Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Едно от малкото хубави неща, които направи Христола е че не прие офертата на Илиев

Ботев винаги ще си остане Ботев, където и да се намира, в каквото и състояние да е

А пък локо ако продължават да играят като пълни леваци и смешници (справка второ полувреме с литекс) надали ще могат да направят нещо в Европа (не че и ако играят свястно ще направят) само дано да не паднат от някой смешен отбор с повече от 4 5 гола, че тогава язък за всичките напъни през годината

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

А кво пее-"Juve,Juve,fuck fuck Juve"-разликата е огромна, нали ;) .Не се изкарвайте невинни ангелчета.Ей затва ще има варгали покрай всеки мач :sick

 

Jorkis,без да се обиждаш ,ама последното ти изказване говори много за тва колко разбираш от БЪЛГАРСКИ футбол.

Link to comment
Share on other sites

Давай, дай някакви примери за това как са ощетили Ботев. Аз обаче искам да те попитам какво е това Тракия Пловдив? Ботев ли е? Защо и кой е обединил Спартак и Ботев? Защо в Тракия са събрани най- добрите пловдивски футболисти за времето си и защо това не естанало с Локомотив? Сигурно защото Ботев никога не е бил обичан от партии и ръководства нали?

 

Аз ти казах, че не искам да ти давам примери, ама ти като искаш ей ти малко. Когато левски и цска са изгонени от А група, трети е бил ботев и са направили ботев шампион, но след 3 или 4 години с партийно решение е върнато класирането преди изгонването на цска и левски. Когато Берое става шампион, знаеш ли ботев с колко бие берое в Пловдив???? с 8:1 това знаеш ли го, а знеш ли как берое става шампион??? след като супер 'силният' отбор на берое успява съвсем 'нормално' да победи в софия левски или цска не съм много сигурен кой от двата отбора, но мисля че трябва да е левски. Ботев и Спартак знаеш ли защо са обединени, ами защото стават вече много неудобни, Ботев е станал шампион, а няколко години преди това Спартак е шампион, а Ботев втори, кой ще позволи такова нещо да се случва сф отборите да са назад. Разходи се до ТУК да видиш малко резултати от миналото за да ти стане ясно, там също ще видиш едно много интересно нещо Левски-Ботев 1:6 в София, това е най-голямата загуба на левски изобщо в България, после бил обичан Ботев. Помисли си и ще видиш, че никога не са го обичали

Ако искаш още примери казвай, ама си мисля, че тези са напълно достатъчни :P

 

ЕДИТ

Jorkis,без да се обиждаш ,ама последното ти изказване говори много за тва колко разбираш от БЪЛГАРСКИ футбол.
Я пак си помисли B) и ти не се обиждай, но искренно се надявам локо да не се издъни в европа, честно ти говоря
Link to comment
Share on other sites

А кво пее-"Juve,Juve,fuck fuck Juve"-разликата е огромна, нали ;) .Не се изкарвайте невинни ангелчета.Ей затва ще има варгали покрай всеки мач :sick

 

Jorkis,без да се обиждаш ,ама последното ти изказване говори много за тва колко разбираш от БЪЛГАРСКИ футбол.

Tva se vika na mach Botev - Loko ne na Botev - Litex ili na Botev - CSKA, do kato vie go vikate tva na vsichki vashi machove :P

Link to comment
Share on other sites

Викам Close на темата щот мноо разбирачи станахме и ше се избием за глупости накрая :P ,ама то е така,българина само за футбол и политика и чат-пат за жени приказва

Link to comment
Share on other sites

Tva kak e igral Lokoto v ma4a s Litex vaob6te ne e pokazatel 6toto tiq ugovorki mejdu silnite otbori v BG (az zimam kupa ti zima6 titla) sa si zapazena marka v BG ot sumati vreme.

Tuka kfoto i da si govorim nqma da sa razberem, taka 4e vi kazvam uspeh v B grupa i tova e :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tva kak e igral Lokoto v ma4a s Litex vaob6te ne e pokazatel 6toto tiq ugovorki mejdu silnite otbori v BG (az zimam kupa ti zima6 titla) sa si zapazena marka v BG ot sumati vreme.

Tuka kfoto i da si govorim nqma da sa razberem, taka 4e vi kazvam uspeh v B grupa i tova e  :lol:

И аз ви пожелавам успех да се паднете с някой люксембургски и да отпаднете от тях (ама с малко, че да не срамите Пловдив, където са губили отбори като Байерн М, разбира се не от вас).

 

П.С. Явно малкоизвестен факт сред локомотивци е, че синът на Митьо Селския е върл локомотивец, от което следва че почти сигурно и митьо е такъв. Е представете си например ако аз барна Локо в каква посока ще го водя - положителна или отрицателна? Ама не е известна сигурно, защото когато беше президент той, не бяхте толкова силнички.

Link to comment
Share on other sites

Sorry che pisha na latinica, obache neshto mi se precaka kirilicata.

