Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
В Бургас бяхме 300 човека - много размирици, завалииките не бяха виждали такова нещо :)

Пак зулуми B) Стига вече де, до кога така :) онзи кретен пък как решил да пусне билети 5 лв. той луд ли е, добре че нашия не са го прихванали още такива простотии, че ще луднем :)

 

Иначе, в сряда е поредният мач на истината за Ботев, а може би и за Пловдив (Нафтекс-Локомотив) и дано 15 Май да е денят на Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Пак зулуми  B) Стига вече де, до кога така :) онзи кретен пък как решил да пусне билети 5 лв. той луд ли е, добре че нашия не са го прихванали още такива простотии, че ще луднем :)

Da ama nakraq vlqzohme bez pari puk i kukite bqha tolkova typi 4e nai nakraq razbraha za na6iq avtobus(ama hi4 ne se usetiha ot kade im vlqzohme :))

Link to comment
Share on other sites

Не знам аз не следя българското първенство, обаче гледах двата мача на Локо ПД и Литекс и забелазях че в единия мач едните просто нищо не правеха, а пък в другия мач другите ;). Просто се бяха разбрали Локото да им пусне за Купата, а пък Литекс за им пуснат в първенството ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, например Левски със Сираков са много различни (без кавички).

 

Иначе не съм съгласен с CyberHill. Много мачове има без уговорки, например Ботев - ЦСКА, Локо ПД - Ботев (и обратно), Родопа - Левски, Локо ПД - ЦСКА/Левски и така нататък.

Е точно Родопа - Левски който ми докаже че не беше уреден ..

Link to comment
Share on other sites

Абе стига... на 90 годишнината си Левски да вземе да продава мачове ли и така да се откаже от борбата за титлата ли? Не звучи никак вероятно. Още повече, че и Родопа не са се нуждаели спешно от точки тогава. 2 причини имаш против тази теза, а ти може би също ще кажеш нещо?

 

Родопа наистина играят добре, а и Левски са зле тоя сезон.

Link to comment
Share on other sites

Da ama nakraq vlqzohme bez pari puk i kukite bqha tolkova typi 4e nai nakraq razbraha za na6iq avtobus(ama hi4 ne se usetiha ot kade im vlqzohme :))

Ти си бил с Пешо /бакала/ и с Момчил в "нелегалния рейс ли?

Брао брао - не ми се мислеше какво щеше да стане ако не ни бяха пуснали на стадиона, както каза ЧЕЛСИТО - "МОМЧЕТА, АКО НЕ ВЛЕЗЕМ ТРУЪГВАМЕ ИЗ ЦЕЛИЯ БУРАГАС И ........."

 

Не знам аз не следя българското първенство, обаче гледах двата мача на Локо ПД и Литекс и забелазях че в единия мач едните просто нищо не правеха, а пък в другия мач другите . Просто се бяха разбрали Локото да им пусне за Купата, а пък Литекс за им пуснат в първенството 

 

На вас харесва ли ви този Локомотив - по какъв начин ще станете шампиони??!?!?!?!?

Да ви е честита титлата, само дано да не стане така че да отпаднете още първия мач от съперник ала ОЛИМПИЯ ЛЮБЛЯНА :)

Link to comment
Share on other sites

Да, на мен ми харесва да станем шампиони след изразителни победи над ЦСКА, Левски (2 победи и половина и една загуба), Локо СФ и др. От следващите шампионатни кръгове ще се разбере дали Литекс случайно си почиваха в атака или са го правили тенденциозно, но едно не може да се успори - Здравков и в двата мача и особено този вчера пази невероятно и не пусна нито една топка да мине. А имаше толкова възможности да го направи... но неква всеки, на който му е кеф да си мисли, че мача е уговорен да го прави - свободата е готина именно заради това ;)

 

Иначе в първия мач след 1:1 наистина Локо ПД сякаш не се стремя чак толкова да обърне резултата, може би са пазели сили за шампионата, защото там шансовете им за титла са неминуеми и не би било много добре да се рискуват с яко натягане за купата на страната. Отделно имам чуството, че Литекс без Мурат и Силва не може да направи нищо. Сякаш няма кой да им организира атаките, но техен си проблем.

