Jump to content
BulForum.com

Лига Европа 2009/2010


sasho_1989

Recommended Posts

Преди секунди проверих Лайвскор и почти паднах от стола... Какво се селучи в тия продължения? Какви са тия три гола??? Литекс заспаха ли? Резил!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply
Кой би Спартак Москва като гост?

:laughing:

 

направи ми хубаво впечатление,че Чичовото налага българи,а не негри,както беше при предишните треньори.Хвала за което и резултатът не закъсня :rolleyes:

 

п.п БАТЕ Мъри :D

Link to comment
Share on other sites

Първия и втория в групата ли продължават? Ако да - к'во му е доброто? Според мен Левски ще завършат групата с максимум 4-5 точки...

 

ЦСКА едва ли ще преборят Фулам и Рома...

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА-то може да са от 2 до последно място. Поне от това което гледах от мача покрай Москва. На Левски-то представянето нищо чудно да е като в групите на ШЛ преди 3-4 години.

Link to comment
Share on other sites

Първия и втория в групата ли продължават? Ако да - к'во му е доброто? Според мен Левски ще завършат групата с максимум 4-5 точки...

 

ЦСКА едва ли ще преборят Фулам и Рома...

Фулъм не са този отбор, който знаем.. Гледах им мача от оня ден с Акмар. Нищо не играха според мен.. Даже се класираха на магия. Преодолими са

Link to comment
Share on other sites

Първия и втория в групата ли продължават? Ако да - к'во му е доброто? Според мен Левски ще завършат групата с максимум 4-5 точки...

 

ЦСКА едва ли ще преборят Фулам и Рома...

Накрая на изречението си неслучайно сложих " :D " :) Левски ще падас по 3-4-5 на 0 от Лацио от Виляреал.ЦСКА имат по-добри шансове.

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да кажа за жребия , групите изобщо не са толкова трудни колкото ги представяте.

Трудна група се казва като се паднеш със Челси , Барселона и Вердер...

Лацио и Рома отдавна са средняшки отбори в Италия от ранга на Киево и Удинезе. А и италианското първенство отдавна е извън топ 3 на Европа. Смея да твърдя ,че Левски има по-големи шансове срещу Лацио отколкото срещу Виляреал.

От испанците отнасяме 3-4 с гарнитура , Лацио може и да ги изненадаме с някои Х или победа за нас и с енергийните напитки от Залцбург ще има ходене по мъките като срещу Бате,Баку и Дебрецен, така че нищо чудно да има поредна излагация. Класирането ще зависи главно от този мач.

Колкото до ЦСКА, те винаги са измъчвали английските отбори (Ливърпул,Нюкясъл,Блекбърн,Нотингам) и смятам ,че е в реда на нещата да направят поне хикс с отборчето на Фулъм.

За Рома нз, в криза са, но Тоти ако има ден лошо им се пише на червените...

Базел - е тука вече всичко може да стане.

 

Мисля си, че и двата отбора имат реални шансове за 2-рите места в групите си. Да скачат на кило кръв пък каквото сабя покаже... И да отпаднат едва ли някой ще се изненада или сърди .

Link to comment
Share on other sites

Не знам ти какъв футбол гледаш, сигурно е някакъв различен от тоя който гледаме ние... Реални шансове за второ място? Левски да бие Лацио? Левски иат също толкова шанс да вземат купата на Африка, колкото и да се класират на второ място...

Link to comment
Share on other sites

NEO, трябва малко повече новини да четеш. Прочети долната статия и си помисли пак дали Левски нямат шансове :lol: :laughing: :tongue

 

Батков иззе функциите на Достанич, Левски тренира по програма на адвоката

04 септември 2009 | 14:35

 

00192957.jpgСобственикът на Левски Тодор Батков е предприел сериозни мерки, относно подобряването на физическото състояние на футболистите. Както е известно, босът на сините нападна играчите след двете загуби от Дебрецен и отпададено на отбора от Шампионска Лига.

 

Тогава той заяви, че функционалното им състояние е трагично и дори не могат да покрият нормативите на отбор от втора бундеслига. Затова Батков е провел среща с Ратко Достанич, като му е заявил, че не знае по какъв начин и програма ще се готви тимът, но иска физическото състояние на футболистите да се подобри. Именно по настояване на Батков, наставникът на шампионите е повишил значително натоварванията, научи Sportal.bg.

 

Въпреки че сръбският специалист не се е възпротивил на искането на адвоката, все пак изпитвал леко притеснение, тъй като тежките тренировки на този етап от годината били нож с две остриета. Спецът се страхувал да не преумори възпитаниците си преди важните мачове от Лига Европа, но от друга страна се постарал да изпълни заръката на своя началник.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вратарчето беше играло х/2 в еврофутбол сигурно :D

 

Много е младо момчето, и в Москва пак грешка направи, но само като играе ще натрупа опит. Наистина жалко, с тия резерви Фулам си е срамота, че взеха точка.

 

БАЗЕЛ 2 : 0 РОМА!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА: Скапаният терен с пясък ни отне победата

:lol: :rolleyes: :bgrin:

 

разбирате ли... не бил сбъркал вратаря, от шибания пясък е :D

 

Edit : http://sportal.bg/news.php?id=195411

Link to comment
Share on other sites

На ония мустаклия,дървото Гонзо и за нищо неставащия сърбин,водата ще да им е виновна...

вода, пясък... остава и някоя катеричка да захапе Гошо Петков за задника при някой удар и ще ударим дъното... :pirate

 

къде сме тръгнали срещу природата не знам :allien

Link to comment
Share on other sites

Много добра игра на ЦСКА, жалко за грешката на вратаря, спокойно щяха да си вземат 3те точки :|

Срещу третия отбор на Фулъм и пак не можаха да бият - ебати смешниците :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...