Jump to content
BulForum.com

Некоректен инвеститор!


Recommended Posts

"Не просто място за живеене, а дом. Всеки си мечтае за това. Три букви, а толкова емоционален заряд!

 

Исках да имам едно местенце, където да се прибера след тежкия ден и пред входната вратата да оставя ежедневните проблеми.

 

След дълго ходене по мъките се сдобихме с така жадувания апартамент. Следващите 30-тина години ще е на банката, но това не помрачи душевната ни радост.

 

Дълго беше чакането да завършат строежа. Още помня деня, в който ми се обадиха да отида в офиса на инвеститора, за да си получа ключа. Радвах се както само малките деца могат да се радват- истински, от сърце. Нямам думи да опиша усещането.

 

И всички красиви мечти свършват в момента, в който прекрачиш прага на собственото си жилище.

Примиряваш се някак с некачественото строителство. Преглъщаш наводненията в избените помещения при всеки по- силен дъжд.

Заложената в първоначалния план уютна градинка във вътрешния двор постепенно отстъпи място на огромен паркинг. Всички строителни отпадъци бяха заровени в малкото останало от градинката. (разполагаме със снимков и видеоматериал от заравянето на отпадъците). Писахме жалби, но уви.. нямаше резултат. Наложи се да се примирим и с това.

 

Един прекрасен ден пред паркинга във вътрешния двор бе поставена бариера и се оказа, че за да паркираш пред дома си трябва да плащаш. И с това не се примирихме. Отново протестирахме, но отново нямахме шанс. Както каза инвеститора: "По закон съм длъжен да осигуря паркоместа на всички живущи, но никъде в закона не е казано, че трябва да е безплатно. Безплатно е само сиренцето в капана на мишката." (http://www.marica.bg/show.php?id=13769)

Отново трябваше да се примирим... Сякаш не живеем в собствения си дом, а в квартира, следвайки правилата на хазяина.

 

Доставчик на кабелна телевизия напрактика не можеш да си избираш. Защото трябва да прокарат кабел до кооперацията, а "добрия" чичко не позволява да разкопават имота му. И все пак имаш избор- сателитна чиния на терасата или каквото хванеш от ефирните телевизии.

 

Интернет доставчик.. хм.. също не можеш да си избираш. С тази разлика, че заварихме на всеки етаж монтирани разклонителни кутии, без някой да ни е питал искаме или не точно тази фирма. Както се сещате други доставчици не могат да пуснат кабел. Избор- този, който са ти натресли или Виваком, но нямам представа какво е положението с мрежата и дали розетката на стената не е бутафорна.

 

Прибирайки се вечерта на 11 май 2010 заварихме нова бариера- точно пред входа за комплекса. За час трябва да си плащаме по левче или да предпочетем опцията с абонаметен план. С това вече не можахме да се примирим.

 

Отново протестирахме, събрахме колкото можахме медии. «Господари на ефира» в момента разследват случая и излъчиха първият от поредицата репортажи. Ние също не стоим със скръстени ръце и правим каквото можем, за да защитим правото си на дом.

 

И това не е всичко! До колкото разбрах въпросният инвеститор СД «Микрон- Караилански- Йосифов и сие» притежават друг строителен обект, който все още не е завършен. Хората са теглили кредити и си плаштат лихвите, някои от тях дори и наем плащат и чакат някога да бъде завършен.

 

 

Пиша всичко това с надежда да достигне това до тях и да ни подкрепят. Вярвам, че заедно можем да доведем нещата до справедлив край.

 

Имат и хотел в Банско. От там не са доволни и персонала и клиентите

 

Моля ви, нека си помогнем взаимно. Вярвам с цялото си сърце и душа във всичко, което правя. Благодаря на приятелите си, които застнаха до мен и в толкова труден момент. Благодаря на всички вас, които поехте нещата присърце и ми помагат . "

 

Това е историята на Пловдивски семейства ужилени от некоректен инвеститор. Ако някой прояви желание да помогне е добре дошъл.

 

Ето и линк към групата във Facebook: http://www.facebook.com/group.php?gid=127281497297907 Поканете и приятелите си, нека се даде гласност по въпроса! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Пребийте го в тъмното.

Хвърляте му един чувал на главата и го смачквате от бой.

Като се оправи, праснете го пак!

И така, докато се усети...

Аз така бих направил.

