Jump to content
BulForum.com

Бани и санитарни възли


Recommended Posts

Има специален инструмент - продават го със сифона. Представлява пластмасова пластина с ширината на тези 5 см. Може да си отрежеш от подходящ материал защото ако чукаш само единия жлеб с длето ще се изметне и счупи

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Според мен материала е хромиран месинг или в най-лошия случай пластмаса. Сифона е на две години, пък да го сменям, особено с гофриран, съм против :) Краен вариант ми е тубофло или нещо такова. Ще поровя за нещо изостанало от комплекта, но съм почти сигурен, че няма, понеже пазя всичко прилежно, а дори имам 2 такива сифона и все щеше да е останала 1.

Link to comment
Share on other sites

Намерих джаджата, но беше прекалено дебилна и не стана и с нея. В крайна сметка разглобих сифона от друга точка и го почистих.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

здравейте ние с мъжа ми също се захващаме със сериозен ремонт на бяната.Искаме качество това е всичко.Препоръчайте някоя качествена и истинска фирма ,която ще ни помогне наистина ,а не като дребните майстори да отбие номера само . Спрели сме се на тези момчета http://www.gaudi-ds.com/plochki-za-banya , но не знам дали ще дойдат до Тетевен.Ако има някой от Тетевен да ни помогне ,благодаря предварително

 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...