Jump to content
BulForum.com

Най добро място за живеене в Пловдив


Sandro

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Хмм,и аз мисля така.Куца му нещо на тоя Пловдив,навсякъде става от зле по-зле,никнат кооперацийки като гъби/тоест по-много и където им дойде/.Та лоша е работата

Link to comment
Share on other sites

според мен тракия е най-добре устроения квартал

и улиците са най-добри навсякъде е осветен чист е и има наи-много денонощни заведения и магазини

единствено дърветата са му малко

Link to comment
Share on other sites

според мен тракия е най-добре устроения квартал

и улиците са най-добри навсякъде е осветен чист е и има наи-много денонощни заведения и магазини

единствено дърветата са му малко

и аз така мисля :)

особено за дърветета

в кичука и в смирненски има супер мноо дърветa и лятото е доста по приятно ;)

Link to comment
Share on other sites

ne znam hora az sam ot kichuka i tozi kvartal me kefi nai mnogo naistina imame mnigi darveta i lqtoto e super osven tova vsi4ko e nqkak si podredeno to4no na mqstoto si kogato ti trqbva a i balgarite satavlqvat 98% ot naselenieto mnogo gotin kvartal ;)

Link to comment
Share on other sites

в кичука и в смирненски има супер мноо дърветa и лятото е доста по приятно ;)

в смирненски наитина е добре

ама кичука има наи-много дупки от целия град

на повечето места е тъмно и само изгрев го преварва по мръсотия

Link to comment
Share on other sites

каршияка(къшияка) бали му майката как се пише, много ми харесва. живея там, но все пак това не е единствената причина. близко до центъра е, хубаво кварталче, все повече и повече хубави заведения отварят врати, басейна на "Санкт Петербург", абе хубаво е!

Link to comment
Share on other sites

според мен тракия е най-добре устроения квартал

и улиците са най-добри навсякъде е осветен чист е и има наи-много денонощни заведения и магазини

единствено дърветата са му малко

Абсолютно вярно :) А с дърветата ще се навакса(м/у дрогото от метро до матевски може да се каже, че не никак лошо от към дървета)

vasil088 кое му е добрето на центъра :confused

Но общо взето, като цяло мисля, че velvet_underground е прав :) "Куца му нещо на тоя Пловдив,навсякъде става от зле по-зле,никнат кооперацийки като гъби/тоест по-много и където им дойде/.Та лоша е работата "

Link to comment
Share on other sites

Центъра си е готин кварта, предвид това, че си близко до главната. Въпреки, че ШЦ си е едно доста стабилно понятие - от макдоналдс до ЖП линиите ... Доста народ живеят, има кафета, магазини глупости .... Що не пуснете и Poll да гласуваме, мисля, че биха се получили интересни резултати.

Link to comment
Share on other sites

Що не пуснете и Poll да гласуваме, мисля, че биха се получили интересни резултати.

Като знаем какво става в теми от рода "кой е по най" наяма смисъл ;)

Link to comment
Share on other sites

ами аз мога да кажа за смирненски нещо,понжге живея там:улиците ни ги оправиха горе-долу...лампите бачкат по режим...има доста дървета...няма много голяма престъпност:)ама тва сигурно щото кмета живее на съседната улица :woot

Link to comment
Share on other sites

А сега по темата, мислите ли че центъра има нужда от подновяване, много от плочите от времето на комунизма, когато всеки град се ремонтираше с мрамор само при гостуване на съветски глави, са почнали да се чупят. Изобщо какво трябва да се подобри в града.

ммда бе тея блочки :( бая са изпочупени.време им е за смяна ;) ама се съмнявам

 

Питам щото имам намерение да се кандидатирам за кмет :)

още от сега събираш гласоподаватели а ? :)

добра стратегия :P

Link to comment
Share on other sites

Ами аз също съм за центъра,въпреки,че центъра е много обширно понятие...Харесвам католишкия квартал(улиците около между бул.Мария Луиза и Богомил),харесвам кварталите около тепетата(около Альоша-Волга и около Сахат тепе-Антим Първи и пр.).

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от/за каршака, чувал съм че той е наи населения квартал незнам за другите, не мога да говоря след като не сам живял в тях, но също мисля и че Тракия е хубав квартал, въпреки че както казахте липсват дървета ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...