 

Но..... аз договори без консултация не подписвам... ;)

Link to comment
Share on other sites

Тоо кирливите ризи на тия изруди излизат чак когато си направил сделката. Иначе идеи как този инвеститор да се затрие от земята има, но идеята е всичко да е законосъобразно... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не че нещо, ама по закон строителя е прав... Според закона трябва да осигури по 1 парко място на апартамент - примерно преди две години сестра ми като си купуваше нейния апартамент в София и искаха още 10 000 евро за парко място в подземния гараж и тя им каза да си гледат работата... Ако в договорите ви не пише, че освен на апартамента сте собственици и на парко място инвеститора може и по 100 лв на час да го направи...

Link to comment
Share on other sites

законосъобразно едва ли ще стане нещо най-много някоя глоба да му сложат ще си я плати и пак ще си продължава и все пак стискам палци да успеете за нещо повече

Link to comment
Share on other sites

Мисля че скоро четох за този абсурд в един друг форум и разбрах че сте извикали Господари на ефира ,дано този публичен отзвук да помогне и да накара инвеститора да се откаже да прави мизерии.

Link to comment
Share on other sites

законосъобразно едва ли ще стане нещо най-много някоя глоба да му сложат ще си я плати и пак ще си продължава и все пак стискам палци да успеете за нещо повече

 

 

Току що прочетох цялата статия законосъобразно абсолютно нищо не може да му направите! Ама и вие си имате не малка вина подписвате изготвен договор за такава покупка изцяло на доверие... Това си е сериозна покупка и се прави с консултация от собствен адвокат и самостоятелно изчитане на договора... По подобен начин бяха изгоряли една камара хора на един фалирал - купили уж хората жилища, раздал им някакви договорчета ама не били нотариално заверени и като фалира всичко отиде при кредиторите на строителя...

Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT, не си напълно прав...

 

"Кооперацията е построена върху частен терен, собственост на инвеститора. След издаване на акт 16 трябваше да прехвърли идеална част от терена на собствениците. Това малко се забави и го направи след като го посдетихме с няколко нотариални покани.

Т.нар. плътност на застрояване- съобразно площта на терена се издава разрешение колко висока да е сградата. Така че имаме идеална част от този терен.

Повечето апартаменти не са проаддени и дефакто инвеститора е собственик на по- голяма част от идеалните части. Но те като такива не могат да се отдават, продават и т.н. без съгласието а собствениците."

 

Мисля, че сега има по-голяма яснота по проблема :)

Link to comment
Share on other sites

Това ясно ама парко мястото си е парко място, то не влиза в общите части те са както той е казал - градинки, тротоари, стълбища и така нататък

Link to comment
Share on other sites

Дааа още пише, че градниките са се превърнали в паркинги, а под идеална част се разбира точно това: парко-мястото и това за отдих и култура :) По закон е длъжен да ти осигури парко-място и се подразбира, че то е в района на жилището който е част от общите части. Може да ти взима наем ако гаража или там парко мястото е някъде далеч в частен паркинг... В случая в документите никаде не пише, че парко-мястото ще се заплаща при покупката на жилище.

Link to comment
Share on other sites

Дааа още пише, че градниките са се превърнали в паркинги, а под идеална част се разбира точно това: парко-мястото и това за отдих и култура :) По закон е длъжен да ти осигури парко-място и се подразбира, че то е в района на жилището който е част от общите части. Може да ти взима наем ако гаража или там парко мястото е някъде далеч в частен паркинг... В случая в документите никаде не пише, че парко-мястото ще се заплаща при покупката на жилище.

 

 

Прочети пак закона :) Той трябва да осигури парко място за всеки апартамент за да му одобрят проекта, да има парко място! Никъде не е казано, че трябва да ти го даде на теб, то си е самостойна единица недвижима собственост... Навсякъде си се продават отделно парко местата особено в подземни гаражи са по-скъпи защото подземното строителство е доста по-скъпо

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти да практикуваш четене с разбиране. Май-май в разбирането не те бива. Продават се парко-места в частни имоти ДА. Продават се отделни гаражни единици Да, но това тук е в идеалната част на имота. Ти си купуваш веднъж този имот и после ставаш наемател и отново плащаш на онзи некоректния. Тези места са заложени в площа на жилището, те не са отделни. Въпросът е, че голяма част от апартаментите не са закупени и са собственост на инвеститора и така той си прави своеволия... Изобщо не е законно това. Това си е чиста игра на думички. То може да се разглежда и от другата гледна точка, никъде в закона не пише че тези места трябва да се плащат, с какво ще ме управдаеш сега?

