Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
System Requirements

Recommended

Windows 2000 or Windows XP

Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP Processor

384MB of RAM (the more the better!)

16-Speed DVD-ROM drive

4.7GB of free hard disk space (full install)

128MB (or greater) Video Card (Geforce 6 Series Recommended)

DirectX 9 compatible Sound Card (Sound Blaster Auidgy 2 Recommended)

Gamepad with twin axis analog controls

Keyboard & Mouse

Minimum

Windows 2000 or Windows XP

1Ghz Pentium III or AMD Athlon Processor

256MB of RAM

8-Speed DVD-ROM drive

3.6GB of free hard disk space (minimal install)

64MB Video Card (Geforce 3 or better)

DirectX 9 compatible Sound Card

Keyboard & Mouse 

:punk  Уффффф само за процерчето мее страх щото е 1.8 ГХЗ ИНТЕЛ целерон със само 128 Кеш  :cry  и също и видео картата ми ме притеснява малко ... съпреки , че е 128/128 АГП-то на дъното ми подъра само 4х и  :cry  а бе ... ше успея да я играя много я ... ама едва ли на МАХ .... уффф ша тре също и да чистя и ХДД-то за да мога да я инстална  :(  УЖАС  :cry  Но пък играта ще си е брутална и ще направя всичко възмопжно за да я подкарам  :punk

 

Ей аз виках, че няма да ми тръгне, а ще върви идеално!!!

Нямам търпение вече :cry АЙДЕ ДЕ! Кога ще идва 10?!!

 

Вижте подписа ми. :P По-точно датите. :)

Link to comment
Share on other sites

OK ще си замълча,но като излезе ще се побъркам.Може ли да ви кажа че героят ще може също да се преоблича(съблича :bgrin: ),да си прави татуировки по избор,да кара самолети и още хиляди лудорий :tongue :sick :woot :) :D :confused :huh: :love :rolleyes: :wacko: :unsure: :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

System Requirements

Recommended

Windows 2000 or Windows XP

Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP Processor

384MB of RAM (the more the better!)

16-Speed DVD-ROM drive

4.7GB of free hard disk space (full install)

128MB (or greater) Video Card (Geforce 6 Series Recommended)

DirectX 9 compatible Sound Card (Sound Blaster Auidgy 2 Recommended)

Gamepad with twin axis analog controls

Keyboard & Mouse

Minimum

Windows 2000 or Windows XP

1Ghz Pentium III or AMD Athlon Processor

256MB of RAM

8-Speed DVD-ROM drive

3.6GB of free hard disk space (minimal install)

64MB Video Card (Geforce 3 or better)

DirectX 9 compatible Sound Card

Keyboard & Mouse 

:punk  Уффффф само за процерчето мее страх щото е 1.8 ГХЗ ИНТЕЛ целерон със само 128 Кеш  :cry  и също и видео картата ми ме притеснява малко ... съпреки , че е 128/128 АГП-то на дъното ми подъра само 4х и  :cry  а бе ... ше успея да я играя много я ... ама едва ли на МАХ .... уффф ша тре също и да чистя и ХДД-то за да мога да я инстална  :(  УЖАС  :cry  Но пък играта ще си е брутална и ще направя всичко възмопжно за да я подкарам  :punk

Ох на баткоо.Ша ми тръгне на фул :) .Няма да казвам кфа ми е машината щот пак ще стане едно голямо мерене на пишки и ша обарнем темата.Айде оште малко :huh:

Link to comment
Share on other sites

героят ще може също да се преоблича(съблича :bgrin: ),да си прави татуировки по избор,да кара самолети и още хиляди лудорий :tongue  :sick  :woot  :)  :D  :confused  :huh:  :love  :rolleyes:  :wacko:  :unsure:  :woot  :woot  :woot

То героят в Висе Ситъ можеше да прави същото само без татоо-тата и можеше да кара хеликоптер .... но не тва е важното ... а голямата карта ..... 3 града като Висе .. и м/у тях даже щяло да има некви селца даже ... и дори в тях щяло да има мисиииии :lol:

Link to comment
Share on other sites

За тези които знаят сегашният саит за игрите в уареза да попитам вие от форума ли качвате там игри или некви япончета :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Damm igrata 6te e superska ! sound tracka mnogo me palni i nemam tarpenie da izlezne i grata i da si kupa novo pc !  :P

 

a i moje li linkove kam videotata 4e nali zaete nema ve4e warez

Мисля, че тук ги има. ;)

Между другото това ми е любимия сайт за GTA - поредиците. :)

 

Едит:

Бе казаха ми че другата седмица щяла да излиза играта .. верно ли е ?

