Jump to content
BulForum.com

Приеха новия закон за е-съобщенията


CyberHill

Recommended Posts

никаква тежест няма и не може да има в КС. то е все едно да вземеш и да занесеш в КС избирателните списъци... даже те ще "тежат" повече, че май там има и номер на ЛК. как ще гарантираш, че всички "записани" в тая подписка са наясно, че участват в нея? никак. аз мога да вляза и да запиша поне 10 човека в нея... ето колко "тежи", точно николко. няма съд, който би я приел сериозно.

 

по-добре не заблуждавайте хората, че по тоя начин правят нещо срещу промените в ЗЕС и в собствена защита - защото това не е вярно! само ги отклонявате и разпилявате от истинските опити да се защитят. прилича ми на активно мероприятие - да залъжем хората, че правят нещо, за да не вземат наистина да направят нещо...

 

 

п.п. - верно е регистриран по закона за защита на ЛД?! а къде е регистрацията му? защо не е на сайта, за да може всеки да я види и се убеди?!

Сайта както виждаш не е довършен и е направен максимално бързо с цел всеки който иска да вземе участие срещу идотския закон, но ние винаги си мислим че има някаква световна конспирация и някой ще злоупотреби с данните им.

Между другата не ме обвинявай, че заблуждавам хората защото благодарение на депутати, които взимат участие и в тази инициатива се борят още 3 решения на сеганото управление които напълно потъпкват конституцията и така като гледам развоя на нещата КС ще ги отмени. Малко подробности тук!

 

П.П. сега говорих с един от разработчиците. Ще се опитат да го опишат по подробно в сайта за какво ще се използват данните. Значи моя грешка подписката ще се внесе най официално в Народното събрание не КС сори :( Ако се приеме закона отново без нужните промени мисля, че ще се обжалва в КС и то стабилно :) И да наистина е регистриран по ЗЗД, ще се опитам да се впише вътре поне примерно номера на решението или някаква такава по- достоверна информация :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Да бе да... тия фафли сме ги рупали :D

 

 

@Harlem - не е нужно да правиш политика тук... като гледам си от БКП, а те както всички знаем също се бореха за тоя закон ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе да... тия фафли сме ги рупали :D

 

 

@Harlem - не е нужно да правиш политика тук... като гледам си от БКП, а те както всички знаем също се бореха за тоя закон ;)

Не мисля, че беше точната формулировка, а и бореха не означава приели факта че сегашната партия я сравняваш с БКП говори достатъчно, не искам да правя политика а да активизирам няколко разумни млади хора. Вие сами можете да си определите партийната принадлежност...

Link to comment
Share on other sites

 

Антон Кутев: Имаше, даже има твърдения, че някои от клаузите на предишния закон са били по-лоши от клаузите на този. Факт е обаче, че онова Народно събрание, защото ние сме парламентарна република и НС, а не МВР решава проблема, онова Народно събрание не прие, три пъти отхвърляше този закон и той тогава не беше приет.

 

Виж сега зарежи БКП и останалите настрана и мисли от позицията на гражданин, не гледай аз къв съм или този който прави сайта какъв е. Защо винаги трябва да виждаме лошото в цялата ситуация, в България съм се обедил, че просто няма активно гражданско общество...извън форумите :)

Link to comment
Share on other sites

Това което си намерил не е актуална информация ......

 

 

Сайта както виждаш не е довършен и е направен максимално бързо с цел ....

 

 

 

Сега последно сайта набързо е направен или е нещо много старо и необновено?

Link to comment
Share on other sites

Сега последно сайта набързо е направен или е нещо много старо и необновено?

Нееее говорех ти за човека информацията не за сайта...сайта е нов :)

Link to comment
Share on other sites

Нееее говорех ти за човека информацията не за сайта...сайта е нов :)

 

Нов сайт регистриран на име на човек но името не е вярно... браво! Защо продължаваш да си противоречиш?

 

 

 

 

http://focus-news.net/?id=f13751

Димитър Ганчев: Всички знаят, че това не може да бъде доказателство, останалото са само приказки.

 

Добре де тогава за чий чеп им е тази информация след като с нея могат да си обършат задника? За да се чувстват по-информирани може би? Или за да могат да следят тоя и онзи и да предават на мутрите информация примерно къде се намира за да го намерят по-лесно ли? (някой изказа подобни предположения по-рано в темата)

Link to comment
Share on other sites

Виж сега зарежи БКП и останалите настрана и мисли от позицията на гражданин, не гледай аз къв съм или този който прави сайта какъв е. Защо винаги трябва да виждаме лошото в цялата ситуация, в България съм се обедил, че просто няма активно гражданско общество...извън форумите :)

 

 

Като си се Обедил, че няма гражданско общество в БГ. Go Away!

Не ми пробутвай проповеднически изказвания!