Link to comment
Share on other sites

Според мен тия са си вързали гащите с всякакви дупки в законите, недомислия и нарочни двусмислия и т.н. Не мисля, че можете да направите кой знае какво, освен ако инвеститора съвсем не го е почнал през просото. Вярваш ли че за тях не работят мастити адвокати и не са обмислили всичко?

Всичко, което описваш е абсурдно и неморално и всичко лошо което може да се каже, но кой по-голям бизнес в днешно време в тия мътни времена е морален? Ако в закона не пише примерно изрично че паркомястото трябва да е в площта на имота, наистина са в състояние да изкривят "ма то се подразбира", и да ти го шибнат на 2 км от там.

В БЪГария изгориш ли поради некоректни продавци или недо***ни закони, няма държава, която да ти помогне. Законно ако смятате да правите нещо, ще си изгърмите половината мозъчни клетки и сигурно и 20г. няма да ви стигнат да излезете наглава. Цялата машина работи против справедливостта, реда и добруването.

Все пак се надявам някак да се отървете от тия мъки, ако можете да продадете жилището, да си вземете хем по-евтин панел, хем за остатъка ще си го направите, хем здравето няма да ви е отишло на кино.

Последните месеци натрупах голям опит с агенции и жилища, нещата не са розови. С панел ще имате по-малко проблеми. Отделно че 99% от тухлите, на които се нагледах, са мислени сигурно от недо***ни архитекти-педераси или едва минали тройкаджии, "изумително" разпределение на стаи, пространства, изобщо нямам думи.

За качеството, как очакваш да е качествено... да не коментирам повече.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти да практикуваш четене с разбиране. Май-май в разбирането не те бива. Продават се парко-места в частни имоти ДА. Продават се отделни гаражни единици Да, но това тук е в идеалната част на имота. Ти си купуваш веднъж този имот и после ставаш наемател и отново плащаш на онзи некоректния. Тези места са заложени в площа на жилището, те не са отделни. Въпросът е, че голяма част от апартаментите не са закупени и са собственост на инвеститора и така той си прави своеволия... Изобщо не е законно това. Това си е чиста игра на думички. То може да се разглежда и от другата гледна точка, никъде в закона не пише че тези места трябва да се плащат, с какво ще ме управдаеш сега?

 

 

Така като за начало не те Управдавам, а ти казвам реално как стоят нещата от безпристрастна гледна точка. Второ четене с разбиране ти препоръчвам на теб да практикуваш драги ми смехурко, защото ако ти се отдаваше или ако не се беше циганил да дадеш някой лев за адвокат сега щеше да си си вързал гащите, а не да ревеш по форуми...

Проблемът е, че сделката за покупко- продажбата на жилищата се подготви от адвоката на продавача. Нямахме наш адвокат, съжалява Евгений Генчев. Нито в договора, нито в нотариалния акт има клауза за паркинг. Идеалните части върху парцела, споменати в предварителния договор, не фигурират в документа за собственост.
Естетствено че всичко ще му е наред по документи теди...
Link to comment
Share on other sites

...Не мисля, че можете да направите кой знае какво,...

 

Теди, този начин на разсъждение НИКОГА не води до нещо хубаво. Винаги има начин да се направи "кой знае какво", въпрос на воля е, и на мотив.

 

 

...драги ми смехурко...

 

Защо започваш да обиждаш нещо не ми е ясно !

 

---

 

И да си кажа личната позиция, още повече, че познавам главните действащи лица.

Дори и да си юридически прав, подобни на инвеститора действия, друго освен лоша реклама не могат да донесат. А в този бизнес лошата реклама, води до лоши резултати и не е валиден принципа: "Лоша реклама няма!"

Честно казано не познавам зараждането на проблема, но дори и там да е прав морално инвеститора, реакцията му е особено погрешна. Още повече в сегашната ситуация на пазара на НИ, още повече че имаш да продаваш N (доста на) брой апартаменти и още повече, че тепърва строиш нови.

Аз лично твърдо вярвам в принципа, че един доволен клиент ще ти доведе 100 нови, и обратното - един недоволен ще ти отнеме 100 потенциални. Да не говорим за масово недоволни.

