Jump to content
BulForum.com

Лига Европа 2009/2010


sasho_1989

Recommended Posts

YESSS!!! Айде Фулъм 1-я носител на купата на Лига Европа. Ще им стискам палци на 12-ти май - според мен те заслужават най-много този трофей.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Като фен на Рейес и Агуеро ще стискам палци за Атлетико.

 

Иначе снощи - много драма, яки голове - какво повече му трябва на човек?

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че се получи този финал, защото двата отбора са равностойни и ще има драма предполагам. Рой Ходжсън прави истински подвиг с Фулъм, докато неговият колега Рафаел Бенитез е крайно време да бъде напъден, защото се вижда, че съсипва Ливърпул малко по малко в последните години. Особено тази година е пълен провал, имайки предвид и трагичното класиране във Висшата лига. Надявам се да паднат и от Челси в неделя. Прогнозата ми за финала е, че ще гледаме продължения и дузпи :)

Link to comment
Share on other sites

Никой от двата отбора не го виждам да играе интерски, тъй че очаквам победа в редовното време. И макар и Фулъм да са ми симпатични от момента на влизането си във висшата лига - мисля, че Атлетико са по-силни.

Link to comment
Share on other sites

И двата полуфинала бяха яки с драмаи. По принцп на мен м исе искаше финалът да е Пуул- Хамбургер и жалко, че не стана. Головете на Петрич и на Акуилани бяха много хубави, както и изравнителният гол на Фулъм. Мисля, че Атлетико ще стаат шампиони.

Link to comment
Share on other sites

Един европеец надали ще направи разлика межу ЦСКА, Левски, Литекс и Берое... Един дол издънки.

Link to comment
Share on other sites

И макар и Фулъм да са ми симпатични от момента на влизането си във висшата лига - мисля, че Атлетико са по-силни.
Е, оказах се прав! Честито на Атлетико!
Link to comment
Share on other sites

Е, оказах се прав! Честито на Атлетико!

Хаха, удобно си цитирал само второто изречение от поста си. Кефиш:) Честито на феновете на Атлетико Мадрид. Заслужаваха купата. На мен ми се гледаха дузпи, иначе:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...