Link to comment
Share on other sites

Ей, такива простащини няма никога да писнат на комунягите. "Напишете си ЕГН-то и трите имена", а свирка? Толкова документни измами са възможни с тази информация, че ум да ти зайде. Всеки сульо тръгнал да иска ЕГН. Ебахти, ще се борят хората измислили ЗЕС в този му вид (основния принцип) срещу самите себе си едва ли не, събирайки информация застрашаваща сигурността на физическите лица и интересите им.

 

Я да си ходите у руско.

 

_____________________

 

И това вече ме прати да паса трева

 

Във връзка с Закона за Защита на Личните данни :

1. Сайтът е регистрирани по ЗЗЛД.

2. Личните данни ще бъдат използвани само за целите на инициативата "НЕ НА СЛЕДЕНЕТО В ИНТЕРНЕТ"

 

И? Няма такъв филм просто... Поне да си бяха дали скан на документите за регистрация.

 

Да не ме разберете грешно. Идеята на инициативата е много хубава, реализацията е напълно плачевна - въобще няма да коментирам псевдо хумореската в началото.

 

_____________________

 

О, боже :)

Петър Курумбашев

Човека боя, човека принципи и морал... Не, прекалено е.

Link to comment
Share on other sites

И това вече ме прати да паса трева

 

Във връзка с Закона за Защита на Личните данни :

1. Сайтът е регистрирани по ЗЗЛД.

2. Личните данни ще бъдат използвани само за целите на инициативата "НЕ НА СЛЕДЕНЕТО В ИНТЕРНЕТ"

 

И? Няма такъв филм просто... Поне да си бяха дали скан на документите за регистрация.

 

Няма как да е сигурно, че хората действително са толкова, ако не си въведеш ЕГН-то.

Аз лично не мисля, че сайта НЕ е регистриран наистина.

Link to comment
Share on other sites

о, има, има гражданско общество... още не е укрепнало, но бързо се развива... бъди рахат... но определено е извън партиите и особено извън БСП. Моите поздрави предай на Кутев - иска се суратлък три пъти да предлагаш нещо, три пъти да ти го отхвърлят ДРУГИТЕ и накрая ти да си го припишеш това като УСПЕХ и ЗАСЛУГА... че другите не са ти приели тъпотиите :)

 

да зарежем политиките? и как да стане, като тая подписка навсякъде се рекламира като подписка на БСП срещу промените в ЗЕС?!? по кутевски?

 

 

дядомраз - не може да се използва като доказателство пред съда В МОМЕНТА. след ваканцията ще има предложение за изменения на НПК и прочие в тази точно посока - тези данни да СТАНАТ доказателство в съда. Лека полека ни го подават... не наведнъж, да не се усетим.

 

Assassin - а въвеждането на ЕГН как гарантира, че хората са толкова?!? Ти лично, какво те спира да влезеш и да въведеш имената и ЕГН-тата на цялото си семейство, без да ги питаш изобщо?!? нищо!

 

пак ще се повторя - тая подписка нищо няма да спре и допринесе! тези които я подписват си мислят, че с това са помогнали, но всъщност точно обратното се получава...

 

във връзка със закона за защита на личните данни - всеки регистриран по него има надлежен сертификат да го наречем издаден... докато не се представи този "сертификат" - този сайт нарушава закона за защита на личните данни, като събира ЕГН-та без да има право.

Link to comment
Share on other sites

Нов сайт регистриран на име на човек но името не е вярно... браво! Защо продължаваш да си противоречиш?

Добре де толквоа ли е сложно...Гледай сега - сайта е нов а човека за който си изкопал информация казвам, че не е актуална а не не вярна т.е. телеофните са стари, но това не е важно, сичко друго си е лигитимно и законно.

 

Доста писимистично не гледате на нещата, излизам от спора защото с такива хиени не ми се спори, но само искам да се замислите всички сме против този закон, супер, ние се опитваме да направим нещо, а вие?! Опа забравих, че основната дейност на гражданското общество е да плюе по форумите всеки един опит да се излезе от калта.

 

П.П Ще ви помоля да не ме съдите по партийните ми убеждения, а по постовете, които пиша и проче.

Link to comment
Share on other sites

и удостоверението за регистрация по ЗЗЛД е къде?

 

о, хайде да не ми четеш морал, а? опитвате се да правите нещо, което е нищо, защото няма да послужи за нищо... прах в очите на хората.

 

къде бяхте на протестите "Не на страха" срещу събирането на трафични данни и тази и миналата година?! Аз бях на улицата и пред МВР и пред парламента , а ТИ къде беше? Курумбашев къде беше?! Кутев?! ще ти кажа къде е бил Кутев - гласувал е ЗА промените в ЗЕС предлагани от другарчето му Миков. Същите срещу които "протестира" днес...

Link to comment
Share on other sites

и удостоверението за регистрация по ЗЗЛД е къде?

Мисля, че написах че ще направя всичко възможно до ден някъде да се осигури нужната информация за легитимността на сайта :)

 

Не съм визирал никой лично, не разбирам защо точно ти се засегна. Аз където съм бил съм бил, не ме знаеш какво правя или с какво се занимавам, но мисля че съм допринесъл достатъчно за да се нарека активен гражданин. Нека не изместваме темата.

