Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

Казах го в кръга на шегата за какво се палиш толкова??? :confused  :)

 

хич не съм се и запалил даже. просто обяснявам, защото май не знаеше.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
хич не съм се и запалил даже. просто обяснявам, защото май не знаеше.

Сега ми стана ясно... вече. Ама можеше и да се разберем само с по един пост, нали? :P :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Най-добре ако играта се качва в япония да е на 5 :rolleyes:  СД-та щото ако е на 1 ДВД някои хора (като мен) няма да могат да го отворят.  :cry  :cry  :cry 

Предлагам да е като Халф-а 2!!!! :devil  :)

не хората които качват играта решават дали да е на 5 диска или на 1 двд. Това го решава фирмата, която прави играта, понякога прават и от двете и на дискове и на двд

Link to comment
Share on other sites

Оле майко дано да е на ДВД че иначе ще е прецакано :angry: :angry1 :) :D .

Ша е много яко ето ви и пълно инфо за играта http://www.pcmania.bg/sections.php?op=view...id=2313.Надявам се и аз да сам помогнал с нещо.

П.П.Афе хора кфа е тая дата 7 юни бе :confused :confused :blink: .Нали уж щеше да излиза на 15 юми :confused .Дайте малко повече инфо.Аз ще скокна утре до магазина на Пулсар и ще ги питам кога ще излиза в България :D та да ви кажа :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Оле майко дано да е на ДВД че иначе ще е прецакано :angry:  :angry1  :)  :D .

Ша е много яко ето ви и пълно инфо за играта http://www.pcmania.bg/sections.php?op=view...id=2313.Надявам се и аз да сам помогнал с нещо.

П.П.Афе хора кфа е тая дата 7 юни бе :confused  :confused  :blink: .Нали уж щеше да излиза на 15 юми :confused .Дайте малко повече инфо.Аз ще скокна утре до магазина на Пулсар и ще ги питам кога ще излиза в България :D  та да ви кажа :P  :D  :)

 

В официалната страница на Rockstar Games е поместена датата 7 юни!!!

Just a few days!!!Just patience!!!

Link to comment
Share on other sites

Игрицата ще е луда - сигурен съм. Само че тя излиза на 7-ми Юни , но в Америка , за България още не е ясно, защото доста пъти в България игрите излизат с малко закъснение. Но по-добре късно , отколкото никога ;). И съм съгурен , че си заслужава чакането :)

Link to comment
Share on other sites

Игрицата ще е луда - сигурен съм. Само че тя излиза на 7-ми Юни , но в Америка , за България още не е ясно, защото доста пъти в България игрите излизат с малко закъснение. Но по-добре късно , отколкото никога ;). И съм съгурен , че си заслужава чакането :)

 

Е,още малко остана!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Игрицата ще е луда - сигурен съм. Само че тя излиза на 7-ми Юни , но в Америка , за България още не е ясно, защото доста пъти в България игрите излизат с малко закъснение. Но по-добре късно , отколкото никога ;). И съм съгурен , че си заслужава чакането :)

оригиналната може и да закъснее, но пиратската няма

Link to comment
Share on other sites

Другия уикенд сигорно ще я цъкаме... :bgrin:

Вие ще я цъкате ..... а тея дето ще кандидатстват .... да ви кажа ще предпшочета дори да не я свалям преди 23 - ти , защото цяла година пари за уроци и накрая да се прецакам заради неква игра ..... еххх още малко мъки (16 дни) и след тва 5 години ЖИВОТ :D :punk :tongue

Link to comment
Share on other sites

Вие ще я цъкате ..... а тея дето ще кандидатстват .... да ви кажа ще предпшочета дори да не я свалям преди 23 - ти , защото цяла година пари за уроци и накрая да се прецакам заради неква игра ..... еххх още малко мъки (16 дни) и след тва 5 години ЖИВОТ  :D  :punk  :tongue

и аз така си мислех и сега уча немски в английската.....имам 3 изпита по немски дето трябва да покривам , после биология физика и химия на немски 4 години и да не говорим за другите гадости....7 клас си е живот :")

по темата...... ще изчакаме колко е нужно ...важното после да сме доволни :D

Link to comment
Share on other sites

Вие ще я цъкате ..... а тея дето ще кандидатстват .... да ви кажа ще предпшочета дори да не я свалям преди 23 - ти , защото цяла година пари за уроци и накрая да се прецакам заради неква игра ..... еххх още малко мъки (16 дни) и след тва 5 години ЖИВОТ  :D  :punk  :tongue

Аз пък като знам догодина по това време какво ме чака.... :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз пък като знам догодина по това време какво ме чака.... :cry

 

 

И аз така!!!

