Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ХЕХЕ, колко неща са се изписали докато ме е нямало. Ще пробвам да отговоря на най- наглите.

VooDooMaN, един левскар абсолютно няма моралното право да говори за уредени мачове. Всеизвестно е кой първи въведе тази практика у нас.

... aide molq ti se .. se edno ne pomnq kak hoidixte 50 4oveka v nqkoe ot rodopskite sela ( nepomnq s koi igraxte ,ama bqxte v B i kak obrushtaxte gurbovete .. 50 4oveka .. jalka gledka bqxte. taka 4e stiga ste se pravili na Svetata Agitka. Mn obi4at da vi veli4aqt ,ama ima i takiva ,koito vi pomnqt derejeto.

Пожелавам на ботевистите да прекарат няколко сезона в "Б" група и тогава да преброят колко човека имат на гостуванията си по родопските села.

Vie prosto vinagi ste bili 2riq otbor v plovdiv

Тук пак си в грешка. Не сме втория, а третия по успехи отбор в Пловдив, обаче въпреки това като публика винаги сме били първи. Защо ли? Ами просто си обичаме отбора такъв какъвто си е, а не заради нещо, имам предвид история, титли, победи и т.н.т.

Освен това съм ходил на мачове на Ботев и впечатлението ми е, че като организация сте доста назад. Това си го признават и ботевистите, така че не мисля че може да има спор по този въпрос. Спомням си преди години, когато не беше толкова затегнато положението с димките, факлите, знамената и всички другите атрибути какви фиести ставаха на Лаута. Такова нещо аз поне не съм виждал на ст. Ботев.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Пич вземи млъкни ако ще ми говориш само като запалянко.

Когато почнеш да гледаш обективно - няма проблеми ама ти повтарях Локо тва Локо онва ми да ти пикая на Локото.

Виж Dreamer как говори - нито създава напрежение нито нищо - ти си бахти и дразнещия пич.

Говориш само глупости и нищо - дай някви аргументи и факти за нещата които говориш.

 

Пожелавам на ботевистите да прекарат няколко сезона в "Б" група и тогава да преброят колко човека имат на гостуванията си по родопските села.

Ми пич ние не от няколко сезона ами от 10 години сме на този хал - кво като сме в А група като всяка година треперим да не изпаднем. И кво вчера пак 300-350 човека във Бургас, а в Пловдив по-малко от 5000 не е имало.

 

Тук пак си в грешка. Не сме втория, а третия по успехи отбор в Пловдив, обаче въпреки това като публика винаги сме били първи. Защо ли? Ами просто си обичаме отбора такъв какъвто си е, а не заради нещо, имам предвид история, титли, победи и т.н.т.

За тва прочети предните ми постове няма смисъл да се повтарям.

 

Освен това съм ходил на мачове на Ботев и впечатлението ми е, че като организация сте доста назад. Това си го признават и ботевистите, така че не мисля че може да има спор по този въпрос. Спомням си преди години, когато не беше толкова затегнато положението с димките, факлите, знамената и всички другите атрибути какви фиести ставаха на Лаута. Такова нещо аз поне не съм виждал на ст. Ботев.

И на колко мача си ходил на Ботев???

На 1 или 2, младежо не говори за неща които не разбираш - какво те кара да мислиш толкова празноглаво дтраги ми смехурко, че сте направили няква хореография за 1 - 2 мача и кво от тва може ли това да се сравни с всички фиести които е правила великата жълто-черна публика????

 

Да верно е че сте по-организирани - ама в кое?

мога да ти кажа - по-организирани сте щото имате 1 -2 фенклуба и при вас нещата са много по-управляеми, а ние имаме 20 фракции в агитката - всяка с различно мнение и всеки си прави каквото си иска и накрая пак правим 1000 пъти по-големи фиести по трибуните. И подкрепата ни е много по-добра от вашата.

 

ЗАЩО? - Защо ли - защото БОТЕВ Е РЕЛИГИЯ.

 

И това ти не можеш да го разбереш защото не знаеш какво е да си привърженик на отбор с традиции съществувал още когато дядо ти не е бил роден още.

