Jump to content
BulForum.com

Максимална скорост


PSYCHOSIS

Recommended Posts

 

 

1. 170

2.Trakia

3.Corsa C 1.7 2003

4.Може и още малко , но ми трябва по-спокойна магистрала.

Сложил съм и клипове , защото някой хора не ми вярваха , че с 82 кончета мога да вдигна тази скорост.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Колко: 200 км/ч

Къде: АМ "Тракия" в участъка от Пазарджик до Пловдив

С какво: Форд Мондео 1.8 16V '94 (сам с около 200 кг багаж)

Защо: Ами забавно беше как едно BMW 7-ца, нафта не можеше да избяга след като беше святкал за мен като на пожар :D

 

Колко: 230 км/ч

Къде: АМ "Тракия" в участъка от София до тунела (включително кривите участъци и нанагорнищата)

С какво: Форд Кугар 2.5 V6 '00 (3-ма в колата и около 200 кг багаж)

Защо: Гонехме се с едно BMW X5 (от последния фейс), явно най-малката нафта защото повече от 230 не можеше. Ама не ме и пускаше аз да го изпреваря... Хвана ме страх че взе да сече завоите на магистралата през аварийната, то тези камиони не са направени за такава скорост...

 

Колко: 280 км/ч

Къде: АМ "Тракия" в участъка от Пловдив до Пазарджик

С какво: Сузуки GSX-R 1000 K8

Защо: Бяхме група с мотори и имаше 600 кубикови, които повече не могат и затова само с 280...

 

Това не са моментни "постижения", аз така си карам :D Обикновенно обаче поддържам с 20-30 км/ч по-малко за да не се мъчи колата.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ей от такива идиотски изпълнения много хора карат зад тировете по магистралата и ги е страх да си покажат носа за да изпреварят. Кога ще се научите какви са ограниченията? Кога ще се научите, че не всички автомобили са с 2.5 V6 и подобни двигатели? Ако искате да хвърчите - ходете на писти.

 

TED, съжалявам че го казвам, но ти пожелавам още един-два кугъра да чупиш, та дано ти дойде акъла в главата.

Link to comment
Share on other sites

 

 

1. 170

2.Trakia

3.Corsa C 1.7 2003

4.Може и още малко , но ми трябва по-спокойна магистрала.

Сложил съм и клипове , защото някой хора не ми вярваха , че с 82 кончета мога да вдигна тази скорост.

ААААААААААААААААААА голфа е същите коне , обаче е 1.6 , 15 години по-стар от корсата и дига 180 на ГАЗ ! !!! :D :D :D :D

 

Прибавете ми още 50 см към члена ! :D

Link to comment
Share on other sites

@shadowhand

 

Не знам как е за теб, но на мен ми е винаги комфортно на магистралата, независимо с какво превозно средство съм. Малък проблем е само като се съберат повечко хора като теб... За които 130 км/ч е пределно висока скорост, чудят се по минута преди "да си покажат носа" иззад камиона и по за още минута го изпреварват. С малко изчакване и търпение обаче се преминава през тези "тапи" след което пак може да се кара спокойно.

Link to comment
Share on other sites

ААААААААААААААААААА голфа е същите коне , обаче е 1.6 , 15 години по-стар от корсата и дига 180 на ГАЗ ! !!! :D :D :D :D

 

Прибавете ми още 50 см към члена ! :D

Тва искам да го снимаш...не искам да съм вътре. Абе по-добре недей :pirate

Link to comment
Share on other sites

Не знам как е за теб, но на мен ми е винаги комфортно на магистралата, независимо с какво превозно средство съм.

 

А как се справяш с камерите?

 

П.П. Събрах ти малко подписа, че минаваше 100 пиксела.

Link to comment
Share on other sites

От които едната е напръскана със червен спрей ... преди 4-5 седмици гледах репортаж в Господари на ефира ..

Link to comment
Share on other sites

От които едната е напръскана със червен спрей ... преди 4-5 седмици гледах репортаж в Господари на ефира ..

Неее, напръсканата беше по пътя София-Благоевград.

Link to comment
Share on other sites

ААААААААААААААААААА голфа е същите коне , обаче е 1.6 , 15 години по-стар от корсата и дига 180 на ГАЗ ! !!! :D :D :D :D

 

Прибавете ми още 50 см към члена ! :D

Корсичката ми човек върви и повече , но просто ме е страх да я настъпвам повече ... и 180 съм дигал , но това беше на леко надолнище и ме е шубе , защото колата е твърде лека и нестабилна ... Корсата е 1 тон кола все пак ... :)

 

Камери няма никъде или поне не съм получавал глоби :) Имам радарче и от време на време ми изкарва фалшиви тревоги и явно това е от камерите ... :) Аз лично пътувам доста често , но не съм забелязал никъде камери и под 150 на магистралата падам само когато радара изпищи ...

