Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

Guest the_hot_guy
Има бета версии за РС в момента

oleee mi davai link please men me sarbqt ra4i4kite super mnogo dai da q caknem da sa zaribim dokato doide cqlata ama az dokolkoto razbrah ve4e e do6la no davai betata !!!! :bgrin: PlEaSe :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
Rockstar Games съобщиха, че PlayStation 2 версията на Grand Theft Auto: San Andreas - техният най-нов гангстерски екшън, в който ще поемете управлението на Карл Джонсън (Си Джей) - обикновен престъпник от Лос Сантос, е вече на пазара в Северна Америка. Играта ще се появи в Европа четири дни по-късно. А за PC - през третото тримесечие на следващата година. :cry  :cry  Повече информация за тази амбициозна и противоречива геймка може да намерите на ето този линк или на официалната й страница.

Само едно нещо да попитам-КОЙ ЛИНК???

Link to comment
Share on other sites

Кажете какво да правя.. почвам да разехивирам файловете и ми излиза прозорче и пише "Грешка при писането: само NTFS файлова система поддържава файлове, по-големи от 4ГБ" Моля ви кажете какво да правя.. хванала съм се на бас че ще я оправя.. залозите са големи... :(

Link to comment
Share on other sites

Тая игра я има в лареза.Ето линка:

 

http://warez.ru:8084/gamez/*PSX/Grand.Thef...S2DVD.PARANOiD/

 

 

Само 4е май няма конзола в лареза.Ако знаете ниакаде да има за пс2 на GTA:San Andreas да каже линка 4е 4ух 4е е яка даже много. :punk :punk :punk :punk :pirate :pirate :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...