Jorkis, neznaeh che sa vzeli titla na Botev, obache dokolkoto razbrah, tq ne e bila tqhna. Drug e vyprosa che vinagi shte precakat plovdivskiq otbor (nezavisimo koi e toi) za smetka na shopite. Na mestno nivo obache nemojesh da me ubedish, che Botev i Spartak ne sa bili favorizirani. Vse pak ediniq e armeiski, a drugiq policeiski otbor, a tova togava e imalo ogromno znachenie.

П.С. Явно малкоизвестен факт сред локомотивци е, че синът на Митьо Селския е върл локомотивец, от което следва че почти сигурно и митьо е такъв. Е представете си например ако аз барна Локо в каква посока ще го водя - положителна или отрицателна?

Sinyt na Mitio Selskiq vseki znae che e vyrl lokomotivec, zashtoto predi nqkolko godini beshe na nqkakva dlyjnost v Lokomotiv (ne si spomnqm tochno kakva), a samiq Mitio nishto ne razbira ot futbol i zatova Botev e na tova polojenie.

Link to comment
Share on other sites

Аз ти казах, че не искам да ти давам примери, ама ти като искаш ей ти малко. Когато левски и цска са изгонени от А група, трети е бил ботев и са направили ботев шампион, но след 3 или 4 години с партийно решение е върнато класирането преди изгонването на цска и левски. Когато Берое става шампион, знаеш ли ботев с колко бие берое в Пловдив???? с 8:1 това знаеш ли го, а знеш ли как берое става шампион??? след като супер 'силният' отбор на берое успява съвсем 'нормално' да победи в софия левски или цска не съм много сигурен кой от двата отбора, но мисля че трябва да е левски. Ботев и Спартак знаеш ли защо са обединени, ами защото стават вече много неудобни, Ботев е станал шампион, а няколко години преди това Спартак е шампион, а Ботев втори, кой ще позволи такова нещо да се случва сф отборите да са назад. Разходи се до ТУК да видиш малко резултати от миналото за да ти стане ясно, там също ще видиш едно много интересно нещо Левски-Ботев 1:6 в София, това е най-голямата загуба на левски изобщо в България, после бил обичан Ботев. Помисли си и ще видиш, че никога не са го обичали

Ако искаш още примери казвай, ама си мисля, че тези са напълно достатъчни  :P

За да допълня това мога да кажа че Берое бият лефски в последния кръг насред софия.

И да не забравяме още когато се е сформирала А група, че отборът на ЦСКА не е успял да се класира за нея и тогава по нареждане на армейските шефове отборите на Ботев и ЦСКА се обединяват като от БОТЕВ остава само вратаря, и този отбор под името ЦСКА играе с квотата на БОТЕВ в А-група, а БОТЕВ в Б /само един сезон де/.

 

Сиреч Ботев и ЦСКА, тогава са направили нещо като Велбъжд и локото. /С разликата че прецакания велбъжд вече няма никога да влезне в А-група, а БОТЕВ не се е разпаднал и няма и да се разпадне/

 

И кво говорите за БОТЕВ - локо.

Направо ми е смешно как всички горди в момента локомотивци се пъчат в гърдите и викат "АЗ НЕ СЪМ ПРОПУСКАЛ МАч НА ЛОКОТО"

КЪДЕЕЕЕЕЕЕ ВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.

А като бяхте пред изпадане кво беше "бати и отбора - кво да ходя да го гледам" - нали /фурнаджииски лопати/.

Аз лично съм ходил на мачове на локото, не в Б-група, а в А-група - мъка мъка мъка - феновете на Ботев бяхме повече от тези на Локото.

 

Ако някой иска да ме обори нека да го направи / търпя критика /, но никога локото докато /не говоря за Велбъжд/ не е имала толкова публика колкото на Ботев сега /говоря - когато беше на нашия хал сега/

Link to comment
Share on other sites

А като бяхте пред изпадане кво беше "бати и отбора - кво да ходя да го гледам" - нали /фурнаджииски лопати/.

Tova neznam ot koi si go chul, nikoi istinski lokomotivec ne bi go kazal. A takiva kato teb sa mi liubimci, izkazvat se kato posledna instanciq. Cul nqkoi qdosan lokomotivec che e kazal neshto sled poredniq slab mach po onova vreme i go lepvash kato opredelenie za cql edin period ot istoriqta na kluba. Po syshtata logika moga da kaja che replikata na vseki redovi botevist sled zaguba e "nashite pak prodadoha macha". Az i predi da izpadnem bqh na stadiona i nikoga, ama nikoga nqma da kaja "bahti otbora, kakvo da hodq da go gledam.".

