Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Botev1912, i dvata otbora nezavisimo v kakvo sustoqnie sa vinagi igraqt silno v derbito :) zatova e tolkova qko.

 

VooDooMaN, ubeden sum v tova.

men za tova me e qd nai mnogo che Botev izpadat, samo zaradi tova che nqma da ima derbi :( , inache Botev da se machat v A grupa ne e rabota, po dobre da izkarat dva sezona v B grupa i da izgradat dobar sastav, ot kolkoto vsqka godina da se machim v A :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
men za tova me e qd nai mnogo che Botev izpadat, samo zaradi tova che nqma da ima derbi  :( , inache Botev da se machat v A grupa ne e rabota, po dobre da izkarat dva sezona v B grupa i da izgradat dobar sastav, ot kolkoto vsqka godina da se machim v A  :)

Vse si mislq, che ako go nqmashe Hristolov neshtata shtqha a sa dalech po-dobre, jalkoto e, che ne samo az sum na tova mnenie... i oshte po-jalkoto e, che na nego ne mu puka.

Link to comment
Share on other sites

Absolutno sam saglasen s tova. Botev izpadat i hodat tolkova kolkoto i na Lokomotiv, daje ima statistika na domakinskite machove na vestnik meridian mach, kadeto misla che Botev sa daje predi Lokomotiv na treto mqsto, a Loko sa 4-ti

Много сте ми забавни. Ботев наистина има много вярна публика, но са доста назад от първите по посещаемост отбори, което е логично. Ето статистиката от сайта на професионалната футболна лига (става въпрос за домакинските начове):

 

Посещаемост - Висша лига

сезон 2003/2004

Отбор Обща посещаемост

Локомотив Пд

83000

Нафтекс

68000

Левски

66500

Родопа

65600

Ботев Пд

48400

ЦСКА

46500

Беласица

46000

Черно море

36700

Видима-Раковски

34000

Марек

24450

Македонска слава

23500

Черноморец

22900

Литекс

21700

Спартак Вн

20350

Локомотив Сф

15200

Славия

13450

 

Това е сайта- http://www.pfl.bg/index_bul.html и който иска може да разгледа тези показатели и от предишните години- статистика/сезон/обща посещаемост/висша лига

 

Dreamer, ако го нямаше Христолов Ботев сега нямаше да съществува, или щеше да е при аматьорите. Сигурно някои помнят какви молби са били да поеме отбора и с каква обич е бил обграден в началото. Дори сега да напусне не виждам кой може да поеме Ботев и да го направи силен отбор.

Link to comment
Share on other sites

Ехее.. виж пред колко от отборите сме напред по посещаемост.. не заслужава ли А група да има отбор като Ботев? Преди Цецка сме.. преди Славия,Локо Сф, Литекс... сигурно накрая ще останем с А група на която средната посещаемост е 2000 човека.

 

А ако Христолов го нямаше,щепе да е някой друг.В Пловдив няма хора които да дават пари за футбола.Илиев дойде от Кюстендилско,ако не беше той сигурно още щяхте да кретате в Б група.Ако сте чули какво каза Люпко Петрович след мача с Локомотив,че по слаб отбор не е водил до сега..това ме навява на мисълта че в скоро време на Гришата ще му писне да налива пари в Литекс.И да вземе да се усети къде да дойде.. и то точно на ст. Христо Ботев.Защото налее ли Ганчев пари в Ботев,стадиона ще е пълен.Както виждате от Челси отбор само с пари не се прави-искат се и традиции.Така че примерите с Локо Сф където Гигов години наред наливаше пари и резултат никакъв(тоест имаше.. едно 2-ро място през сезон 1994/1995).С Литекс върви на същото дередже.. 5-та година стоят без титла след 2-те години в които станаха шампиони.Така че Ганчев да спира да налива пари за играчи и треньори и да дойде в Пловдив.Какъв е смисъла да ходят по 1000-2000 човека на мач..дето тва им е 20% от населението на Ловеч.Колкото за молбите,тогава бяха готови да дойде който и да е само и само да има кой да дава пари.Радвайте се на мутрата Илиев,щото пак ви казвам ако не беше той,нямаше да сте на по-различен хал.

