Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

Вече се качва в датата ТУК!!!

щеше да е доста по добре тоя да направи един торент ама тои си качва....

Може би просто я няма цялата :Р

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

В nforce пише за релийз на HOODLUM. Дано е няква читава история и ако е така дано ми падне скоро в рачичките, че нервичките ми ......... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Dreamer пепел ти на устата, от 1 седмица броя дните до излизането. Не че съм такъв манияк, ама добрите игри напоследък са дефицитни и искам някоя с която да се размажа, а скоро време май тази ще е единствената.

BTW ся забелязах нещо обезпокоително. Парчетата от HOODLUM версията са само по 15 МВ тва прави по малко от 2 CD-та. Ква е тая магия аз незнам.

Link to comment
Share on other sites

[Grand.Theft.Auto.San.Andreas-HOODLUM] [GAME-iSO] [Pred 34mins 42secs ago] [NUkED for crack.not.working(win2k.tested)]

 

[uNNUKED] [Grand.Theft.Auto.San.Andreas-HOODLUM] [your.mother.pussy.isnt.working(rls.is.fine.and.crack.is.working)]

 

lol

 

lol2: линка в датата is no more:)

Link to comment
Share on other sites

Аз почнах да тегля някакъв HOODLum обаче тегля с 20 и се стои на 0% защо !??? Да я спирам ли според вас боза ли ша е тоя хуудлум

Link to comment
Share on other sites

вече я има на Бубу.то

Сваляйте от ТУК релииза е на Mdeth.

Link to comment
Share on other sites

Eee браво е тва вече си заслужава да се тегли :)

 

 

Ивъл_смит > разликата е че на худлум релииза е с крак и на мен лично ми вдъхва много повече доверие отколкото ония на Детх

Link to comment
Share on other sites

Ти изчакай още 10 дни и тогава се хвани на бас... ;)

 

ако не сте забелязали от линка на бубата играта не е цялата, ЗАСЕГА. :)

Link to comment
Share on other sites

Е аз ся от чуждия торент дърпах същото дет ся са е появило в бубу..ма ша го смучна от бубу че ми е по-фаст дано да няя проблеми играта и да е цяла квото и да значи тва.. :confused :huh: ае със здраве

Link to comment
Share on other sites

Aйде да ни е честита.

 

чак се учудвам колко е тихо и спокойно във форума. евала. това само говори добре за нас. не е като в дата.бг. какафония!!

Link to comment
Share on other sites

hoodlum ви казаха че е нюкната!

crack не е нужен, стига да погледнете стикнатата тема! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Aйде да ни е честита.

 

чак се учудвам колко е тихо и спокойно във форума. евала. това само говори добре за нас. не е като в дата.бг. какафония!!

Тва се случи откакто закриха вареза и имаше 2000 юзера в 1 тема.просто повечето хора не разбраха кво стана и сега като няма варез не влизат и тук, което само може да ни радва :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...