 

Честитита ви шампионска титла - дано да минете първия кръг :)

Link to comment
Share on other sites

:lol:  :lol:  :lol:  ... aide molq ti se .. se edno ne pomnq kak hoidixte 50 4oveka v nqkoe ot rodopskite sela ( nepomnq s koi igraxte ,ama bqxte v B i kak obrushtaxte gurbovete .. 50 4oveka .. jalka gledka bqxte. taka 4e stiga ste se pravili na Svetata Agitka. Mn obi4at da vi veli4aqt ,ama ima i takiva ,koito vi pomnqt derejeto.

 

shto se otnasq ,do fenovete ednodnekvi,nikoi ne kazva ,4e ako sega botev namajat qko prezident , mn xora nqma otnovo da promenqt klubnata si prenadlejnost.ideqta e kak stava tova.Nepoznavam kanar ,koito da agitira bufer da stava ot Botev .. dokuto v obratnoto otnoshenie primerite mi sa mnogo.Vie prosto vinagi ste bili 2riq otbor v plovdiv i sega pravite "bqlo i 4erno" ,za da kaje nqkoi - Loko e po-dobur ot Botev .E da ama iok. dori i v polojenie  Xristolov Prezident ,pak sme po golemi ot vas .

Да, айде - много сте големи направо евр. грандове ви завиждат. Що не спреш вече с глупостите - всички разбраха, че твоите отбори са най-големите.

 

Колко сме жалки само!

Link to comment
Share on other sites

Само ще кажа едно: Ако Ботев в момента бяха на мястото на локо тоест на първо място на мачовете щяха да ходат по 15 000, а на гостуванията по 1500. Локо ако бяха на мястото на Ботев на 14 място, щяха да им ходат по 300 човека, по гостуванията по 10, айде няма кво да говорим повече

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Не може да не ви признае на много от феновете на Ботев, че имат голямо самочуствие. Жалко, че в много случаи остава именно това. "Ако еди какви си, ако ...". На думи винаги сте най-добри, спор няма. Лично на мен ми е тъпо и скучновато смешно да слушам болните изказвания на редица ботевчани. Става дума ей за тия за които няма значение каква е темата, но винаги най-важното в нея ще е, че Ботев бил най-стария (футболен?) клуб в България.

 

Може да се обиждате и каквото и да е, но и като футболен фен и като нефутболен фен все съм на това мнение, и вярвам, че много хора биха подкрепили думите ми защото е смешно и по-скоро тъпо. За къде се изхвърляте като се знаете колко струвате? За пред вас си. Ама щом имате нужда да си повтаряте неща, които не са... давайте. Дано автотерапията да е успешна и да помага, а не само да задълбочава психологичната криза във вас.

 

Помня как по случай събитията със счупения нос на Трифон Пачев фен на Ботев се обади в Канал 3 да коментира случката... ами какво ти коментиране, той беше зает единствено да повтаря "те трябват да разберат, че Ботев е най-стария клуб в България" - независимо какво го питаха и каква беше темата отговорът все бе беше такъв - някакъв такъв зомбиран. Честно казано ми стана неудобно просто... що ли?

 

Амин.

Link to comment
Share on other sites

Тук пак си в грешка. Не сме втория, а третия по успехи отбор в Пловдив, обаче въпреки това като публика винаги сме били първи.

ne ti govorq za otbor po uspexi.Botev i Spartak nikoga ne sa bili vragove ,pone ne takiva kakvito sa botev i loko.I loko vinagi e ostaval na zaden plan.

 

Да, айде - много сте големи направо евр. грандове ви завиждат. Що не спреш вече с глупостите - всички разбраха, че твоите отбори са най-големите.

 

Колко сме жалки само!

Argumentaciqta ti e JELEZNA! prosto taka me ubori ,4e mi vurza ezika.Dve prikazki nemoga da kaja ve4e ....

 

Помня как по случай събитията със счупения нос на Трифон Пачев фен на Ботев се обади в Канал 3 да коментира случката... ами какво ти коментиране, той беше зает единствено да повтаря "те трябват да разберат, че Ботев е най-стария клуб в България" - независимо какво го питаха и каква беше темата отговорът все бе беше такъв - някакъв такъв зомбиран. Честно казано ми стана неудобно просто... що ли?