 

А това тук за VooDooMan

 

Левски

66500

Родопа

65600

 

Отбора на народа..за съжаление същото май може да се каже и за Родопа.Накрая усещам че доста мачове ще се играя на закрити врати..но не по принуда ;)

Link to comment
Share on other sites

Ехее.. виж пред колко от отборите сме напред по посещаемост.. не заслужава ли А група да има отбор като Ботев? Преди Цецка сме.. преди Славия,Локо Сф

 

Локо София имат агитка???

 

Един ден решили да направят шествие обаче никои не им обърнал внимание и викнали 2 таксита и си тръгнали :D

Link to comment
Share on other sites

Левски

66500

Родопа

65600

 

Отбора на народа..за съжаление същото май може да се каже и за Родопа.Накрая усещам че доста мачове ще се играя на закрити врати..но не по принуда ;)

Отбора на народа, да - така е ;) . Не е служебно вкаран в А група. Не му се срути стадиона, а го ремонтираха. С най-много фенове в България. На Локо фенове освен в Пловдив има ли? Отборите с най-много фенове в цяла България са Левски и ЦСКА.

Link to comment
Share on other sites

Отбора на народа, да - така е  ;) . Не е служебно вкаран в А група. Не му се срути стадиона, а го ремонтираха. С най-много фенове в България. На Локо фенове освен в Пловдив има ли? Отборите с най-много фенове в цяла България са Левски и ЦСКА.

shtoto sa stolichni otbori i sa bili vinagi lansirani, za tova

Link to comment
Share on other sites

Ехее.. виж пред колко от отборите сме напред по посещаемост.. не заслужава ли А група да има отбор като Ботев? Преди Цецка сме.. преди Славия,Локо Сф, Литекс... сигурно накрая ще останем с А група на която средната посещаемост е 2000 човека.

 

А ако Христолов го нямаше,щепе да е някой друг.В Пловдив няма хора които да дават пари за футбола.Илиев дойде от Кюстендилско,ако не беше той сигурно още щяхте да кретате в Б група.Ако сте чули какво каза Люпко Петрович след мача с Локомотив,че по слаб отбор не е водил до сега..това ме навява на мисълта че в скоро време на Гришата ще му писне да налива пари в Литекс.И да вземе да се усети къде да дойде.. и то точно на ст. Христо Ботев.Защото налее ли Ганчев пари в Ботев,стадиона ще е пълен.Както виждате от Челси отбор само с пари не се прави-искат се и традиции.Така че примерите с Локо Сф където Гигов години наред наливаше пари и резултат никакъв(тоест имаше.. едно 2-ро място през сезон 1994/1995).С Литекс върви на същото дередже.. 5-та година стоят без титла след 2-те години в които станаха шампиони.Така че Ганчев да спира да налива пари за играчи и треньори и да дойде в Пловдив.Какъв е смисъла да ходят по 1000-2000 човека на мач..дето тва им е 20% от населението на Ловеч.Колкото за молбите,тогава бяха готови да дойде който и да е само и само да има кой да дава пари.Радвайте се на мутрата Илиев,щото пак ви казвам ако не беше той,нямаше да сте на по-различен хал.

 

А това тук за VooDooMan

 

Левски

66500

Родопа

65600

 

Отбора на народа..за съжаление същото май може да се каже и за Родопа.Накрая усещам че доста мачове ще се играя на закрити врати..но не по принуда ;)

tova ako stane shte e mn zabavno - botev i loko se reduvat na 1voto mqsto a sofiancite lapat muhite :)

Link to comment
Share on other sites

Вие пък... "провинциални" отбори да спорят за първо и второ място... не се чувате какво говорите :lol: B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kvo se smeesh ako plovdiv stane stolica ...

Айде без глупости, не искам да осерат хубавия град като стане столица. Циганите ни стигат ;).

 

Ботев го виждам как ще спори в Б група. Може и за първото място, кой знае.

Link to comment
Share on other sites

Ботев го виждам как ще спори в Б група. Може и за първото място, кой знае.

То за тия млади момчета е по-добре да се обиграват в Б група с отбори от тяхната черга, че даже и каде каде по слаби место само да се мъчат в А група и да търпят загуба след загуба.

Link to comment
Share on other sites

Всеки да се разпростира според чергата си. В Ботев трагедията е, че пари няма. А само с желание не става нищо.