 

Бих посъветвал, всеки по-голям бизнесмен, управник или каквото и да било подобно, да ползва услугите на добър PR специалист - от много сериозни беди може да те спаси, и чудеса може да направи за теб !

Link to comment
Share on other sites

Моите съболезнования...

П.П Видях темата в друг форум, в която сте я пуснали.

Бях писал и там, за това няма да се повтарям.

Link to comment
Share on other sites

Очевидно сте прави - най-малко той е унищожил зелените площи заложени по проект. Изгледах филмчето от господари на ефира - препоръчвам ви да си наемете адвокат и да осъдите въпросния инвеститор. Не ви препоръчвам да използвате силови методи, тъй като те няма да доведат до нищо полезно.

Сигурен съм, че ще спечелите делото и бариерите ще бъдат махнати - колко бързо ще стане това зависи единствено от силата на гражданското ни общество.

 

Ако поради някаква причина този абсурд продължи да съществува, това е много лоша индикация, че ние нищо не сме разбрали що е това е това демокрация и общество. Тук не става дума дали въпросния инвеститор е "човечен" както е написано на някои плакати, утре някой друг може да реши на местото на паркинга да застрои нещо друго - отстоявайте си правата и не оставяйте нещата на ниво "махленски приказки".

 

Надявам се авторът или който е отговорен за поддържане на информацията в facebook, да продължава да предоставя актуални материали по случая.

Link to comment
Share on other sites

Някак по-старото поколение бизнесмени, не осъзнават каква сила са медиите и особено Интернет. Като гледам каква широкомащабна офанзива са подхванали пострадалите, лично аз не бих продължил да се инатя и да държа бариерите.

Link to comment
Share on other sites

Светлия, ти явно си по-голям идеалист и от мен. (а аз съм виден песимист и скептик, но понякога и аз съм идеалист и сигурно затова съм песимист).

Едва ли сериозно мислиш, че въпросният инвеститор му пука за пропуснатите 100 клиента или 'докараните' 100 от доволен. Мисля отдавна, че едрия бизнес у нас далеч не зависи от тия неща, и ставаме свидетели постоянно на такива неща, а медии и интернет (и недоволни клиенти) винаги е имало.Факт е, че в БЪГария държавата е безпомощна за редовия гражданин. За селянин да не говорим.

Та по въпроса, е, винаги "кой знае какво" може да се направи, но повечето хора не биха стигнали дотам, или не биха издържали с години да се опитват. А дотогава "инвеститора" няма и да му пука, ще напусне Бг с париците ни, и като няма държава, която да го догони, познай. Прекалено много примери има в тази насока. Та каква воля и какъв мотив може да има някой да се бори в тая държава? Като всеки опит потъва в забвение и нищо не се случва. Естествено че трябва да се прави нещо, иначе потъпкването на правата ще продължава вечно (задължения както виждаме никой не изпълнява, и права като няма, кво има).

Знам че не води до нещо хубаво, но толкова години около мен, като гледам единственото хубаво, което околоните са направили, е да се махнат на място, където на останалите им пука, и такива повсеместни изцепки няма как да се търпят от обществото. Тук общество няма и не може да има в обозримо бъдеще.

 

"по-старото поколение бизнесмени, не осъзнават каква сила са медиите и особено Интернет. Като гледам каква широкомащабна офанзива са подхванали пострадалите, лично аз не бих продължил да се инатя и да държа бариерите. "

- Добре че ви вярваш, пак да кажа, на кой ли му пука тука.. сила са медиите... спряха ли инвестироти и тарикати като тия ? Не. Голяма част от хората или не влизат в интернет, или не попадат на такива теми, или ... да не продължавам. Тук таме някой се оплакал в Господарите, писал в 3-4 форума.. Та да вземем един ангажирано работещ човек, който няма време да влиза по форуми, или даже да гледа ТВ. Той си купува жилище. Изобщо се съмнявам, че нещо ОСОБЕНО ще стане за въпросния инвеститор. В края на краищата той ще е с пълни джобове каквото и да стане, а вие (ужилените де) с празни. И с проблеми. И това не е само за инвеститора и жилищата изобщо.

Съжалявам за тотално песимистичния си пост, познаваме се вече кой какво :) .

