Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Фен съм на Ботев (Пд) :punk Обаче от както Христолов е президент- спрях да хода на мачовете им...

Тука много си прав.

 

Още при следващия мач бултрасите донасят нови санкции за клуба и Христолов реагира, като заплашва със съдебно преследване някой от изявените лидери на Трибуна Изток. Официално е забранен достъпа до клубния стадиона на 17 привърженици, а пловдивската полиция възпрепятства предвижването им за мачове навън...Междувременно отборът затъва в средата на таблицата и се отдалечава от промоция във Висшата лига. Слабите и безлични игри стопяват посещаемостта на мачовете, а бултрасите се преориентират в подкрепата си - в знак на протест те изоставят практиката да обкичват Колежа със знамена, а многочасовите обсади на Централния вход след всяко домакинство се превръщат в традиция.

 

Източник:www.botev1912.com

 

Но все пак темата не е за Ботев а за Българският Футбол и отборите.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Ботев естествено, но тоя Христолов унищожи отбора и докато не се махне Ботев ще е посредствен отбор :(

Че и след това. Все едно забравихте как беше при Васко Нинов...

Link to comment
Share on other sites

Че и след това. Все едно забравихте как беше при Васко Нинов...

Да ве колко майни му теглихме на Васко Нинов - ама беше по-добре от митю СЕЛСКИЯ.

 

 

БОТЕВ 1912 - не пропускам домакински мач

Link to comment
Share on other sites

Че и след това. Все едно забравихте как беше при Васко Нинов...

Абе от 94-та насам нещата не вървят то е ясно. Разгониха там брокерите или там квито бяха секнаха парите и то без пари е ясно че нищо не става. Ама при Нинов нещата бяха малко по добре. Имахме отбор който да играе в средата на таблицата. Видолов, Телкииски имаше и други но не им помня имената можеха да играят момчетата 6,7 място хващаха. Но като дойде Христолов ги разпродаде Видолов се махна щото тоя не щеше да му даде 50 000лв за сезона... И Днес най стария клуб в страната виждате какво става с него :(

Link to comment
Share on other sites

всичко тръгна от "брокерите", но изглежда тук повечето сте малки за да го разберете ...

 

колкото до Васко Нинов - голяма веселба беше с него ... :D

Link to comment
Share on other sites

Фен съм на Локомотив Пловдив. Мога да се нарека фен, защото не пропускам домакински мач на Локото, ходя на някои от гостуванията и винаги се раздавам напълно и подкрепям отбора. А такива, които не стъпват на стадиона, или гледат мачовете на любимия си отбор по телевизията не са фенове, а симпатизанти. Има съществена разлика.

Link to comment
Share on other sites

симпатизант съм на Ботев, по простата причина, че е единствения достоен пловдивски отбор. но ако говорим за любим отбор- това е ЛЕВСКИ!

вие гоеорите за трагедията на Ботев, но проблеми има не само в този отбор, а в цялото първенство, но това вече сме го обсъждали другаде.

отклоняваме се от темата! :)

Link to comment
Share on other sites

Абе от 94-та насам нещата не вървят то е ясно. Разгониха там брокерите или там квито бяха секнаха парите и то без пари е ясно че нищо не става. Ама при Нинов нещата бяха малко по добре. Имахме отбор който да играе в средата на таблицата. Видолов, Телкииски имаше и други но не им помня имената можеха да играят момчетата 6,7 място хващаха. Но като дойде Христолов ги разпродаде Видолов се махна щото тоя не щеше да му даде 50 000лв за сезона... И Днес най стария клуб в страната виждате какво става с него :(

Е как - Фурджев, Бо Хвойнев, Коко Праматаров (звезда незабравима), брята Добревски, Пепо Пенчев май по това време - не бяха малко по времето на Васко Нинов, аз тогава бях редовен ;) .

Link to comment
Share on other sites

Бо Хвойнев

Ех като го каза, направо ми изплува в главата как след поредната си задна ножица /:) само по една в мач/ Бо отива на центъра с ръце на кръста и гледа като освободител до края на мача.