 

Интересно ми е всички вие, Феновете. За какво ходите на стадиона? За да викате и да разправяте "каква вярна публика сме и каква хореография имаме" или за да гледате футбол. Аз да си призная през послдната година съм бил на 3 мача - Локо - Левски х2 и Ботев - Левски. Не видях особени идеи. А за мен удоволствието от гледането на футболен мач е в добрата комбинативна и красива игра. Която липсва в Пловдив. И при Левски е така, но от време на време играят наистина силно. Не могат да играят на 100 процента добре като има боклуци в отбора. В Локо ситуацията е подобна - ако го няма Джейоба играта е никаква. Което е срамно.

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е всички вие, Феновете. За какво ходите на стадиона? За да викате и да разправяте "каква вярна публика сме и каква хореография имаме" или за да гледате футбол.

Аз лично отивам на стадиона за да викам и подкрепям отбора, а гледането на мача остава на втори план. Странно нали? Сигурно не можеш да го проумееш. Аз примерно съм доволен ако публиката на Локомотив се е представила добре дори да сме загубили мача (както с Левски), защото каквото зависи от нас сме го направили (именно да подкрепим отбора) и сме показали превъзходство над противниковите ултраси. Клуб без свястна публика като Локо София, Литекс, Славия и много други не може да събуди симпатии в мен, колкото и красив футбол да играе.

Навсякъде в Европа агитките стоят зад вратите, където видимостта е най- лоша, а другите сектори се заемат от по- улегналите хора, които са дошли предимно да гледат мача или да убият малко време. Това трябва да стане и у нас за да не пречат едните на другите.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично отивам на стадиона за да викам и подкрепям отбора, а гледането на мача остава на втори план. Странно нали? Сигурно не можеш да го проумееш.  Аз примерно съм доволен ако публиката на Локомотив се е представила добре дори да сме загубили мача (както с Левски), защото каквото зависи от нас сме го направили (именно да подкрепим отбора) и сме показали превъзходство над противниковите ултраси. Клуб без свястна публика като Локо София, Литекс, Славия и много други не може да събуди симпатии в мен, колкото и красив футбол да играе.

Навсякъде в Европа агитките стоят зад вратите, където видимостта е най- лоша, а другите сектори се заемат от по- улегналите хора, които са дошли предимно да гледат мача или да убият малко време. Това трябва да стане и у нас за да не пречат едните на другите.

Значи ти си в по-специалната категория фенове. Подкатегория на "агитка" е "лумпени". Затова не харесвам агитките. Чупят седалки, напиват се като прасета, бият хора, хвърлят бомби. Простащини. Не казвам, че цялата агитка е така, но от нея идват тези индивиди. В Англия пее стадиона, не им трябва агитка за тон и тъпани за миризма...

Link to comment
Share on other sites

То за тия млади момчета е по-добре да се обиграват в Б група с отбори от тяхната черга, че даже и каде каде по слаби место само да се мъчат в А група и да търпят загуба след загуба.

Wow!!!!

Т'ва ми звучи : 'По-добре първи на село , отколкото последни в града'

Кво има да се обиграват... та те са плачевно слаби!

Тоя пък тяхния велик BOSS им разказа играта тотално , та въобще....!!!!

Та щели да бият Уефски?! Е как? Ще умра от кефф ако стане така , ама... май няма да стане ( поне аз така мисля ) , та за съжаление ще ги гледаме в 'Б'

Link to comment
Share on other sites

Wow!!!!

Т'ва ми звучи : 'По-добре първи на село , отколкото последни в града'

Кво има да се обиграват... та те са плачевно слаби!

Тоя пък тяхния велик BOSS им разказа играта тотално , та въобще....!!!!

Та щели да бият Уефски?! Е как? Ще умра от кефф ако стане така , ама... май няма да стане ( поне аз така мисля ) , та за съжаление ще ги гледаме в 'Б'

Истината е, че Ботев имат по-добри играчи от Локо. Ако уреждаха толкова колкото Локо, Ботев щяха да са първи - биха ЦСКА и Славия като домакини, направиха 2 равни с Литекс, сега ще бият и Левски :D . Нали това са ви доводите, локомотивци :woot . Дори Ботев май ще са с по-добри постижения срещу първенците - направиха ви хикс, биха Локо София като гости (за разлика от вас), хикс като гости на Литекс... За вас при гостуванията все утешителни награди :rolleyes: . Но шампиони и гъзовете се удрят в тавана от кеф :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Абе Вудуман ти ходил ли си поне 1 път този сезон на мач на Ботев да им видиш играта !?! Кво ми говориш пълни глупости.