Vashte fenove da ne bi da se xvalqt s neshto drugo osven s agitkata si be ? da ne bi da govorite za neshto drugo ,osven za tova kakvo shou ste bili napravili.Neznam si kvo ,neznam si shto ,Levski vi napukaxa 3:0 na gerena i kvo ,obajdat se fen4etata i Oooooooooo kakva organizaciq ,3000 4oveka bqxme ,ebati i xoreografiqta ,ebati i neshtoto. samo za tva govorite ,shto li ? :P

Link to comment
Share on other sites

ХЕХЕ, колко неща са се изписали докато ме е нямало. Ще пробвам да отговоря на най- наглите.

VooDooMaN, един левскар абсолютно няма моралното право да говори за уредени мачове. Всеизвестно е кой първи въведе тази практика у нас.

 

Пожелавам на ботевистите да прекарат няколко сезона в "Б" група и тогава да преброят колко човека имат на гостуванията си по родопските села.

 

Тук пак си в грешка. Не сме втория, а третия по успехи отбор в Пловдив, обаче въпреки това като публика винаги сме били първи. Защо ли? Ами просто си обичаме отбора такъв какъвто си е, а не заради нещо, имам предвид история, титли, победи и т.н.т.

Освен това съм ходил на мачове на Ботев и впечатлението ми е, че като организация сте доста назад. Това си го признават и ботевистите, така че не мисля че може да има спор по този въпрос. Спомням си преди години, когато не беше толкова затегнато положението с димките, факлите, знамената и всички другите атрибути какви фиести ставаха на Лаута. Такова нещо аз поне не съм виждал на ст. Ботев.

Славия София с титлата на СИК от 1996-та? Когато Левски водеше с 5 точки на полусезона и му спретнаха съдии и направи равни с Шумен дори???

Заигравката ЦСКА - Литекс през 1999-та? 8:0 за първенството за Литекс, но ЦСКА би 1:0 на финала за купата? Левски уреждал. Ами неявяването миналата година на Велбъжд срещу ЦСКА? Ами продадения мач на Ботев срещу Олимпик Тетевен, с който останаха в А група, а Олимпик изпадна? Точно Левски уреждал... Дрън дрън.

Link to comment
Share on other sites

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Не може да не ви признае на много от феновете на Ботев, че имат голямо самочуствие. Жалко, че в много случаи остава именно това. "Ако еди какви си, ако ...". На думи винаги сте най-добри, спор няма. Лично на мен ми е тъпо и скучновато смешно да слушам болните изказвания на редица ботевчани. Става дума ей за тия за които няма значение каква е темата, но винаги най-важното в нея ще е, че Ботев бил най-стария (футболен?) клуб в България.

 

Може да се обиждате и каквото и да е, но и като футболен фен и като нефутболен фен все съм на това мнение, и вярвам, че много хора биха подкрепили думите ми защото е смешно и по-скоро тъпо. За къде се изхвърляте като се знаете колко струвате? За пред вас си. Ама щом имате нужда да си повтаряте неща, които не са... давайте. Дано автотерапията да е успешна и да помага, а не само да задълбочава психологичната криза във вас.

 

Помня как по случай събитията със счупения нос на Трифон Пачев фен на Ботев се обади в Канал 3 да коментира случката... ами какво ти коментиране, той беше зает единствено да повтаря "те трябват да разберат, че Ботев е най-стария клуб в България" - независимо какво го питаха и каква беше темата отговорът все бе беше такъв - някакъв такъв зомбиран. Честно казано ми стана неудобно просто... що ли?

 

Амин.

Нещо като - ЦСКА Евробоецът? Могат да ги изсулат със 7:1, 8:0 или 5:0, но те са Евробоецът и са над тея неща. Те си играят дербитата в Европа.

Или - вие ни бихте, ама ний каква организация направихме :D . Това на терена е нещо странично май за някои...