 

И все пак - щом срещу Ботев като домакини Литекс могат да завършат наравно защо Локо като домакин не може да бие Литекс?

Link to comment
Share on other sites

sq znam 4e ne trebe se plui nikoi otbor no iskam da popitam ne6to lokomotivcite... i da im kaja 2-3 ne6ta

1vo istinski lokomotivec ne se stava kat vidi6 4e taq godina lokoto sa na 1vo mqsto i op aide samo loko samo loko

2ro ako ste ot 1vite nali znaiti 4e sled kartofeniq i marsoleniq bos idwa i va6tiq.. kwo kat darji happy... vseki znaqt kwo pravi...

3to nali znaiti 4e kato go ubiqt pak 6te ima velbu6t i loko forever in B groupe

[prosto mnenie bez surditi]

 

ina4e vsi4ki koit ne sa im fenove ot TAQ godina gi uvajavam! no ostanalite..

Link to comment
Share on other sites

1vo istinski lokomotivec ne se stava kat vidi6 4e taq godina lokoto sa na 1vo mqsto i op aide samo loko samo loko

Такива хора винаги ще има, но всеки е чувал за вярната агитка на Локо, който подкрепя отбора независимо на кое място в таблицата се намира. Помня преди 4-5 сезона как не пропусках мач на Локо и също така как последния кръг играхме за оставене в групата със Спартак Варна и тогава Роси Кирилова (май тя си беше) ми пееше "Локо Шампион" lol Беше доста тъпо.

 

Иначе бихме с 2:1 с гол на Наско Георгиев почти от центъра и то в края. Беше яко ;) Ех, споменииииии.

Link to comment
Share on other sites

Psihar,радвам се,че ме уважаваш,щото съм бил не на 1 или 2 мача на Локото в Б група,aма искам да ти кажа да се въздържаш от такива пожелания да убиват който и да било.Също така ''Happy'',ako става въпрос за веригата ресторанти,въобще не е на Г.Илиев,повярвай ми.

Link to comment
Share on other sites

Също така ''Happy'',ako става въпрос за веригата ресторанти,въобще не е на Г.Илиев,повярвай ми.

be 6tom si kazal predpolagam 4e towa govori po lo6o za nego... ne vi go pojelavam za6tot e hubavo 4e ima 2 otbora ot pld v A grupa sq ostaa samo marica da idi tam :) no vse pak da si imame uvajenieto priznai i 4e gi ima "fenove" na loko NALI?

Link to comment
Share on other sites

Централен офис

Адрес: гр. Варна 9002,

бул. Цар Освободител 25, хотел Орбита, етаж 1

Телефони: (052) 616 803, 616 804, 602 617, 602 618

Email: office@happy.bg

Нищо... де... то е лесно да говориш без да знаеш (справка - това за хепи и за феновете). Някой беше казал (Радой Ралин), че устата ни е дадена за да се излагаме с мислите си.

 

Psihara^^, ти си болен случай. Както ти казах всеки отбор има такива фенове, трудно ли ти е да схванеш или искаш да се заяждаш безпочвено?

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^, ти си болен случай. Както ти казах всеки отбор има такива фенове, трудно ли ти е да схванеш или искаш да се заяждаш безпочвено?

ne se zaqjdam a se saglasqvam i ne spora prosto otbelqzvam! za6tot e drazne6to do minalata godina da si bil... awe nqa zna4enie... pravi ste az se otteglqm ne razbiram ot futbol taka e no znam kakwo i za6to pravi 6efa na lokoto... i shva6tam lesno spokoino

 

btw ne smqtam 4e se izlagam a kazvam mnenie kolkoto i gre6no da e to!

i se izvinqvam ako sum zasegnal nqkoi ili sum navel nqkoi na mnenieto 4e sum prost...

