Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Моето мнение, че феновете на Локомотив в града са около 15 000, тоест максималната бройка отишли на стадиона. Изводът се гради на простото размишление - ако сега, когато Локомотив е на първо място и има реален шанс за титлата и не си на стадиона, то какъв фен си?

Link to comment
Share on other sites

Моето мнение, че феновете на Локомотив в града са около 15 000, тоест максималната бройка отишли на стадиона. Изводът се гради на простото размишление - ако сега, когато Локомотив е на първо място и има реален шанс за титлата и не си на стадиона, то какъв фен си?

Absolutno pravilno, ami fenovete na Botev kolko sa v grada imash li predpolojenie

Link to comment
Share on other sites

Absolutno pravilno, ami fenovete na Botev kolko sa v grada imash li predpolojenie

Като Ботев станат първи ще ти кажа. Така на зула не мога да предполагам, но баща ми ми е казва, че преди над 20 години са отивали в 3 часа на стадиона (мача почва примерно в 6), за да хванат места... Хубавото е, че Локо ще играят другия сезон на стадион Пловдив, а не на село и ще мога да ги гледам.

Link to comment
Share on other sites

ако сега, когато Локомотив е на първо място и има реален шанс за титлата и не си на стадиона, то какъв фен си?

Ако някой може да ми гарантира, че като ида на мач на Локото стадиона няма да ми са срути под краката ще хода с удоволствие.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми гарантира, че като ида на мач на Локото стадиона няма да ми са срути под краката ще хода с удоволствие.

Поне 5 комисии направиха експертизи на стадиона и затвориха опасните трибуни, така че няма страшно. Идвай, има какво да се види :) .

Link to comment
Share on other sites

... баща ми ми е казва, че преди над 20 години са отивали в 3 часа на стадиона (мача почва примерно в 6), за да хванат места...

 

80-те може би бяха едни от най-романтичните години в нашата история.

нямате си на представа какво бяхме по онова време. финес, бабаищина, "заиграване" с публиката - всичко това беше събрано в един отбор.

... а онзи туранага сан к'во животно беше не е истина ... вкарваше както му падне. а чико беше го смъкнал от някво село в родопите ..... :lol:

направо си плачеше за титла онзи Ботев .... :cry

 

БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ!

Link to comment
Share on other sites

... а онзи туранага сан к'во животно беше не е истина ...

Кой е тоз бре, за Тумби ли става на въпрос аааа не е, Тумби е заедно с Чико, ами кой е този :) Георги Славков ли???

Link to comment
Share on other sites

Кой е тоз бре, за Тумби ли става на въпрос аааа не е, Тумби е заедно с Чико, ами кой е този  Георги Славков ли???

 

за антим пехливанов чувал ли си?

Link to comment
Share on other sites

за антим пехливанов чувал ли си?

:rolleyes: Разбира се, но не зная как му е прозвището :P

Link to comment
Share on other sites

аре момчета утре в 8:00 сутринта тръгваме за Бургас.

Аз се записах днес ако някой от вас го е направил - ще се видим утре :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм ботевист, но по ми харесва Ботев. Щото няма урежданки и съдии.

stiga be kak q misli6 ti taq v bg da nqma orezdane pri tova v footballa nezavisimo dali e botev ili CSKA

 

Forza Juve ;)

 

nqkoi ima li ideq ot kade moga da si svalq pesnite na 4erno bqlata agitka :allien :allien

Link to comment
Share on other sites

Не съм ботевист, но по ми харесва Ботев. Щото няма урежданки и съдии.

Tva puk e pulna glupost! Niama mach v Bulgaria deto da niama podkupi i naredbi!

 

 

SAMO LOKO

Link to comment
Share on other sites

Честито на Локо Пд за победата срещу Литекс с 3:1, с която се доближи още повеч до шампионската титла. Честито и на Ботев за това, че биха Черноморец с 2:5 и дано успеят да се спасят от изпадане.

 

Вива Пловдив :)

Link to comment
Share on other sites

Tva puk e pulna glupost! Niama mach v Bulgaria deto da niama podkupi i naredbi!

 

 

SAMO LOKO

Не гледай през очите си на "локомотивец". Не всички отбори са като Локо.

Link to comment
Share on other sites

Да, например Левски със Сираков са много различни (без кавички).

 

Иначе не съм съгласен с CyberHill. Много мачове има без уговорки, например Ботев - ЦСКА, Локо ПД - Ботев (и обратно), Родопа - Левски, Локо ПД - ЦСКА/Левски и така нататък.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...