Мм , много интересно ! В темата за GTA да се пише за кандидатстване и за мъченията ... направоооо СПАМ ! :angry:

По темата - Играта ще е лудница. Само да не направят нещо като GTA 3 / 4 , както стана с NFSU, защото само с тези учаквания ще си останем :(

Link to comment
Share on other sites

Само да не направят нещо като GTA 3 / 4 , както стана с NFSU, защото само с тези учаквания ще си останем :(

 

Еми едва ли . Ако прочетеш информациите по сайтовете , се забелязва колко много разлики ще има между двете игри ! Аз я очаквам с нетърпение , само , че е на доста дискове и май май ще трябва да се купува :( .

Link to comment
Share on other sites

Еми едва ли . Ако прочетеш информациите по сайтовете , се забелязва колко много разлики ще има между двете игри ! Аз я очаквам с нетърпение , само , че е на доста дискове и май май ще трябва да се купува  :( .

 

Графичния стил на играта едва ли ще се промени!!!Но и сегашния е добър!!!

Ако от Rockstar Games гонеха реализма в играта,то обема и щеше да е меко казано голям!Да не говорим за системни изисквания!!!

Link to comment
Share on other sites

Графичния стил на играта едва ли ще се промени!!!Но и сегашния е добър!!!

Ако от Rockstar Games гонеха реализма в играта,то обема и щеше да е меко казано голям!Да не говорим за системни изисквания!!!

Според мен на тая игра не и отива да е с реалистична графика.Ако сте забелязали графиката изглежда повече като нарисувана отколкото като реализъм и точно тва и е хубавото.Просто самата игра е някакси по-несириозна. :) В графично отношение мога да критикувам,че играта е малко(даже не малко) ръбава.Ако се позагладят ръбовете ще стане 6.Но дори и графиката да е гадна геймплея компенсира това.

Link to comment
Share on other sites

Според мен на тая игра не и отива да е с реалистична графика.Ако сте забелязали графиката изглежда повече като нарисувана отколкото като реализъм и точно тва и е хубавото.Просто самата игра е някакси по-несириозна. :) В графично отношение мога да критикувам,че играта е малко(даже не малко) ръбава.Ако се позагладят ръбовете ще стане 6.Но дори и графиката да е гадна геймплея компенсира това.

 

Прав си!!!

Link to comment
Share on other sites

Според мен на тая игра не и отива да е с реалистична графика.Ако сте забелязали графиката изглежда повече като нарисувана отколкото като реализъм и точно тва и е хубавото.Просто самата игра е някакси по-несириозна. :) В графично отношение мога да критикувам,че играта е малко(даже не малко) ръбава.Ако се позагладят ръбовете ще стане 6.Но дори и графиката да е гадна геймплея компенсира това.

Наистина е така. Графиката не е най-важното.

Например на мен ми направи повече кеф да играя Вайс Сити отколто Фар Край или Дуум 3, но това не важи за ХЛ 2. :P

Link to comment
Share on other sites

Наистина е така. Графиката не е най-важното.

Например на мен ми направи повече кеф да играя Вайс Сити отколто Фар Край или Дуум 3, но това не важи за НЛ 2.

Да съгласен съм.Просто някои игри изискват максимално реалистична графика.Самия сюжет го налага.Само си представете супер реализъм в GTA и "рисувана" графика в Half-life 2.Просто не върви.

Link to comment
Share on other sites

Айде глупости. графиката не била важна пък ся. геймплея компенсирал. ми да ви я пляснат с графика от 1999 година .. тамън ще намалят и дисковете. ама си говорите колкото да не заспите значи... едно е средата да е цветна и забавна.. друго е графиката да е грозна. например XIII. идеята е играта да изглежда като комикс и макар и 3д е перфектно постигната целта като са увеличени ръбовете и намалени сенките. който не я е играл да види поне един шот.. да разбере за какво говоря. в GTA е същото.. трябва да се направи айляшката обстановка и малко подобряване на енжина ще свърши перфектна работа, защото сградите са малко бедни откъм детайли. хубаво, че са многото цветове да правят илюзия за нещо по-добро. загледайте се в имението на Vice City. ми то е един единствен цвят... (може някъде да има още някой нюанс, но нищо повече).

 

така като гледам скрийншотовете на играта.. се гони малко ретро обстановка, за което ще трябва да се ползват повече нюанси на жълто, което пък ще направи играта кафеникава като цяло... може и да не е толкова цветна като предните. ще видим де... аз нямам търпение да си пусна Реге радиото и да си джиткам по уличките.

Link to comment
Share on other sites

Погледни и от другата страна.Супер яка графика и супер умрял геймплей.Честно казано предпочитам първата комбинация-гадна графика и як геймплей.И мога да назова доста такива игри,макар и повечето да са от преди няколко години. ;) Разбира се най-добре е и графиката и геймплея да са на ниво. :rolleyes: И между другото подкрепям хипотезата за "айляшката" графика и в предишните си постове имах предвид точно това. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...