Link to comment
Share on other sites

Никой не иска да те обижда или да те изкара тъп или малоумен. Обаче не мога да разбера какво искаш да кажеш с това за феновете еднодневка и с какво биха били толкова различни тези на Ботев ако бяха в същата позиция в класирането. Ако имаш добра аргументация би било друго, но едно че нямаш и второ това, че не е ясно какво искаш да кажеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Такива хора винаги ще има, но всеки е чувал за вярната агитка на Локо, който подкрепя отбора независимо на кое място в таблицата се намира. Помня преди 4-5 сезона как не пропусках мач на Локо и също така как последния кръг играхме за оставене в групата със Спартак Варна и тогава Роси Кирилова (май тя си беше) ми пееше "Локо Шампион" lol Беше доста тъпо.

 

Иначе бихме с 2:1 с гол на Наско Георгиев почти от центъра и то в края. Беше яко ;) Ех, споменииииии.

Каква е приликата между вярната публика на Локомотив и извънземните?

 

Всички са чували за нея но никой не я е виждал ........

 

Dreamer ти си сигурно един от малцината които не са пропускали мач на Локото от онзи период.

 

Всички локофенове от моята махала /до била1 - вярвайте много са/ като се събираме да играем мачле се карат:

-Ти за кво не идваш на гостуванията на отбора?

-Как може да пропускаш мачове?

-Аз един мач не съм пропуснал до сега, нито домакински, нито гостуване.

 

Е това е вярно, но къде бяха всички тези фенове когато бяхте ня дъното?

Аз мога да ти кажа - играехте мачовете си на Лаута а те седяха из махленските кафенета и пиеха кафета и бири и Локото ги интересуваше дотолкова, доколкото да питат за резултата, вярвай ми.

 

И колко се събирахте на домакинските мачове?

И това мога да ти кажа, защото съм присъствал на повечето - бяхте по 100 човека публика + родата на футболистите и длъжностните лица /те не се броят към тези 100/.

 

Затова не искам да чувам за вярната публика на Локомотив - щото се дразня от изцепките на хора като онзи дето ми разправяше че Локото били 40000 през 1981 на мач в София. Алоооооооооо изгубил си си здравия разум.

 

Иначе се радвам че Локото ще стане шампион. Кво като е с наредба на мачове?

Нищо - то в БГ по друг начин шампион не се става и за това според мен не трябва да се упрекваме: "вие уредихте тва", "вие уредихте онова", имали бол пари - станали шампиони.

 

Сега ако се намери някой който да ми каже не си прав - мога да спокойно му кажа, че той е от новите /шампионси/ фенове на Локото, от които сигурно и аз имам повече представа от Историята и успехите на Локото.

 

ДЕРЗАЙТЕ

 

ЕДИТ: Сега виждам новото мнение на Dreamer и мога да кажа, че ако и ние бяхме на вашето място сега - поне 90% от тези дето са скорошните фенове на Локото, ще станат фенове на Ботев. Вярвайте ми.

Такива мекерета в БГ е имало и ще има, и много ме дразнят. Кво е тва дес съм от Локото, утре от Ботев, другиден ще видим.

 

На такива хора мога да им кажа: Ебете се в гъзъ. без извинение.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не каза за мачовете, които ти цитирах :rolleyes: (хихик) Но разбирам те, наистина е трудно да се приеме, че отбор може да спечели нещо в БГ с игра, но думите ми в онзи пост го потвърждават. Може би затова не би отговорил директно с цитат :) Нищо, здраве да е.

 

По онова време верно бяхме слаб отбор, но въпреки това на никой мач не сме били под 1000 човека (става дума за агитката). Ще се разровя да намеря и снимки, който съм правил и ще ги постна тук. Дано да са сканирани, че инак кофти.

Link to comment
Share on other sites

По онова време верно бяхме слаб отбор, но въпреки това на никой мач не сме били под 1000 човека (става дума за агитката

:lol: :lol: :lol: ... aide molq ti se .. se edno ne pomnq kak hoidixte 50 4oveka v nqkoe ot rodopskite sela ( nepomnq s koi igraxte ,ama bqxte v B i kak obrushtaxte gurbovete .. 50 4oveka .. jalka gledka bqxte. taka 4e stiga ste se pravili na Svetata Agitka. Mn obi4at da vi veli4aqt ,ama ima i takiva ,koito vi pomnqt derejeto.

