Jump to content
BulForum.com

Лига Европа 2009/2010


sasho_1989

Recommended Posts

Сашо, гледай мачовете след това коментирай. За разлика от овчата сган ЦСКА не играят все едно са на заколение и победата срещу Динамо го доказва. Вчера англичанчетата си вкараха гола, след като футболист на ЦСКА беше паднал на терена, а те вместо да извадят топката вкараха гол. И ся понеже ще ми кажеш "ми много ясно, че ще вкарат гол няма да си спрат атаката" ще ти дам и чудесен пример за фейърплей. В един от мачовете си (не мога да се сетя точно срещу кой отбор играха) Арсенал вкарва идентичен гол като вчерашния и побеждават с 2-1, при което Венгер казва, че голът вкаран от артилеристите не е в духа на фейърплея и иска преиграване на мача. След преиграването гънърс отново бият, но не е там въпроса. Така че смешници можем да наречем по-скоро Фулъм :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Съставът от мача с ЦСКА

 

Стокдейл - 1984, Кели - 1983, Пантсил - 1981, Беърд - 1982, Невлънд - 1977, Гера - 1979, Камара - 1980, Рийзе - 1983, Смайлинг - 1989, Грийнинг - 1979, Дейвис - 1979

 

 

Стокдеил, Пейнтстил, Хангеланд, Хюз, Кончески, Демпси, Етуху, Мърфи, Дъф, Джонсън, Замора.

 

Състава от мача с Евертън..Открийте деветте разлики. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Съставът от мача с ЦСКА

 

Стокдейл - 1984, Кели - 1983, Пантсил - 1981, Беърд - 1982, Невлънд - 1977, Гера - 1979, Камара - 1980, Рийзе - 1983, Смайлинг - 1989, Грийнинг - 1979, Дейвис - 1979

 

 

Стокдеил, Пейнтстил, Хангеланд, Хюз, Кончески, Демпси, Етуху, Мърфи, Дъф, Джонсън, Замора.

 

Състава от мача с Евертън..Открийте деветте разлики. :bgrin:

 

еми толкова си могат момчетата... поне показват желание... не мисля, че може да ги обвиним за нещо... опитаха се, но такива са им силите... ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде сега да не повтаряме 10 години мача срещу Динамо...Браво направиха обрат,победиха.Минало заминало.

 

Така е толкова си могат.

Не мога да се начуда обаче Леуски-хем не могат,а се тупат в гърдите,че могат.

Link to comment
Share on other sites

EXCLUSIVEEEE...

 

МАДОНА е изкупителна жертва отново... след като почти провали и националите примата на попа strikes again !!!

 

http://www.sportal.bg/news.php?id=195510

 

За измамно добрия терен преди няколко дни информира и Sportal.bg. Нашата медия показа снимки и видео, на които ясно си личеше, че тревното покритие все още не е възстановено от поразиите покрай концерта на Мадона.

Link to comment
Share on other sites

ахахах на клипа ясно се вижда,че топката при тупкането не променя траекторията си.След,което Камара с едно докосване елиминира вратаря.

Жалки са!

Link to comment
Share on other sites

ахахах на клипа ясно се вижда,че топката при тупкането не променя траекторията си.След,което Камара с едно докосване елиминира вратаря.

Жалки са!

Всички са жалки.И ти си жалък,и аз съм жалък,и живота е жалък,всичко е жалко.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

нашите евроидиоти падат от всеки, за сметка на това BATE Borisov - AEK Athens 2:1. Изобщо не им са били случайни победите им срещу нашите "грандове"

Link to comment
Share on other sites

Поредна доза "забавление" предоставена от българските "Грандове"... не знам за вас, но аз гледам мачовете само, за да се хиля после на простотиите, които ръсят след мача... :punk :woot

 

1. Котев се проваля за 543543543 път и коментаторите продължават да се чудят как може толкова "опитен" и "добър" защитник да се излага така... въпреки, че цяла България разбра отдавна, че тоя паляк е на ниво "Б" група...

не мога да си спомня един мач (било то в национала или ЦСКА), когато тоз сладур да е покзвал стабилна и сигурна игра... обикновено подарява на противника поне 1-2 голови положения

 

2. Гонзо: Тежко е, когато си надиграл някой, да загубиш - тежко и да си проЗт... има дупе да поеме отговорност, но акъла и манталитета му са като на селски бек в 7ми клас...

 

3.Сираков: Левски пада, защото го няма Сираков

 

4. Платини: ЦСКА нищо не играе - бягай малкия, спасявай се... ^^

 

5. Манчев: Нищо в ЦСКА не се получава - поне жена ти е хубава :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че Левски направиха най-силния си мач от както се забатачиха толкова жестоко.. Да видим от тук-нататък как ще е.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Чичовото поне си признава - не ставаме, изнесоха ни лекция....

А Говньо - надиграхме ги, ( за кой ли път) но загубихме... :angry:

Link to comment
Share on other sites

"Играхме добре, но паднахме" според мен прекрасно описва българския футбол. Или както се казваше:

 

Футболът е игра, измислена през 11-ти век от българските боляри. Понеже те били благородници, получавали сериозни суми за участията си и не тичали по терена, ами ходели бавно, с достолепие и гордост. България до ден днешен пази традициите си в областта на футбола.

Link to comment
Share on other sites

Не ни е на особено ниво футбола, но като не ви харесва - не гледайте. Има други първенства, други отбори, други спортове..

Какъв ви е проблема не виждам ?

Link to comment
Share on other sites

Проблем няма.Просто си злорадстваме. :lol:

Аз лично гледам Англия и Германия.И изобщо не се интересувам от вътрешното ни първенство.Пък и виж ги, какви големи приказки говорят.Колко са велики и силни.Как имат невероятно опитни играчи.Пффф.Е как да не злорадстваш ми кажи?Особено когато падат големите ни "грандове".

Link to comment
Share on other sites

Не ни е на особено ниво футбола, но като не ви харесва - не гледайте. Има други първенства, други отбори, други спортове..

Какъв ви е проблема не виждам ?

еми забавно е... те сами си го просят с неадекватните си изказвания :pirate

 

както виждаш никой не се гаври с Пенев, който за разлика от Гонзо има реална преценка на ситуацията, в която се намира отборът му

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Поредна доза "забавление" предоставена от българските "Грандове"... не знам за вас, но аз гледам мачовете само, за да се хиля после на простотиите, които ръсят след мача... :punk :woot

 

и отново така стана :D

Link to comment
Share on other sites

Евала на Пенев, чв се махна, дано си намери отбор в който тренера ще има думата, а не колчетата които са взели за скъпо платени звезди.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

http://www.novsport.com/news86178_1004.html

 

Невероятни мачове, страхотна атмосфера, интрига, дъжд от голове и неочаквани резултати - вчерашните мачове от 1/8 финалите на Лига Европа.

Лично според мен мачовете бяха много по-интересни от тези в Шампионската Лига. :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...