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам че не взех отношение в предишния си пост относно тези мачове :)

Да съгласен съм с Dreamer тези мачове бяха истински (за родопа -лефски не мога да говоря), е и ако само това са истинските мачове в БГ жална ни е майка.

kolkoto do ma4a rodopa levski mislq 4e levski sa dostata4no seriozen otdor(ako moze da se govori za takav v bg :P :P ) za da prodadat ma4a na sme6nizite ot rodopa

Link to comment
Share on other sites

Момчета,понеже говорите за някви мачове на Локото в Европа със Зимбру,Олимпия Любляна и т.н. и загуби,искам да ви кажа,че тези срещи са невъзможни по простата причина,че преди Шампионската лига за всеки отбор,даже и на тези от предварителните кръгове(Локото ще играе направо в третия)се съставят едни коефициенти(примерно на локото е 1:500,а на реал е 1:3)и в урните за жребия се слагат отборите като Локо на едно място,а тия като Реал-на друго и се падат винаги слаб-силен. ;)

Link to comment
Share on other sites

EEEEEEEEEEEEe to ne sa razpravii to ne e chudo!!!! Кокошката или яйцето!!!!

Кой бил от локо кой бил от ботев!?! Аз съм от локото със сигурност , но така ме дразнят тъпите шопи ,че искренно се надявам Ботев да изсулат Уефски та да земат да се презимят малко ония говеда!!!!

И дано не изпаднат Ботев че няма да има дербита (малкото свестни мачове)!

Аре и САМО ЛОКО ПД!!!!

:punk

Link to comment
Share on other sites

Момчета,понеже говорите за някви мачове на Локото в Европа със Зимбру,Олимпия Любляна и т.н. и загуби,искам да ви кажа,че тези срещи са невъзможни по простата причина,че преди Шампионската лига за всеки отбор,даже и на тези от предварителните кръгове(Локото ще играе направо в третия)се съставят едни коефициенти(примерно на локото е 1:500,а на реал е 1:3)и в урните за жребия се слагат отборите като Локо на едно място,а тия като Реал-на друго и се падат винаги слаб-силен. ;)

Ей това е едно от кофтите неща, че Локо ще е в евротурнирите. Левски горе-долу всяка година си подобрява постижението от последните 5 години, ЦСКА също отстрани доста отбори, Литекс също. И какво става - благодарение на тези три отбора вече имаме 4-ти представител в евротурнирите (благодарение главно на Левски), сега шампионът ще играе от 3-ти предварителен кръг (не знаех, досега беше от 2-ри като поставен, но явно точките са ни дръпнали малко нагоре)... И какво става - Локо в евротурнирите, отпадане с две разгромни загуби и като цяло коефициентът пада... Ама нали трябва мутрите да напряват Локо шампион - с велика игра и велик треньор.

Link to comment
Share on other sites

EEEEEEEEEEEEe to ne sa razpravii to ne e chudo!!!! Кокошката или яйцето!!!!

Кой бил от локо кой бил от ботев!?! Аз съм от локото със сигурност , но така ме дразнят тъпите шопи ,че искренно се надявам Ботев да изсулат Уефски та да земат да се презимят малко ония говеда!!!!

И дано не изпаднат Ботев че няма да има дербита (малкото свестни мачове)!

Аре и САМО ЛОКО ПД!!!!

:punk

За доста хора разбрах, че са фенове на Локо, други на Ботев. Твоя пост обаче ми подстказва, че си буфер и фен на Доко? Айде по-спокойно.

Link to comment
Share on other sites

С този пост за последен път обръщам внимание на b4ur2m.

Пич вземи млъкни ако ще ми говориш само като запалянко.

Когато почнеш да гледаш обективно - няма проблеми ама ти повтарях Локо тва Локо онва ми да ти пикая на Локото.

Виж Dreamer как говори - нито създава напрежение нито нищо - ти си бахти и дразнещия пич.

Говориш само глупости и нищо - дай някви аргументи и факти за нещата които говориш.

1. Ако обичаш не ми казвай да млъкна или не. Аз говоря като запалянко, защото съм такъв и съм пристрастен. Ти също си запалянко и не можеш да бъдеш обективен.

2. Ти също създаваш напрежение и не си ми особено симпатичен.

3. Върни се малко назад и виж сайтовете, които съм посочил там има достатъчно снимков и архивен материал. Не ми се занимава да подбирам неща от нета само заради теб. Към тях ще добавя и този на Локо Портала- http://loco.hit.bg/index1.htm . Аз обаче от теб до сега не съм видял никакви факти и аргументи за нещата които говориш.

И на колко мача си ходил на Ботев???

На 1 или 2, младежо не говори за неща които не разбираш - какво те кара да мислиш толкова празноглаво дтраги ми смехурко, че сте направили няква хореография за 1 - 2 мача и кво от тва може ли това да се сравни с всички фиести които е правила великата жълто-черна публика????