 

shto se otnasq ,do fenovete ednodnekvi,nikoi ne kazva ,4e ako sega botev namajat qko prezident , mn xora nqma otnovo da promenqt klubnata si prenadlejnost.ideqta e kak stava tova.Nepoznavam kanar ,koito da agitira bufer da stava ot Botev .. dokuto v obratnoto otnoshenie primerite mi sa mnogo.Vie prosto vinagi ste bili 2riq otbor v plovdiv i sega pravite "bqlo i 4erno" ,za da kaje nqkoi - Loko e po-dobur ot Botev .E da ama iok. dori i v polojenie Xristolov Prezident ,pak sme po golemi ot vas .

Link to comment
Share on other sites

Да, например Левски със Сираков са много различни (без кавички).

 

Иначе не съм съгласен с CyberHill. Много мачове има без уговорки, например Ботев - ЦСКА, Локо ПД - Ботев (и обратно), Родопа - Левски, Локо ПД - ЦСКА/Левски и така нататък.

Съжалявам че не взех отношение в предишния си пост относно тези мачове :)

Да съгласен съм с Dreamer тези мачове бяха истински (за родопа -лефски не мога да говоря), е и ако само това са истинските мачове в БГ жална ни е майка.

Link to comment
Share on other sites

Да, на мен ми харесва да станем шампиони след изразителни победи над ЦСКА, Левски (2 победи и половина и една загуба), Локо СФ и др. От следващите шампионатни кръгове ще се разбере дали Литекс случайно си почиваха в атака или са го правили тенденциозно, но едно не може да се успори - Здравков и в двата мача и особено този вчера пази невероятно и не пусна нито една топка да мине. А имаше толкова възможности да го направи... но неква всеки, на който му е кеф да си мисли, че мача е уговорен да го прави - свободата е готина именно заради това ;)

 

Иначе в първия мач след 1:1 наистина Локо ПД сякаш не се стремя чак толкова да обърне резултата, може би са пазели сили за шампионата, защото там шансовете им за титла са неминуеми и не би било много добре да се рискуват с яко натягане за купата на страната. Отделно имам чуството, че Литекс без Мурат и Силва не може да направи нищо. Сякаш няма кой да им организира атаките, но техен си проблем.

 

И все пак - щом срещу Ботев като домакини Литекс могат да завършат наравно защо Локо като домакин не може да бие Литекс?

Равният срещу Левски половин победа ли е? За уреждането с Литекс се видя - отпаднахте за купата, за първенството не играха Хидиуед и Силва и ви легнаха второто полувреме... Шампиони, но ще дойде Зимбру Кишинеу и ще има срам ;) . Или предпочитате Оксер и 3:8 :P.

 

А за Родопа - Левски - тогава левскарите правеха номер на треньора, не се излагяйте моля ;) .

Link to comment
Share on other sites

Смятам го за половин победа, защото Локо имаха огромно надмощие в мача - нещо, което Иванков призна в интервю след мача. Той каза, че в последните години не е имало отбор, които така тотално да ги надиграе. Само шанса и пропуските на Джайебоа и сие попречиха на победата на Локо :)

 

Именно затова го смятам за половин победа, защото все пак говорим за заслуги, а това определено е такава.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе хора, Локото си заслужиха титлата и това е, сега за очевадната 'драма' с литекс няма какво да се говори, но поне това е един от малкото им мачове, в които има нещо гнило B) , аз дори в момента не се сещам за някой толкова очевиден 'шедьовър' с тяхно участие

Докато в предните години не една, не две, ами доста повече такива смехотворни нагласи са ствали и по този начин шопите ставаха шампиони. Хубавото е че се връща времето, поне така се надявам, в което софиянци треперят преди мач с пловдивски отбор и знаят, че още от Ихтиман или Самков вече падат с 1:0 :D Този спор за Локо Литекс е безмислен според мен

Link to comment
Share on other sites

Дано, дано... тоя сезон Локо опънаха софиянци, а Ботев допълнително наля масло в огъня с победите си срещу ЦСКА и Славия. Дано прибавят в актива си и Левски :) Най-хубавото от всичко е, че Пловдив има добри футболисти и малко по малко започват да се изявяват. Дано следващата година да видим един Ботев с израстнали футболисти и истински президент B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...