Link to comment
Share on other sites

Колкото и силни да са медии и анти-рекламата, тоя същия си взима парите, закрива тая фирма, регистрира нова, преназначава всички там и с ново име прави същите неща. После пак така и какво като му знаеш името на фирмата. Колко от вас проверяват кой е собственика в регистъра, и дали не е "медийна звезда" същия по някой подобен случай? Решенията в случая хич не са законосъобразни според мен.

Link to comment
Share on other sites

NEO_DDT, излагаш се доста... Аз сгреших, пише се "Оправдавам" да :) За втори път показваш обаче, че не разбираш когато четеш нещо. Ще те помоля само да се държиш учтиво и да спазваш добиря тон както е прието при зрелите хора. Съвсем приятелски те съветвам да започнеш да го практикуваш това "четене с разбиране". :) Аз не съм от потърпевшите, че да се ръсна кинти за адвокат. Познавам се просто с някои от тях и съм съпричастен към проблема.

Ето какво коментира един от потърпевшите:

 

Голяма част от хората по един или друг начин са се съветвали с адвокати още преди да закупят апартамента.

- някои са платили над 1000 лв за адвокат и са на същия хал

- в голямата си част жилищата са купувани с кредит и хората са разчитали, че адвокатите на банката ще гледат всичко под лупа

- а други просто са се доверили на роднини и познати адвокати

 

Това, че "ревем по форумите" не означава, че и в момента адвокати не се занимават с казуса.

Разчитахме на медийна подкрепа- след последния репорж на "Господари а ефира" се оказа, че нещатните хорица са засегнали интереса на инвеститора!

Остана ни надеждата поне на обществена подкрепа. Явно и това не се нрави. Сега пък що сме пишели наляво и дясо?

А трябва ли вечено и за всичко да си мълчим? Дори и в правен аспект да не постигнем нищо за нас остава удовлетворението, че сме опитали, че не сме се примирили за пореден път!

 

Аз лично съм убеден, че една такава "атака" към даден инвеститор или дружество, рано или късно ще даде резултат. Добре е хората да се ориентират в това с какви далавери могат да бъдат ощетени при евентуално купуване на ново жилище. В крайна сметка трябва да сме оптимисти все пак, така се дава искрата на хората с незапален ентусиазъм :)

Link to comment
Share on other sites

Както каза инвеститора: "По закон съм длъжен да осигуря паркоместа на всички живущи, но никъде в закона не е казано, че трябва да е безплатно.

 

Хипотетично - ако паркингът е пълен и няма свободни места, а ти се прибираш с колата, как се осигурява паркомястото...?

Не можете ли да започнете(ако вече не сте) да го "тормозите" по полузаконов начин?

Link to comment
Share on other sites

sMARTBomber точно така :)

Хипотетично - ако паркингът е пълен и няма свободни места, а ти се прибираш с колата, как се осигурява паркомястото...?

Не можете ли да започнете(ако вече не сте) да го "тормозите" по полузаконов начин?

 

 

Както казах и преди строителя е длъжен да осигури съществуващо парко място за всеки апартамент който построи за да му одобрят проекта (заради нарастващите проблеми с паркирането), никъде не се казва че тези места трябва да ги подари или продаде на определена цена на собствениците на апартаменти - ако иска може да си сложи цена и 1 милион на парко място и да си стоят празни...

Link to comment
Share on other sites

NEO-DDT; sMARTBOMBER

 

Абе момчета вие май просто си търкате клавиатурата за сеир. Съжалявам ако съм ви обидил, но помощ от типа, "смехурко да се беше ръснал кинти за адвокат" хич не е помощ а подигравка и то не с мен а с цели семейства... Няма да коментирам повече кой го практикува това разбиране, то вече стана ясно :) Аз лично не търся помощ, аз просто оповестявам за наличието на некоректен инвеститор, защото съм съпричастен. (Работи от типа, абе с Ивано се познаваме във форума и тука има един дето ни дразни, хайде да го наредим и да му покажем че като имаме 2-3000 поста сме най-великите и винаги сме прави не се котират хич)...

