Jump to content
BulForum.com

Незаконно строителство.


Recommended Posts

Незнаех къде да пусна темата.Ако е в грешния раздел моля да се премести.Живея в квартал изгрев и преди малко се прибрах от работа.И какво да видя през прозореца. Копае се и се строи на 100% незаконно. Няма кой да им даде разрешение за строеж там. Незнам кой ще обърне внимание и затова пускам тема тук. Ако знаете някакъв телефон на който да се обадя ще ми бъде от полза. Ето и снимка-не е много добра но се вижда за какво става въпрос. Адреса е бъндерица № 18s7301988.jpg

Link to comment
Share on other sites

Звънни на "Господари на ефира" ... Може да звучи смешно,но те са упорити и вярвам че ще ти свършат повече работа.от колкото мазните и дебели ,охранени чиновници в общината...

Link to comment
Share on other sites

Сигналчето тук ;)

 

 

Дирекция за национален строителен контрол /ДНСК/ http://www.dnsk.mrrb.government.bg/UI/Home.aspx?0ZKDwUgLUJrvrWmbKCIuPA%3d%3d

Сектор Пловдив

гр. Пловдив 4000

ул. Цанко Дюстабанов № 47

тел. 032 60 48 76, факс 032 63 42 54

Link to comment
Share on other sites

Звънни на "Господари на ефира" ... Може да звучи смешно,но те са упорити и вярвам че ще ти свършат повече работа.от колкото мазните и дебели ,охранени чиновници в общината...

Мислех си и за тях, но съм ги запазил за друго. Или пък си представи че ме дадат по телевизора и всички ще разберат кой съм - няма да ми се случи нищо хубаво

Link to comment
Share on other sites

Или пък си представи че ме дадат по телевизора и всички ще разберат кой съм - няма да ми се случи нищо хубаво

 

Е к'во толкова - най-много да те "вградят" в основите на строежа. :devil

 

Майтапът настрана, организирайте се (не вярвам само ти да си недоволен) и звъннете на "господарите". Стига тия със строежа да не са си изкарали вече напълно "законни" разрешения за строеж...

 

П.П. ДНСК-то също е вариант.

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай не разчитай на разни ТВ предавания. Сезирай веднага институциите. Вече е показано как.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мое мнение е, че за да заработят институциите - трябва да им се отваря работа. За да може да се разчита на тях, а не на средствата за масова дезинформация и хаос.

 

Но пак казвам, това е мое субективно мнение...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

А от къде знаеш, че нямат разрешение за строеж?

 

 

Ми това да не ти е село. А и няма кой да даде разрешение за строеж там.Никога циганин няма да даде пари за законен строеж като може да си строи незаконно. Както и да е строежа спря.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...