаш нищо-щом ти е на сърце и я обичаш-бягай да й го кажешИ без много много драми-гледай на нещата от веселата им страна. :D :D :woot

Link to comment
Share on other sites

Не се мъчи да се връщаш...

Един път като сте скъсали, връщане няма. При всяка караница или лош момент ще си спомняте за скъсването и всичко ще почва again and again...

Най-доброто лекарство за любовни рани е друга, нова любов. Така че взимай се в ръце и почвай да търсиш, колкото и да си мислиш че не искаш друга и не си се възстановил и тн... Колкото по-скоро намериш нова любов или поне шанс за нова любов - толкова по-скоро ще излезеш от горчиво-сладките лайна на съжалението в които си сега.

Но в никакъв случай недей да сравняваш с предишната - само ще се прецакаш!

Link to comment
Share on other sites

ами то е доста странна история. в началото като тръгнахме никой не изпитваше нещо към другия. но с времето се сближихме много и се влюбихме един в друг. всичко вървеше добре, докато един ден тя каза че всичко е свършило. ок, тогава се примирих и почти не мислех за нея. в крайна сметка изобщо не ми обясни за какво става въпрос. може да се каже че я бях забравил, докато миналата седмица случайно се видяхме на главната, тогава разбрах колко ми липсва.

но живота продължава а той не винаги е толкова лек за колкото го мислим...

Link to comment
Share on other sites

или всичко или нищо :punk

пробваи все пак може и да ти се усмихне късмета :) от опит глава не боли ;)

по този начин или ще я спечелиш или ще си остане същото.Нищо не губиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет е колкото и гадно да звучи ЖЕНИТЕ СА НИЩО !!!

Те са създадени да се грижат за тестостеронното ниво в организма на мъжа,да му родят деца,като остарее да има кой да се грижи за него.Жените са най-големия проблем в взаимоотношенията на хората (които сме мъжете) колкото по-навреме го разберете толкова по-добре.Аз го разбрах твърде късно за което ауе незнам дали съжелявам ама определено не се радвам.

Но подчертавам Аз не ги мразя,просто представям проблема такъв какъвто е.Имайте си приятелки правете секс,радвайте се на телата им !!!Нека нещата свършат до тук.И ако цитирам бат Слави Трифонов:

"-Коя фея е добрата фея ???

-Добрата фея е тазаи фея,която след секс

се превръща в каса бира и двама добри приятели !!!"

Link to comment
Share on other sites

докато един ден тя каза че всичко е свършило. ок, тогава се примирих и почти не мислех за нея. в крайна сметка изобщо не ми обясни за какво става въпрос.

Малеееее бегай! Беееегай бързо ей! И да не си помислил пак за нея.

 

Не ти липсва, просто факта че тя те е зарязала те кара да се чувстваш така. Тва го има и описано в дебелите книги.

 

Просто я маркирай и с дебел мазен пръст тежко удари Shift-Del и един безапелационен [ENTER] !!!

Link to comment
Share on other sites

Просто я маркирай и с дебел мазен пръст тежко удари Shift-Del и един безапелационен [ENTER] !!!

И ако удариш и една зелена, точеща се храчка отгоре, ти обещавам, че ще се почувстваш нов човек! :)

Сега сериозно - това момиче, ако наистина те е зарязало , без дори да ти обясни защо, си е чисто и просто овца. Не овца, кранта по-добре звучи. Ако наистина е имало нещо между вас, ако наистина сте били влюбени, то най-малкото, което тя ти дължи, е обяснение. Нищо не и коства да ти каже две думи. Така че не само я затрий, ами направо си форматирай харда, да си сигурен, че нищо не е останало от нея ;)

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет е колкото и гадно да звучи ЖЕНИТЕ СА НИЩО !!!

Те са създадени да се грижат за тестостеронното ниво в организма на мъжа,да му родят деца,като остарее да  има кой да се грижи за него.Жените са най-големия проблем в взаимоотношенията на хората (които сме мъжете) колкото по-навреме го разберете толкова по-добре.Аз го разбрах твърде късно за което ауе незнам дали съжелявам ама определено не се радвам.

Но подчертавам Аз не ги мразя,просто представям проблема такъв какъвто е.Имайте си приятелки правете секс,радвайте се на телата им !!!Нека нещата свършат до тук.И ако цитирам бат Слави Трифонов:

"-Коя фея е добрата фея ???

-Добрата фея е тазаи фея,която след секс

  се превръща в каса бира и двама добри приятели !!!"

Прав си гадно звучи!

Направо се чудя ти какво си преживял та имаш такова мнение за жените.Но каквото и да е те е превърнало меко казано в комплексар. И тъй като казваш, че жените са най- големия проблем във взаимоотношенията на хората си мисля че имено този "проблем" ти вдига тестостерона, ти ражда деца и те гледа като остарееш, т.е. когато вече за нищо не ставаш. Та си мисля ако вземеш да "решиш този проблем" какво ще стане.....

Ако си ме разбрал какво все пак искам да кажа - отговори

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет е колкото и гадно да звучи ЖЕНИТЕ СА НИЩО !!!

Те са създадени да се грижат за тестостеронното ниво в организма на мъжа,да му родят деца,като остарее да  има кой да се грижи за него.Жените са най-големия проблем в взаимоотношенията на хората (които сме мъжете) колкото по-навреме го разберете толкова по-добре.Аз го разбрах твърде късно за което ауе незнам дали съжелявам ама определено не се радвам.

Но подчертавам Аз не ги мразя,просто представям проблема такъв какъвто е.Имайте си приятелки правете секс,радвайте се на телата им !!!Нека нещата свършат до тук.И ако цитирам бат Слави Трифонов:

"-Коя фея е добрата фея ???

-Добрата фея е тазаи фея,която след секс

  се превръща в каса бира и двама добри приятели !!!"

MNogo si prav man.. i az sym na twa mnenie !!! Mn to4no kazano ... Brao Brao ! :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Когато пак решиш да го изгнявиш това, :sick помисли за майка си и по-специално за нейния пол...

Наясно съм,че няма да се гордее с мен.Но съм и наясно,че предпочита син женемразец отколкото син женчо!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Виж какво DMX. Не сгреших като си помислих, че си преживял доста неща, за да имаш такова мнение. Първо изкам да ти кажа че не бих изкала да съм на мястото на най добрият ти приятел, която всъщност е момиче с такъв приятел като теб. Но все пак си мисля че си GOOD MAN. Просто живота те е поочукал. Нищо на всеки се случва. Второ си мисля, че като си "камък", "лед" и безчувствен не е най - добрата стратегия. Почерняш си живота. Вкарай малко feeling в ежедневието си - може пък да се почувстваш по-добре. И накрая явно все още не си намерил "добрата фея", която да ти даде този feeling за живот, ще слепи останалите части от разбитото ти сърце, които ти си изгубил някъде и ще напряви живота ти хубав, и която след секс "не ще се превърне" а ще ти донесе "каса бира и ще бъде като двама добри приятели", с които да изпиеш касата с бира.

УСПЕХ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...