Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

nqkoi probval li e s epsXe da pusne igraTA tva e nai dobriqt emulator zasega ..... ta poradi pri4inata , 4e sam na nai bavnata tarifa ne mi se zanimava da q svalqm 1 sedmica i da se okaje i , 4e epsXe ne moje da q pusne govorq za nai novata versiq epsXe 1.60 :D :huh: :) eto i link-4e za download na programata : http://www.epsxe.com/download.php :D

Link to comment
Share on other sites

i taka stava :P ama na oficialniqt sait se pak ako zelae6 moje6 da pro4ete6 kvo stava , no nqma zna4enie da se varnem kam vaprosa :wir 6a stane li ??!!?? proizvoditelite na programata sa napisali , 4e zav momenta e nai-dobrata i dosta igrici tragvat na neq :blink: dali San Andreas e edna ot tqh ili 6a trea 4akame 4ak lqtoto dokato izleze za PC i sled tova o6te 1 semica dokato se krakne ?!? :bgrin: :D :)

Link to comment
Share on other sites

Idin priatel ima PS2 i ako e svalq i zapi6a na diskove 6te mu tragne li ili trqbva da se pravi ne6to drugo ?

V momenta sam s FAT32 no bez problem moga da si q smena na NTFS .

Oba4e tai kato imam 2 harda razdeleni na po 2 stavao ob6o 4, vaprosa mi e dali i na 4-rite trqbva da gi smenq ili samo ne edinia ?

Blagodarq predvaritelno :)

Link to comment
Share on other sites

Idin priatel ima PS2 i ako e svalq i zapi6a na diskove 6te mu tragne li ili trqbva da se pravi ne6to drugo ?

V momenta sam s FAT32 no bez problem moga da si q smena na NTFS .

Oba4e tai kato imam 2 harda razdeleni na po 2 stavao ob6o 4, vaprosa mi e dali i na 4-rite trqbva da gi smenq ili samo ne edinia ?

Blagodarq predvaritelno :)

mi mai ako sony-to mu ne e "modnato" da 4ete piratski diskove nqma da stane ..

Link to comment
Share on other sites

Ami az prosto se nadqvam da mi tragne i dano da ima po-malki iziskvaniq ot Vice City  :bgrin: ,ako e taka 6a sa razcepo ot kef  :woot ! Ah dano da mi tragne :lol: !

ili 6a sa kato na Vice City ......... (samnqvam se) ili 6te iska po golemi , no otsega vi kazvam igrata 6te e ogromna okolo 5 GB taka , 4e edva li 6te iziskvaniqta 6te sa malki :( no se nadqvam da tragne na moito PC , koeto e 1.8GHZ Celeron,512 MB 333mhz,Radeon 9200 128/128 vivo .... kato cqlo e tva i dano da varvi dobre to ne e vaprosa samo za tragvaneto :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ся прочетох малко инфо за играта.Ми нещо страшно ще бъде.Нямам търпение да излезне.Ама не можах да разбера на коя дата ще излезне точно.

Link to comment
Share on other sites

Ся прочетох малко инфо за играта.Ми нещо страшно ще бъде.Нямам търпение да излезне.Ама не можах да разбера на коя дата ще излезне точно.

 

На 7 юни в САЩ и на 10 юни в европа.Повече инфо търсете в www.pcmania.bg

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Остават 15 дни до ПРЕМИЕРАТА! :woot  :woot  :woot  :woot  :tongue

Недей , че като се замисля и ме заболява корема от вълнение :sick Сериозно ви говоря :D Оххххх Ръцете ме сърбят вевевевеве !!!!! кофти щото на 20 и на 23 имам ИЗПИТИ :cry и дотогава едва ли ще я пипна тая игрица ... :cry :cry :cry :( :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

System Requirements

Recommended

Windows 2000 or Windows XP

Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP Processor

384MB of RAM (the more the better!)

16-Speed DVD-ROM drive

4.7GB of free hard disk space (full install)

128MB (or greater) Video Card (Geforce 6 Series Recommended)

DirectX 9 compatible Sound Card (Sound Blaster Auidgy 2 Recommended)

Gamepad with twin axis analog controls

Keyboard & Mouse

Minimum

Windows 2000 or Windows XP

1Ghz Pentium III or AMD Athlon Processor

256MB of RAM

8-Speed DVD-ROM drive

3.6GB of free hard disk space (minimal install)

64MB Video Card (Geforce 3 or better)

DirectX 9 compatible Sound Card

Keyboard & Mouse

:punk Уффффф само за процерчето мее страх щото е 1.8 ГХЗ ИНТЕЛ целерон със само 128 Кеш :cry и също и видео картата ми ме притеснява малко ... съпреки , че е 128/128 АГП-то на дъното ми подъра само 4х и :cry а бе ... ше успея да я играя много я ... ама едва ли на МАХ .... уффф ша тре също и да чистя и ХДД-то за да мога да я инстална :( УЖАС :cry Но пък играта ще си е брутална и ще направя всичко възмопжно за да я подкарам :punk

Link to comment
Share on other sites

Saber, pi4 ne kazvai vseki den kolko ostava do premierata, da ne stava spam. :P

Ina4e igrata 6te mi varvi super, nqma kak ina4e.Ma6inata mi e P4 2.4 Ghz, 512 DDR ram, ATI Radeon 9550.

 

S netarpenie o4akvam igrata, poredicata GTA sa edni ot nai-dobrite igri, dano v kraina smetka sled tolkova mnogo chakane da izleze na bql svqt igrata, da ne se razo4arovame :) Kato gledam film4etata i screenshotite izglejda dobre.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...