 

Ето оказа се, че има хора които са дали не малка сума за консултация преди покупката и сега ще се "ръснат" двойно повече за съдилища. Шега ви се струва това, ама като ви се случи на вас подобно нещо и потърсите общественото мнени и се появят разни неадекватни постове ще мислите по друг начин. Айде поставете се на мястото на тези хора: Младо семейство да кажем с 1 малко дете, тамън сте теглили заем, кредит или друго и сте си купили жилище което се оказва различно от това което са ви представили. Изплащате месечни вноски... Не ви стигат другите ежедневни проблеми ами в един момент човека от когото сте си купили жилище започва да ви тормози и заплашва по всевъзможни начини. И докъто има хора които страдат от комплекси кой бил прав и кой крив, проблема няма да се реши. Напротив, ще прерастне в лична борба, кой бил смешен, кой дразнел пръв, кой по-умен и т.н.. Целта на темата не е просто да се намерят хора които могат да помогнат, дори само с едно окуражително изречение. Целта й също е да бъдат запознати добре с подобни проблеми. Спрете да визирате тази извадка от закона ( за заплащането). Тя е обвързана с още много алинеи, точки, допълнения и изменения в закона. Това не е услуга, нито допълнителна степен на лукс а задължение.

 

Ако все още не го разбирате проблема ще ви дам пример: Купувате си фунгциониращ компютър с периферията за работа и лицензирана операционна система. Прибирате се в къщи включвате го и хоп едно съобщение: " за да ползвате този компютър трябва да плащате наем на фирмата от която е закупен"... Като се върнеш в магазина и ти казват любезно: Здравей драго мишленце, уютен ли е капана в който попадна...По-ясно не знам как да го обясня :)

 

 

Paradox___:

 

Теоретично паркингът е осигурен да се ползва само от живущите в блока. Те от своя страна като не искат да плащат би трябвало да седи празен.

На практика обаче сигурно всеки може да се възползва... което на теория е незаконно :)

Link to comment
Share on other sites

стига сте се карали помежду си

темата не е пусната с цел да си издерем очите един на друг

 

три бариери за една кооперация са прекелно много! все пак не съм в погранична зона. Остава вече и пръстов отпечатък да сложат за вход.

 

Имаше право на избор- подземно, надземно и свободно място за паркиране. Подземните паркоместа струват по 10 000 и 12 000 евро. Писах за проблема с мазетата в друг форум. Положението с гаражите не е по- различно. Те също се превръщат в своеобразни аквариуми при всеки по- проливен дъжд. Мераклии да си купят голям и адски скъп аквариум?

Паркоместата на открито струват 3500 евро или месечен аобонамет от 30 лв. Ако това си беше нормален платен паркинг е ясно, че таксата отива за покриване наразходите по поддръжката. В този случай за 3500 евро или 30 лв на месец получаваш единствено екстрата да спираш пред входа си. Никой не поема отговорност за евентуална щета, няма охрана. Срещу еднократна такса от 50 лв получваш дистанционно, с което сам да си вдигаш и пускаш бариерата. Една бариера не означава охраняем паркинг! Още не е много ясно тия дет си плащат за паркомясто във вътрешния двор дали ще влизат безпроблемно от следващия месец. Обособената площадка за платен паркинг е оградена с по- висок бордюр и бариера. В оставащато свободно простраство можеше да се паркира. Но на инвеститора това хич не се понрави и остави едно голфче напреко, за да не може да се минава.

Не е никак нагло и отношението му към нас: “По закон съм длъжен да осигуря паркоместа на всички живущи, но никъде в закона не е казано, че трябва да е безплатно. Безплатно е само сиренцето в капана на мишката.”

 

бившите 777 стопанисват паркинга отпред. Случайно ли точно те? Или никой друга фирма в града не е проявила интерес?

 

Нашият простест не е заради паркирането. Има адски много нередности, а третата бариера преля чашата.

сградата има гаранция, в който период при възникнали проблеми инвеститора трябва да ги отстрани. Е да, ама не!

 

 

Как са одобрени всички тези нередности? Не е трудно да се сетиш. Как се сезират тези институции, как правят проверки?

Резултат до сега нямаше.

Остана ни надеждата,ч е като разгласим максимално някой от нередностите поне обикновените хора ще застанат на наша страна, че не трябва вечно и с всичко да се примириваме. И друго- сега когато проблемът стана широко дискутиран се надяваме нещата да не бъдат протакани и прикривани!

 

За това е всичко. Не за едно пусто паркиране!

Забравих и за много тонния боклук заровен на място.Ма кой ли ще обърне внимание.

Ако нкой иска да чуе мнението на инвеститора-има го в репортажа на "Господари на ефира".Втората част от разледването на "Густо ми е Велков" от 28 май

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...