Link to comment
Share on other sites

Бо Хвойнев е велик, както и всички от неговото поколение, яд ме е че толкова смешен бенефис им направиха преди 5 6 години, а трябваше според мен да играят с отбора на Bayern от тяхното време ...... и пак да ги 'счупят' от бой

 

Васко Нинов може да беше всякакъв, но 'обичаше' ботев и искаше отборът да върви на горе, помня го как говореше със сълзи в очите, че се отказва от този отбор в името на отбора ....

 

Както и да е, иначе по темата: гледам български мачове по тв само на пловдивските отбори и по някога цирка левски-цска, на стадиона на ботев не съм стъпвал от 3 или 4 години вече не помня колко са, но причините са ясни

Link to comment
Share on other sites

Като ви гледам в тая темичка сте само канарчета, ама аз пък съм Фен на Локото откак се помня(макар и да не е кой знае колко)ЛОКО ШАМПИОН :woot

Не ми се ще Ботев да изпадат,колкото и да са слабички не заслужават.Плюс тва най-якото ДЕРБИ е Ботев-Локо,ония шопи нищо не праят :sick

Link to comment
Share on other sites

Като ви гледам в тая темичка сте само канарчета, ама аз пък съм Фен на Локото откак се помня(макар и да не е кой знае колко)ЛОКО ШАМПИОН :woot

Не ми се ще Ботев да изпадат,колкото и да са слабички не заслужават.Плюс тва най-якото ДЕРБИ е Ботев-Локо,ония шопи нищо не праят :sick

Велбъжд шампион?

Link to comment
Share on other sites

Няма да си първият ботевист с кийто споря на тая тема-Локо=Велбъжд-стига с тоя велбъжд-кво толкова-едни футболисти стават собственост на друг отбор,който ръководството е купило.Г.Илиев иска да прай нещо в Пловдив и си мести пералнята за парички тука-нищо лошо,ти да не мислиш че Васил Божков много обича ЦСКА или Чорни-Левски.Важното е,че шамоионът не е шопски :P

EDIT:извинявай,късно видях че си левскар

Link to comment
Share on other sites

Няма да си първият ботевист с кийто споря на тая тема-Локо=Велбъжд-стига с тоя велбъжд-кво толкова-едни футболисти стават собственост на друг отбор,който ръководството е купило.Г.Илиев иска да прай нещо в Пловдив и си мести пералнята за парички тука-нищо лошо,ти да не мислиш че Васил Божков много обича ЦСКА или Чорни-Левски.Важното е,че шамоионът не е шопски :P

EDIT:извинявай,късно видях че си левскар

Лицензът е на Велбъжд, явно грешно се изразих, но да не спорим. За едни едно, за други друго.

Link to comment
Share on other sites

Велбъжд шампион?

Малко пояснение за VooDooMaN.

Стига с тоя Велбъжд вече. Много изтъркана тема. Ботев не ги ли обединяват със Спартак Пловдив за да им вземат играчите и да направят Тракия? Освен това Велбъжд продължава да си съществува в Кюстендил. Локомотив не се е обединявал с тях, просто Жоро Илиев спря да си дава парите в Кюстендил и започна да го прави в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Малко пояснение за VooDooMaN.

Стига с тоя Велбъжд вече. Много изтъркана тема. Ботев не ги ли обединяват със Спартак Пловдив за да им вземат играчите и да направят Тракия? Освен това Велбъжд продължава да си съществува в Кюстендил. Локомотив не се е обединявал с тях, просто Жоро Илиев спря да си дава парите в Кюстендил и започна да го прави в Пловдив.

Еми той си зе сичките играчи в пловдив. Аз не бих казал че е обединение ами направо си смени целия отбор на локото. Защото да е обединение трябва да има и от едните и от другите а в случая от локото само Бачков си продължи да играе :) може да е имало и някой друг ама не ги знам ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...