Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

offtopic

Много се радвам, че едната тема вече е затворена, още повече ще се зарадвам, ако и тази, и другата за 'титаните' се затворят, че форума ни се напълни с тонове простотия

/offtopic

 

Тъй като целият ни футбол е простотия и това си личи най-добре в евротурнирите, нормално и дискусиите за него да са изпълнени с простотия, дано на Европейското не се издъним, но вярвам в този отбор, че може да направи нещо

 

За сега спирам с писането в темите за футбола ни, може само след 6 дена да се израдвам на оставането на Ботев в А група :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм от Ботев.И в Б да отидат,пак ще съм от Ботев.За Локото ще кажа само едно.Подкрепям ги,когато не играят с/у Ботев.По-добре да бият те,отколкото ЦСКА или Левски София.

Link to comment
Share on other sites

Всеки да се разпростира според чергата си. В Ботев трагедията е, че пари няма. А само с желание не става нищо.

 

Интересно ми е всички вие, Феновете. За какво ходите на стадиона? За да викате и да разправяте "каква вярна публика сме и каква хореография имаме" или за да гледате футбол. Аз да си призная през послдната година съм бил на 3 мача - Локо - Левски х2 и Ботев - Левски. Не видях особени идеи. А за мен удоволствието от гледането на футболен мач е в добрата комбинативна и красива игра. Която липсва в Пловдив. И при Левски е така, но от време на време играят наистина силно. Не могат да играят на 100 процента добре като има боклуци в отбора. В Локо ситуацията е подобна - ако го няма Джейоба играта е никаква. Което е срамно.

:wir :wir :P :wir

krasiva igra v bg li be ha ha razbiram da otide6 na ma4 arsenal man u da se naslazdava6 ama na ma4 loko levski deto v zelia ma4 ima 3-4 polozeniq i vsi4ko se opredelq v centara na terena s pomo6ta na sadiqta i kartonite i deto pri contra ataka v protivnikovoto pole sa 3-2 te proposkat ili sadiqta sviri 2 duspi i are 4ao na footballa na stadiona ili se davat nekvi nikvi zasadi deto da pusne6 b nekoi purvoklasnik nqma da gi sviri

Link to comment
Share on other sites

Spartak Plovdiv sym az

 

браво, браво. само така. да живее кичук париж! B)

к'во става със стадиона? ясно е, че нямате пари, ама т'ва си е направо резил. много ме е яд, че още навремето не се осъществи, защото замисъла беше добър.

Link to comment
Share on other sites

Mrasni goveda kak na biha, obache publikata na Botev e VELIKA. Nakraq vsichki stanaha na kraka i rakoplqskaha vse edno sme stanali shampioni. Na macha imashe moje bi rekorden broi bombi, ne sam gi broql, ama dosta bqha

Link to comment
Share on other sites

Mrasni goveda kak na biha, obache publikata na Botev e VELIKA. Nakraq vsichki stanaha na kraka i rakoplqskaha vse edno sme stanali shampioni. Na macha imashe moje bi rekorden broi bombi, ne sam gi broql, ama dosta bqha

pi4 izvinqvai za nepriqtniq vapros am s kolko padnahte 4e ne sam gledal novini

Link to comment
Share on other sites

Честита титла на Локото,но не злорадствайте спрямо Ботев!

Стар ботевист съм-не е виновен Левски,че отпаднахме.Сами сме си виновни-трябваше просто да бием като домакини в един от двата мача "Спартак"/Вн/ или "Раковски"/Севлиево и сега щяхме да сме в "А" група.Виновно е цялото ръководство-да си ходят!Може би след няколкогодишни мъки да се задържим в "А" група, е по-добре да се сложи край на мъките-без пари,сериозен спонсор,добра селекция и треньор не се прави футбол.Дори и в "Б" група-имаме велика публика и славни традиции.

А на тези от Локото,които се радват,че "Ботев" отпадна,ще им припомня,че преди няколко години те бяхя по-зле и от нас-отпаднаха,после дойде един богат спонсор,заедно с целия си отбор от Кюстендил и всички видяхме какво значи да имаш пари и да правиш добра селекция.Иначе Локото също има добри традиции във футбола/е,ще им трябва доста време да вземат втора титла,но и една е добре/.

Пожелавам успехи на Локото в Европейските турнири и дано се намери най-после сериозен спонсор,който да възроди "Ботев"!

Най-важното е,че титлата е в Пловдив.Дай боже и на "Ботев" скоро такава радост!