Е тук вече не позна. Ходил съм на доста мачове на Ботев с чичо ми, който е бивш играч на Тракия. От там познавам Дерменджиев, а с малкият му син Димитър сме добри приятели. Познавам още много ботевисти с които можем спокойно да спорим на тема футбол без да се караме, точно заради такива уважавам Ботев. Ти обаче не си от тях. Това за "някаквата" хореография, жълто- черните фиести и над петте хиляди жълти на всеки мач изобщо не ми се коментира. Сигурен съм, че знаеш как стоят наистина нещата, а това че не си го признаваш е друг въпрос.

ПС. Ако искаш лично да ми кажеш дали съм смехурко, нямаш никакви проблеми.

Link to comment
Share on other sites

За доста хора разбрах, че са фенове на Локо, други на Ботев. Твоя пост обаче ми подстказва, че си буфер и фен на Доко? Айде по-спокойно.

:angry1

Е заради такива като теб си пилим нервите! Аз кво разправям ти к'во ми пишеш!?!?!! Ама не искам да се заяждам щото трябва да се изпокараме!

Друг път помисли , пък тогава пиши , та чак тогава ми говори ' по спокойно'!!!

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

но така ме дразнят тъпите шопи ,че искренно се надявам Ботев да изсулат Уефски та да земат да се презимят малко ония говеда!!!!

За такива изказвания идеше реч, но явно не разбра. Което смятам е нормално.

Link to comment
Share on other sites

:angry1

Е заради такива като теб си пилим нервите! Аз кво разправям ти к'во ми пишеш!?!?!! Ама не искам да се заяждам щото трябва да се изпокараме!

Друг път помисли , пък тогава пиши , та чак тогава ми говори ' по спокойно'!!!

:angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

4akaite malko po spokoino tova vse pak e tema za komentari kato ste tolkova nadahani koi bil ot lokoto koi ot botev varvete se biite nqkade nqma nuzda vsi4ki da vi 4etat razpraviite

Link to comment
Share on other sites

Локо в евротурнирите, отпадане с две разгромни загуби и като цяло коефициентът пада... Ама нали трябва мутрите да напряват Локо шампион - с велика игра и велик треньор.

Към Voodooman:

Абе човек,искам първо да те питам ти пловдивчанин ли си или шоп.Как може да подкрепяш(и то що-годе силно)отбор,на чиито стадион си бил не повече от 3 пъти и да плюеш по пловдивския,който размаза левски за шампионат и купа(или мутрите и тия мачове уредиха? ;) )Не ми излизай с аргумента за 3:0 на герена,щото тогава нямахме тренер,който е много по-велик отколкото можеш да си представиш :P

Link to comment
Share on other sites

Към Voodooman:

Абе човек,искам първо да те питам ти пловдивчанин ли си или шоп.Как може да подкрепяш(и то що-годе силно)отбор,на чиито стадион си бил не повече от 3 пъти и да плюеш по пловдивския,който размаза левски за шампионат и купа(или мутрите и тия мачове уредиха? ;) )Не ми излизай с аргумента за 3:0 на герена,щото тогава нямахме тренер,който е много по-велик отколкото можеш да си представиш :P

Мое право си е да съм фен на който си искам отбор. Не съм крепостен селяк да ми се налага какво що. Гледай си в Локо и това е ;). Видя се на Герена колко сте силни, няма спор. Без атака. Така че тихо. Левски е бил и ще бъде главен фактор в българския футбол. Радвайте се на евентуална титла (все още не 100 процентова), защото ще разпрявате и на внуците за нея :P .

Link to comment
Share on other sites

Аз си гледам Локото,ама ме подразни това,че приказваш нахалост на фона на загуби в шампионата от тоя отбор и на БЛЕСТЯЩОТО представяне на говедата-две равенства със Славия Прага,автогол на ония пичове и нито един вкаран гол тука И АНТИФУТБОЛ и в двата мача с жалкоя този сезон(ако следиш Висшата лига)Ливърпул.Най-запомнящото се от двата мача с англичаните беше българското знаме с надпис "Шумен мрази ЦСКА" ;) (ако си гледал мача :D )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...