Link to comment
Share on other sites

Къде точно са камерите на магистралата ?

Почти веднага на излизане от Пловдив към София...мисля че Хепи имаше там. Другата е до мотел Ихтиман.

 

До колкото знам от МВР още нямат софтуер за автоматична обработка и за това филтрират само нарушителите със 30+ и освен това подозирам, че малко на произволен принцип глобяват тъй като не успяват да проверят всичко. Камерите не засичат с радар, така че няма как да ги засечеш предварително.

Link to comment
Share on other sites

Почти веднага на излизане от Пловдив към София...мисля че Хепи имаше там. Другата е до мотел Ихтиман.

 

До колкото знам от МВР още нямат софтуер за автоматична обработка и за това филтрират само нарушителите със 30+ и освен това подозирам, че малко на произволен принцип глобяват тъй като не успяват да проверят всичко. Камерите не засичат с радар, така че няма как да ги засечеш предварително.

 

 

Те май общо са 3. На хепи по една от страна и на ихтиман. Преди имах техни снимки, ама съм ги затрил :)

 

 

А за максимална скорост... :)

 

 

 

От колелото на панаира до второто колело 60км/ч с 235 коньова кола :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Почти веднага на излизане от Пловдив към София...мисля че Хепи имаше там. Другата е до мотел Ихтиман.

 

До колкото знам от МВР още нямат софтуер за автоматична обработка и за това филтрират само нарушителите със 30+ и освен това подозирам, че малко на произволен принцип глобяват тъй като не успяват да проверят всичко. Камерите не засичат с радар, така че няма как да ги засечеш предварително.

Ами на какъв принцип засичат скоростта ти ? Все пак съм дал доста пари за 12 бандов радар , който гарантира 12 типа радари ( то било на камери,врати на бензиностанции , няколко вида радари на КАТ , който работят на различни честоти). На мен ми засича даже и камерите , които са в цивилните АСТРИ , който карат за теб и ти снимат скоростта.

Аз не мога да си обясня как може да не ги засичам ?

Те освен да ти засечат скоростта за какво друго може да служат ?

Link to comment
Share on other sites

Корсичката ми човек върви и повече , но просто ме е страх да я настъпвам повече ... и 180 съм дигал

Ебати трябваше ли така жестоко да ми убиваш филма :D .

 

ПП. Айде да не говорим за високи скорости по магистрали , щото само като се сетя къв х*й е участъка около пазарджишкия шел ... и направо ме е яд , че даваме толкова пари за винетки ...

Link to comment
Share on other sites

Ебати трябваше ли така жестоко да ми убиваш филма :D .

 

ПП. Айде да не говорим за високи скорости по магистрали , щото само като се сетя къв х*й е участъка около пазарджишкия шел ... и направо ме е яд , че даваме толкова пари за винетки ...

Някой път трябва да ги проаме ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Някой път трябва да ги проаме ;) :)

Не , мерси .. последното "пробване" , на което косвени свидетели се оказаха и едни тъпанари от автопатрул , ме възнагради с 250 лв акт и 1 месец без книжка ... и ся обжалвам ... щото ма писаха без колан , пък аз бях със ...

 

ПП. Хубаво че докато обжалваш не ти взимат книжката ;P

Link to comment
Share on other sites

Ами на какъв принцип засичат скоростта ти ? Все пак съм дал доста пари за 12 бандов радар , който гарантира 12 типа радари ( то било на камери,врати на бензиностанции , няколко вида радари на КАТ , който работят на различни честоти). На мен ми засича даже и камерите , които са в цивилните АСТРИ , който карат за теб и ти снимат скоростта.

Аз не мога да си обясня как може да не ги засичам ?

Те освен да ти засечат скоростта за какво друго може да служат ?

С радар са, но на честота за която все още няма детектор на пазара ;).

Link to comment
Share on other sites

Не , мерси .. последното "пробване" , на което косвени свидетели се оказаха и едни тъпанари от автопатрул , ме възнагради с 250 лв акт и 1 месец без книжка ... и ся обжалвам ... щото ма писаха без колан , пък аз бях със ...

 

ПП. Хубаво че докато обжалваш не ти взимат книжката ;P

 

Че хората си вършат работата-защо да са тъпанари?????И какво стана с акта-спечели ли? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...