Jump to content
BulForum.com

Още я обичам


Recommended Posts

Едно не мога да разбера - защо когато виждаш, че на "улицата" е кофти, не направиш опит да промениш нещата към по-добро, а заемаш позицията на гадно копеле? Защо трябва да избираме "вълк" или "овца" като всички до един сме ХОРА?. И трябва да се държим подобаващо на хора. Има едно нещо, наречено еволюция.В хода на еволюцията се развива мисловната дейност. Тя от своя страна позволява да се търсят хуманни решения на дадени проблеми, така че всеки да извлече полза. А не всеки да гледа да прецака този до себе си, за да е сигурен, че онзи няма да го прецака по-късно. Грозна работа, откъдето и да погледнеш. Въобще човечеството трябва да започне да мисли "защо да бъде така, като може по-добре", а не "винаги може да стане по-зле". Нещата придобиха глобални измерения :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Едно не мога да разбера - защо когато виждаш, че на "улицата" е кофти, не направиш опит да промениш нещата към по-добро, а заемаш позицията на гадно копеле? Защо трябва да избираме "вълк" или "овца" като всички до един сме ХОРА

Пак цитат:"Само вълк може да се справи с вълците!".

Пич всички го искаме това да се промени и може би аз съм един от масата които ще ревнат Първо другите аз после след тях.И аз съм на това мнение,но докато има кой да ме цака ще цакам и аз .Съветвам те да правиш същото.Не говоря за гангстерски прояви,престрелки и тем подобди.Говоря за правилото

"НВН".Винаги да мислиш първо за себе си и да премисляш всяка дума.Нищо повече

Link to comment
Share on other sites

Прекалено Gangsta мислене имаш DMX.

Но за да имаш такова и да не изглежда някак си несериозно (най-меката дума) трябва да си гангстер или поне да си някакъв пич с много покритие. Но да ти кажа тия пичове с "Гангста" поведение и с многото покритие (пари, коли, мадами) не киснат по форумите да дискутират несправедливостите на живота... :woot

Link to comment
Share on other sites

Прекалено Gangsta мислене имаш DMX.

Но за да имаш такова и да не изглежда някак си несериозно (най-меката дума) трябва да си гангстер или поне да си някакъв пич с много покритие. Но да ти кажа тия пичове с "Гангста" поведение и с многото покритие (пари, коли, мадами) не киснат по форумите да дискутират несправедливостите на живота...  :woot

Пич майна нали ми прочете поста.Нямам предвид нито ,че съм гангстер нито ,че съм някъв кой знае какъв патрон.Просто проповядвам една идеология която в близкото минало използваха само гангстерите.И като казвам гангстер нямам предвид чернилките,рапа и кухите лейки.Проповядвам превилото НВН т.е. -Нямай вяра никому !Винаго мисли за себе си.Ако някой се опита да те прецака гледай да го изпревариш.Вярвам на всички ни е писнало от некви дребни тарикати където с действията си не ти пречиняват кой знае какви щети просто поведението им е адски дразнещо и арогантно.Срещу такива само със същото майна

едит: Ся кисна в форума щото уж уча и неизлизам много много

Link to comment
Share on other sites

Пич майна нали ми прочете поста.Нямам предвид нито ,че съм гангстер нито ,че съм някъв кой знае какъв патрон.Просто проповядвам една идеология която в близкото минало използваха само гангстерите.И като казвам гангстер нямам предвид чернилките,рапа и кухите лейки.Проповядвам превилото НВН т.е. -Нямай вяра никому !Винаго мисли за себе си.Ако някой се опита да те прецака гледай да го изпревариш.Вярвам на всички ни е писнало от некви дребни тарикати където с действията си не ти пречиняват кой знае какви щети просто поведението им е адски дразнещо и арогантно.Срещу такива само със същото майна

едит: Ся кисна в форума щото уж уча и неизлизам много много

Знам знам и аз съм минал през този възрастов период ;)

Всеки си намира една "Идеология" която звучи гръмко и cool и застава зад нея, прикривайки слабосста, която възрастта му му налага.

Казвам слабост, без да имам за цел да засегна някой, просто визирам невъзможността да си стъпиш сам на краката и да се защитиш пред света с една независимост (работа, пари, самостоятелност) от която идва истинското самочувствие на един мъж.

Така че споко - и това ще мине и друго ще дойде, до момента в който ще можеш да останеш само ТИ :)

Link to comment
Share on other sites

едит: Ся кисна в форума щото уж уча и неизлизам много много

аве я веднага сядай да учиш кво е тва "уж"???

без повече да се обясняваш си сядай на задника и почвай да учиш че да не дойда със шамарите разбра ли!!! :allien

Link to comment
Share on other sites

Знам знам и аз съм минал през този възрастов период ;)

Всеки си намира една "Идеология" която звучи гръмко и cool и застава зад нея, прикривайки слабосста, която възрастта му му налага.

Казвам слабост, без да имам за цел да засегна някой, просто визирам невъзможността да си стъпиш сам на краката и да се защитиш пред света с една независимост (работа, пари, самостоятелност) от която идва истинското самочувствие на един мъж.

Така че споко - и това ще мине и друго ще дойде, до момента в който ще можеш да останеш само ТИ :)

Приятелю без да звучи надуто и надменно мисля ,че една идеология започва да се изповядва след като си се убедил в нея.Общо взето си прав.Но моята история е малко по-различна и точно за това пускам тия постове.Макар и не толкова възрастен съм се доказал не само на себе си но и на околните.Тази философия е нещо като подготвка за другите.Защото съм сигурен ,че едно 95% от вас не са сблъсквали с истинските лайна.Еми аз мога да кажа само едно ... наистина миришат.И от скромния си опит мога да изкажа позицията си ,колко е жалко когато един обикновен човек се сблъска с това(взимам пример от мои близки).Когато почтенния гражданин му се наложи да се разправя с каква ли не хорска паплач.Ето това имам предвид.Че повечето за сега живеем в някакво затворено общество и наистина мислите ,че това на вас не може да се случи.И като четете из форумите някъв тапак да бълва негативизъм и проповеди за животинското у човека ви се струва "странно".Това е което мога да кажа.(за сега)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...