Jump to content
BulForum.com

Некоректен инвеститор!


Recommended Posts

Теди не си съвсем прав. Всичко си има цена. Търси примерно нещо строено от калисто-мати и направи разликата. На жан жорес едни нещастници почнаха година преди тях и завършиха гофина след тях... и то два прави ъгъла нямаха - криво, лошо... и агентите ни го предлагаха това. Като им казахме истината отговора беше, че на КМ първо е с 50% по-скъпо и второ е разпродадено на зелено...

Еми не знам, оглеждали сме доста неща, дори до 80,000 евро, и да не кажа, но в 99% от случаите си оставахме разочаровани по една или друга причина. Ако тия КМ са построили има няма 10 сгради и вие сте уцелили свободно жилище да продават, вероятно сте имали късмет. Ние не видяхме нещо, което да ни удовлетворява. Освен това искахме ОТДЕЛНА кухня, с тераса! :)

Такова нещо строителите на последните строящи се сгради почти с ококорени очи ни гледаха. Не мога да приема аз лично кухнята да ми е в хола във вид на "бокс" - уфф като се сетя какви неща съм виждал. Къв бокс, кухнята и хола в едно. Не мерси.

С няколко от строителите сме говорили на различни обекти, самите те признават, че "нашите архитекти така ги правят, така трябвало макар че и аз исках да е с отделни кухни" - ей такива разни обяснения при откровен разговор. Или повечето са нагъчкани едно до друго сградите тва ебати простотията, през терасата да си подаваме сол и домати с комшията от другата сграда. Д ане говорим, че в 80% от случаите нямало и къде да спреш колата (колите, с 3 сме в момента), пред теб тясна квартална уличка, има тесен паркинг под сградата от масовия тип, където за да влезеш трябва да си Шумахер иначе при всяко второ влизане ще я драскаш колата по стените ебати. А и има място за 4-5 коли, при 5 етажа * средно 3 апартамента, 15, и всеки ако има по 2 коли, 30 коли къде по-напред. Ей такива мизерии избегнахме.

Като качество, 90% бяха отврат. А и с тия опасности, които те дебнат като в тази тема, станаха прекалено много негативи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...