Link to comment
Share on other sites

Доста писимистично не гледате на нещата, излизам от спора защото с такива хиени не ми се спори, но само искам да се замислите всички сме против този закон, супер, ние се опитваме да направим нещо, а вие?! Опа забравих, че основната дейност на гражданското общество е да плюе по форумите всеки един опит да се излезе от калта

 

Аз където съм бил съм бил, не ме знаеш какво правя или с какво се занимавам, но мисля че съм допринесъл достатъчно за да се нарека активен гражданин. Нека не изместваме темата.

 

забавно е как сам си говориш със себе си... изместваш теми, призоваваш се да не се изместват темите... :)

 

и да не те съдя по политическите ти пристрастия, а само по постовете, които пишеш... пак натам биеш... кутевска школовка. :)

Link to comment
Share on other sites

Младите издънки на Червените винаги са ми били много смешни и забавни. Трябва да признаем обаче на Партията, че много успешно продухва мозъци и впоследствие успява отлично да баламосва тези продухани мозъци, които така вярват в лъжите и манипулациите, че започват да ги поповядват на другите като истина. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Колега, никой не те съди по политическата ти принадлежност, но както и @ov3rm4n каза, а и всички видяхме, ВИЕ също се опитахте да прокарате шибания закон ... колко пъти ?!

Сега, к'во, електорат ли събирате ?

Link to comment
Share on other sites

Добре де толквоа ли е сложно...Гледай сега - сайта е нов а човека за който си изкопал информация казвам, че не е актуална а не не вярна т.е. телеофните са стари, но това не е важно, сичко друго си е лигитимно и законно.

 

Доста писимистично не гледате на нещата, излизам от спора защото с такива хиени не ми се спори, но само искам да се замислите всички сме против този закон, супер, ние се опитваме да направим нещо, а вие?! Опа забравих, че основната дейност на гражданското общество е да плюе по форумите всеки един опит да се излезе от калта.

 

П.П Ще ви помоля да не ме съдите по партийните ми убеждения, а по постовете, които пиша и проче.

 

Така и не отговаряш на въпроса как до ония ден бяхте за тоя закон, а сега изведнъж сте най-дейните му опоненти??! А за това дали е лИгитимно се иска повече от твоето уверение затова гледаме пИсимистично...

Link to comment
Share on other sites

Младите издънки на Червените винаги са ми били много смешни и забавни. Трябва да признаем обаче на Партията, че много успешно продухва мозъци и впоследствие успява отлично да баламосва тези продухани мозъци, които така вярват в лъжите и манипулациите, че започват да ги поповядват на другите като истина. :laughing:

Виж сега спорим си всичко хубаво, но само не ме наричай издънка на който и да е, нали така, да спазваме добрия тон, защото нито ме познаваш както аз не те знам и не си позволявам да обидя никого тук...

 

Не мисял че когато този закон се е прокравал от няколко лица то всички са били зад тях, все пак ако всички искаха този закон той щеше да е приет нали?? Аз немога едно да разбера, някой се опитва да поправи една грешка на сегашното или на което и да било правителство и вие пак му се нахвърляте, какъв е проблема, че съм от БСП ли, че мисля различно от вас и сео питвам да направя нещо или просто го правите ей така за спорта.

Link to comment
Share on other sites

Защо пък се обиждаш? Не си ли нечий наследник? Защото общо взето това имам предвид.

Зависи какво имаш предвид под наследник... ако това дали съм марионетка на някой или някой ми е промивал мозъка си в жестока заблуда. А дали имам едни и същи убеждения с разни хора, еми зависи за кого и какво говорим.

Link to comment
Share on other sites

Аз немога едно да разбера, някой се опитва да поправи една грешка на сегашното или на което и да било правителство

 

Е т'ва е типично за БСП/БКП ect. вече и за ГЕРБ явно важи ;)

 

Явно БСП ги е страх нещо... :)

Явно този закон и правата които дава, са доста апетитни за доста хора/правителства ;)

Link to comment
Share on other sites

Е т'ва е типично за БСП/БКП ect. вече и за ГЕРБ явно важи ;)

 

Явно БСП ги е страх нещо... :)

Явно този закон и правата които дава, са доста апетитни за доста хора/правителства ;)

Да виж как знаеш, ся напук на БСП нека законът да мине. Аз мисля, че изчерпахме темата... все пак за сега сме още свободна страна и нека всеки сам реши дали да даде своята подкрепа в сайта, ако ли не здраве да е :)

Link to comment
Share on other sites

Не извъртай!

Закона трябва да бъде отхвърлен не на пук на БСП. На онеправдани няма какво да се правите...

Тук не става въпрос за дадена партия. А за това, че този закон не трябва да бъде приет.

Но явно доста партии искат това да стане

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...