Jump to content
BulForum.com

Най добро място за живеене в Пловдив


Sandro

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Противно на много мнения намен пък тракия не ми харесва защото накадето и да се обърнеш насякаде само блокове (а те не са много хубава гледка)

Link to comment
Share on other sites

abe kato iskliuchim che e full sas stafiori f trakiq ne e tolkofa losho

Ау ти явно си проучил само стафьорите в Тракия. Има си всичко тука . Кеф ти кръчмичките...кеф ти киното..кеф ти кафетата....кеф ти Playboy Bar-a :P ...и училища колкото искаш има, и е сравнително спокойно :)тай чиии...без много да знаете :pirate :angry: :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Как да няма подреден квартал бе? :confused  Не сте били във Тракия затова така мислите. :)

 

  Тракия power!

Браво, така е. И на мен много си ми харесва (като изключим всеобхватния кър)

Link to comment
Share on other sites

с цел да си начешем езиците и да си полафим по наболели за някои хора теми. Трупането на постове няма никъв смисъл според мен, това не те прави по-умен/по-важен/по-тъп. Има значение единствено как се държиш във форума.

 

А сега по темата, мислите ли че центъра има нужда от подновяване, много от плочите от времето на комунизма, когато всеки град се ремонтираше с мрамор само при гостуване на съветски глави, са почнали да се чупят. Изобщо какво трябва да се подобри в града.

 

Питам щото имам намерение да се кандидатирам за кмет :)

mi toi kmeta napravi toq tup fontan zada zamaji polujenieto s plo4ite.Stot pak e swil parite :P

 

Smirneski rullz ama nqma naistina mnogo mladi hora :angry1

Link to comment
Share on other sites

Всеки 5ти Пловдивчанин живее в Тракия ,Тракия е най-новия и с най голямо население квартал - близо 80 000 жители ,и има най- добрата инфраструктора в града.

Тракия е квартала с най малко пенсионери. Средната възраст на хората тук е най-малка тоест тук младите хора са най - много тук.

Тук е и най- високата раждаемост.

ИЗВОД :ТРАКИЯ Е НАЙ-НАЙ :)

Link to comment
Share on other sites

abe az si haresvam kichuka i tva e super gotinoe i vsi4ko ti e blizo,a osven tova si imame vsi4ko kafenca ,kinata sa ni blizko ,edin ot nai hubavite plajove v grada ,prosto nqma kvo da iska6 pove4e,a osven tova sme eedin ot nai starite kvartali v plovdiv s golqma istoriq :)

Link to comment
Share on other sites

Всеки 5ти Пловдивчанин живее  в Тракия ,Тракия е  най-новия и с най голямо население квартал - близо 80 000 жители ,и има най- добрата инфраструктора в града.

Тракия е квартала с най малко пенсионери. Средната възраст на хората тук е най-малка тоест тук  младите хора са най - много тук.

Тук  е и най- високата раждаемост.

ИЗВОД :ТРАКИЯ Е НАЙ-НАЙ :)

Ако можеше да твърдиш същите неща след 25 години - щеше да е добре - ама няма да можеш.

 

Иначе съм в аджисана :) яко - от 3-те страни цигани от 4-тата централни гробища.

Link to comment
Share on other sites

Абе динко ти луд ли си бе човек???Бахти пика!!!

И освен това,това,че е осветено не значи ,че не е подтискащо.Не те ли кефи повече да си заобиколен от яки къщи(като в Стария град) или поне като вдигнеш гллава да виждаш небето.Не те ли кефи да има някаква растителност?Не те ли кефи да има нормален тротоар,а не прашни пътища като в Средновековието.Не искам да обиждам никоий,но Тракия сакс.Но всеки голям град трябва да има подобни квартали,няма как иначе...

Link to comment
Share on other sites

Не те ли кефи повече да си заобиколен от яки къщи(като в Стария град) или поне като вдигнеш гллава да виждаш небето.

верно е готино но не за постоянно там няма улици няма простор защото отсрещната къща е на 6 метра

а небето не можеш да го видиш без да си вдигнеш главата

Link to comment
Share on other sites

Не те ли кефи да има нормален тротоар,а не прашни пътища като в Средновековието.

Какви прашни пътища, какво средновековие :confused че то в Тракия са най свясните пътища :) а нормални тротоари колкото искаш та даже и алеи за колоездачи има из целич квартал :)

Link to comment
Share on other sites

няма такъв с изключение на центъра малко.

Dam :) I az taka mislq ...

btw-Mom4eta, vie na Others go odarihte na ob6t laf? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хм... тракия... тва ми е един от най-омразните квартали. като за начало... от нас... куклен ми е по-близо отколкото някой блокове в тракия. (живея на сточна гара.) тва да излезеш на терасата си и да видиш една НИВА не е работа. отляво - поле. отдясно - поле. тук там се виждат някакви блокове. ако си някъде на центъра вечер.. без такси не можеш да се прибереш. тва не е работа. иначе сичките квартали са един дол дренки.. там до братската могила ми се струва че е хубаво, а доколкото знам най-скъпата земя е към коматево (там където в момента няма нищо).

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Кючука ама въобще не си харесвам квартала. Няма особено много заведения, да не говорим 4е общо зето в 11 часа там всичко живо спи!!! Сигурно тва е най-пенстионерския квартал в Пловдив. Иначе си има и паркчета и всичко, ама просто си е скука.

 

Колкото до Тракия... Не виждам какво толкова му харесвате на тоя квартал? Както някой каза - егати къра. Един ред блокове - един царевица ;) Няма да коментирам полвин часовото пътуване в натъпкани до дупка рейсове докато стигнеш до центъра или някъде другаде. Тракия си е спалнята на Пловдив - 70% от хората само спят там и сутрин заминават за работа.

 

Според мен единствено центъра прилича що годе на нещо ( макар че всеки си има различно понятие за център в тоя град )

Link to comment
Share on other sites

predi jivqh v karshiaka sega sam v smirnenski moga da vi kaja 4e smirnenski qko sux :

1 sasedite sa selqni

2 ako iska6 da si kupi6 3 LED-a trqq da hodi6 12 kilometra (primerno)

3 sasedite sa golemi selqni ( povtorenieto ne e slu4aino )

 

v staroto kvartal4e be6e rai kef ti kafeta ,kef ti hubav transport do kade li ne ,kef ti magazini , abe KEF :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...