Последния път ходих на мача със Спартак и си личеше, че се хвърлиха и имаха желание за победа, но не направиха нищо смислено в атака цял мач.Ботев имат 2 проблема - кофти президент без пукната стинка и непостоянство в играта (бият "грандове" дънат се от опашкари).

Разбрахме та вече колко ти е кофти, че твоя кирлив отбор нищо не направи тоя сезон. Аре земи да игнорираш тая част от форума за ден-два, че бая глупости зе да ръсиш, кои от кои по-тъпи.

Link to comment
Share on other sites

Абе Вудуман ти ходил ли си поне 1 път този сезон на мач на Ботев да им видиш играта !?! Кво ми говориш пълни глупости.

Последния път ходих на мача със Спартак и си личеше, че се хвърлиха и имаха желание за победа, но не направиха нищо смислено в атака цял мач.Ботев имат 2 проблема - кофти президент без пукната стинка и непостоянство в играта (бият "грандове" дънат се от опашкари).

Разбрахме та вече колко ти е кофти, че твоя кирлив отбор нищо не направи тоя сезон. Аре земи да игнорираш тая част от форума за ден-два, че бая глупости зе да ръсиш, кои от кои по-тъпи.

Не съм ги гледал, просто направих анализ на резултатите им срещу отборите в челото. Както споменах - и най-слабият отбор може да бие наред ако съдията го бута яко. За средняшки отбор е още по-лесно. Под най-слаб отбор не казвам Ботев. По принцип.

Link to comment
Share on other sites

Не съм ги гледал, просто направих анализ на резултатите им срещу отборите в челото. Както споменах - и най-слабият отбор може да бие наред ако съдията го бута яко. За средняшки отбор е още по-лесно.

Stiga we Botev ne sa nai slabia otbor ;)

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е всички вие, Феновете. За какво ходите на стадиона? За да викате и да разправяте "каква вярна публика сме и каква хореография имаме" или за да гледате футбол.

 

за да подкрепяме ... винаги!

 

Значи ти си в по-специалната категория фенове. Подкатегория на "агитка" е "лумпени". Затова не харесвам агитките. Чупят седалки, напиват се като прасета, бият хора, хвърлят бомби. Простащини. Не казвам, че цялата агитка е така, но от нея идват тези индивиди. В Англия пее стадиона, не им трябва агитка за тон и тъпани за миризма...

 

тази част изглежда не ти е особено ясна. т'ва, че тук си е малко смешна работа е друг въпрос, но не можеш по-такъв категоричен начин да отхвърляш една субкултура, чиито корени са много по-дълбоки отколкото си представяш.

 

Истината е, че Ботев имат по-добри играчи от Локо.

 

... смях в залата. :D

 

п.п. кой е привърженик на локо софия? да не се стеснява .... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Никола,къв е тоя пост бре:

От друга страна пък им съчувствам на ботевистите, толкова години вече са в сянката на Локомотив, че се чудят какъв повод да намерят да си излеят злобата. Обезнадеждаващото за тях е това не колко години са били #2, а колко още ще бъдат.
:sayjin

Ще ти кажа аз на теб.Ще кажеш свали ми MaX-a,ще кажа "ццц".Заби ми нож в гърба.Аз Black & White ти датох,а ти...

 

 

П.П.Майтап си правя,да знаеш :P :P :P

 

Аре честито,станахте Шампиони(и вие един път да станете :) )

Link to comment
Share on other sites

Бе що единия отбор трябва да е в сянката на другия? Тва са изкуствено натяквани неща... и двата отбора си имат _верни_ фенове. При наличието на такива не виждам за каква сянка може да става дума. Истинските фенове са с отбор в добро, и в лошо.

 

Може да си признаваш, че Ботев нямат игра, че са много слаби, но ги подкрепяш... това не те спира (е, някой ги спира.... при всички отрбори е така), защото Ботев е важен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...