Link to comment
Share on other sites

Това с бомбите беше голяма простотия, за какво ги пускаха в публиката това не можах да разбера, 2 ми гръмнаха точно зад гърба, супер тъпотия.

Иначе такава публика рядко се вижда, накрая наистина със сълзи в очите виках 5 минути след като свърши мача :cry . 5 минути, след края, целия стадион викаше и ръкопляскаше, сякаш никой не искаше да повярва какво се е случило, но това беше ясно от много време, жалко че днес не можахме пооне равен да направим след като изпуснахме супер чисти положения. Както и да е

Ботев е велик отбор и винаги ще бъде, на пук на всички, които го мразят до мозъка на костите си!!!

Link to comment
Share on other sites

кво да се прави :( футбол се играе с пари.Когато в един отбор не се влагат никакви пари няма как той да върви добре

Link to comment
Share on other sites

кво да се прави :( футбол се играе с пари.Когато в един отбор не се влагат никакви пари няма как той да върви добре

така си е...Христолов е бедняк в сравнение с другите президенти на водещите клубове,което обаче не го оправдава. :angry1 Щом няма пари,щом се оплаква ,че животът му е застрашен и на всяка крачка го дебнат убийци и залагат бомби пред жилището му,щом по неговите думи клубът му носи само финансови загуби,щом е загубил доверието на футболисти и подръжката на обществеността в Пловдив, какви са му мотивите да не продаде отбора? :confused :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ми примерно, че никой не му предлага изгодна оферта... Ако беше ти и дойда аз и ти кажа "на ти 1000 лв" ще се навиеш ли?! Щото колко струва тоя клуб в момента?! Това първо. Второ упорито се говори, че клуба е на Христолов само по документи. А реално той го е заложил на някакви украинци. Което пък го прави тотално непродаваем - кой ще го купи при това положение? В това има доза истина, защото ако не беше така - до сега да го беше шътнал или просто да го беше закрил и да се свърши...

Link to comment
Share on other sites

normalno e Botev i Lokoto da vodqt,za6toto vse pak sa plovdivski otbori:)

no ina4e az sum fen na otbora s nai mnogo privarjenici-Levski1914

no vse pak xaresvam i 2ta plovdivski otbora:)

4estita titla na Lokoto i jalko za Botev

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n,предлагали са му не един и двама бизнесмена-офертите са били що-годе изгодни. Цената не е ниска, "сделката Ботев"(барабар със стадиона и всичките му сгради) би била изгодна и все ще има желаещи-той не е приемал.Клубът е акционерно дружество,ако не се лъжа-той притежава основния пакет акции и би било лесно да се провери дали ги е "заложил" на украинци. Може и това да са истинските мотиви...мутрите са навсякъде.

Обаче явно не си ме разбрал(или аз не съм се изяснил в предния пост достатъчно)- визирах неговите обществени изяви,които меко казано са инфантилни-за мен това не е нормален човек,щото хората са казали "като си знаеш насра*** задн**к,не се обаждай" ,то не бяха от негова страна приказки-то не бяха изхвърляници... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Един отбор има в България и това е Ботев Пд.От край време обаче ЦСКА-то ни испреварваше щото са софийския армеиски клуб и там отиваха парите.Ако небеше се и Митко Селския-Христолов можеше да се радваме на отбора в А група.Все пак това може да помогне с неговото остраняване.Чух, че смятъл да отиде в Берое.И по хубаво няма да ни пречи поне.Искам да дойде момента когато Ботев ще се борят за Европа.Когато президента ни няма да мисли само за себе си.Това може би щеше да стане ако бяхме оцеля ли.И Гришата да ни земе,уви това няма да стане поне още един сезон.Фенове вчера ми беше много тъжно.Предполагам и на вас.Най-гадното е че сега ще сме в устите на сички гадни буфери.Пък още по гадното е че те ся и титла имат.Проклинам ги Христолов да им е президент и те в Б да отидат.Да видат как е без пари , състав и база.Защото те поне си имат ся Гр.Илиев.И има кои да дава парички.При нас го няма това нещо. :(

Пожелавам на всички канари в ПЛОВДИВ да се сзбъднат всички наши мечти за Ботев Пд.И на края сички мощно ще пее. Абре Ботев теб обичам аз, абре Ботев ти си най-голям , теб обичам аз,ей ти си най-голям,ей ти си най-великия на света.ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ !!!

 

 

БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...