 

Другата седмица - ДА 7 юни САЩ, 10 юни ЕВРОПА, 11 юни Пловдив :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че тук ги има.  ;)

Между другото това ми е любимия сайт за GTA - поредиците. :)

 

Едит:

 

Другата седмица - ДА 7 юни САЩ, 10 юни ЕВРОПА, 11 юни Пловдив :lol:

Много ти благодаря за линка и аз ги търсех тия клипчета :punk А видяхте ли ония ИМАГЕ , където от една кола .... а бе една кола с азот и от ауспуха и излизаше огън ?!? тва направо стана и Ундер :punk АЗОТЕЦ :woot

Link to comment
Share on other sites

Много ти благодаря за линка и аз ги търсех тия клипчета  :punk  А видяхте ли ония ИМАГЕ , където от една кола .... а бе една кола с азот и от ауспуха и излизаше огън ?!? тва направо стана и Ундер  :punk  АЗОТЕЦ  :woot

Яка е!!! А като им сложим и нови возила... ела вишш... Аз искам да попитам гледам има някъв кран на пристанището дали ще може да го използваме?

Link to comment
Share on other sites

Яка е!!! А като им сложим и нови возила... ела вишш... Аз искам да попитам гледам има някъв кран на пристанището дали ще може да го използваме?

 

най-вероятно там ще се продават коли. както беше и на предните серии.

 

играта ще е яка, графиката ще е гадна.

Link to comment
Share on other sites

най-вероятно там ще се продават коли. както беше и на предните серии.

 

играта ще е яка, графиката ще е гадна.

Точно.. На скрийншотовете е като Вайс Сити.. С ДХ8 енджин ли е? :)

Link to comment
Share on other sites

Точно.. На скрийншотовете е като Вайс Сити.. С ДХ8 енджин ли е? :)

 

предполагам. може да е и 9.0 но нищо повече. драстични промени на енжина няма да има. нищо де.. поне ще се израдваме.

Link to comment
Share on other sites

Оле тва кат го видях и са изпълних.Чак сега забелязвам че "нашия човек" е малко негър :D :bgrin: Ама нищо де :tongue А някой знае ли на какво място ще се помещава тая игра и изобщо малко повече за системните изисквания? :confused Като гледам графиката няма да е нещо невиждано,но играта като геймплей няма равна.Винаги съм се кефил на тая игра,че графиката и е малко като анимация от колкото като реализъм. :)

Link to comment
Share on other sites

Най-добре ако играта се качва в япония да е на 5 :rolleyes: СД-та щото ако е на 1 ДВД някои хора (като мен) няма да могат да го отворят. :cry :cry :cry

Предлагам да е като Халф-а 2!!!! :devil :)

Link to comment
Share on other sites

Най-добре ако играта се качва в япония да е на 5 :rolleyes:  СД-та щото ако е на 1 ДВД някои хора (като мен) няма да могат да го отворят.  :cry  :cry  :cry 

Предлагам да е като Халф-а 2!!!! :devil  :)

 

предполагам знаеш, че никой не го интересува какво предлагаш. нали?

Link to comment
Share on other sites

Знам то за т`ва в тоя форум сме такива дървари!!! :)

 

никой от форума не решава дали играта да е на 1 DVD или * диска. това си го решава фирмата разпространител, така че никой не ти е дървен.

Link to comment
Share on other sites

никой от форума не решава дали играта да е на 1 DVD или * диска. това си го решава фирмата разпространител, така че никой не ти е дървен.

Казах го в кръга на шегата за какво се палиш толкова??? :confused :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...