Ако някой иска да ме обори нека да го направи / търпя критика /, но никога локото докато /не говоря за Велбъжд/ не е имала толкова публика колкото на Ботев сега /говоря - когато беше на нашия хал сега/

Az se naemam da te oborq. Kaji samo za koi period ot vreme govorish, che ne mi stana qsno. Kato stava vypros za agitki sym mnogo chuvstvitelen. Zabeleji che ne govorq za semkadjii i zabludeni botevisti i zqpachi popadnali sluchaino na stadiona, a za istinski fenove.

Utre shte kacha malko snimki i materiali ot vestnici. Nadqvam se i nqkoi botevisti da posledvat primera mi, no ne vqrvam che shte stane. Vse pak sa botevisti i ne se interesuvat tolkova ot otbora si.

Link to comment
Share on other sites

Ще пиша за последно по-темата Ботев - локо /защото топика не е за тва/.

 

1.Говоря за периода когато локото изпадна в сравнение с сегашния период на Ботев.

 

2.Мога да ти кажа че повечето истински Ботевисти и истински Локомотивци не са тези дето са в агитките /не казвам че агитките не милеят за отбора или поне не цялата агитка/, а са точно хората по трибуните дето седят и чоплят семки - това са хора дето са израснали с привързаността си към съответния отбор и познават историята му много по-добре от някакав пикльо дето е отишъл на стадиона да прави мизерии за да се докаже пред мномите си приятели че е голям мъж.

А всъщност той не е толкова голям мъж. Защо ли? Ще ти кажа - защото той се чувства мъж само и единствено в голяма компания заедно със себеподобните си лумпени, които са срам за собствения си футболен отбор.

Мога да ти дам пример - лично мен са ме нападали 7 човека за да ми вземат шалчето, и кво 3-ма в гръб започват да ми дърпат шала, докто го измъкнат двама отнесоха сериозни удари / и мен ме удариха - ама един шамар само подчертавам шамар - големи мъже/ след това съм ги гонил 500 метра и онези бягат се едно ги гони тълпа от 100 човека. Големи мъже.

Така че тези "агиткаджии" дето са на стадиона да избиват комплекси въобще не ги брой.

Също и тези дето до вчера са били от Ботев ама днес са от Локото "Нали все пак е пловдивски отбор" - знаеш ли къв пловдивски отбор ще ти дам а?

 

peace :)

Link to comment
Share on other sites

Ще пиша за последно по-темата Ботев - локо /защото топика не е за тва/.

Топика е "Български футбол", а ние сме пловдивчани, така че нищо по нормално от това да дъвчем темата Локо- Ботев.

Посети този сайт и ще видиш не малко неща, ще чакаме с нетърпение от теб нещо

Знам го, но според мен не е сериозен сайт. Позволява си "фенски" коментари и обиди срещу други отбори, а това за сериозен (официален) сайт на фенклуб не е допустимо.

Това е официалният сайт на фенклуб Локомотив - http://www.lpfc.net/ . Има предостатъчно снимки, статии и интервюта. Там се следи за спазването на добрия тон, нали все пак сме Любимия Отбор на Културната Общественост. :)

http://www.geocities.com/l_p_f_c_1936/ - това пък е странен сайт със странни разсъждения на автора, но на мен ми беше интересно да ги прочета. Доста краен във възгледите си.

Тук пък съм качил малко изрезки от вестници, където пише за феновете на Локомотив. От Локо портала са.

Link to comment
Share on other sites

Абе това 40000 в София привърженици на Локо малко нереално ми се струва да ти кажа. Това за 18000 по-мога да го повярвам ама 40000 ... че те толкова в Пловдив не са ходили на мач на локомотив и то само локомотивци, освен онзи, който е споменат на стадион Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Ама как се смях като видях - 40000 божеееееее и на кой стадион?

Или специално са им изкарали видео-стена - хаха

Или пък на стадиона е имало само ваша публика, сте си го резервирали предварително - ха ха.

Т'ва във вестник "локомотив" ли го прочете - божеее дай ми на мен да пиша списание - на Лефски-Ботев - 120 000 зрители - само от Пловдив.

Само ми кажи колко хиляди зрители е можел да побере стадиона? - не знаеш нали - или са играли на "мала маракана" /70 000/

За твое сведение в момента стадион "Васил Левски" е 43 340 седящи места.

 

И една малка сметчица:

3 влака - по 500 човека = 1500

20 рейса - по 50 човека = 1000

другите 500 с кво? с коли - ти знаеш ли колко коли е имало в пловдив през 1981? Отговарям ти - и 100 човека не са могли да отидат с коли.

 

Както казва Jorkis да беше 18000 - по ставаше.

Link to comment
Share on other sites

другите 500 с кво? с коли - ти знаеш ли колко коли е имало в пловдив през 1981? Отговарям ти - и 100 човека не са могли да отидат с коли.

Не те знам на колко години си, обаче явно за теб 1981 година е някъде в каменната ера. Може пък и тогава да не си живял в някой голям град, знам ли.

Само ми кажи колко хиляди зрители е можел да побере стадиона?

1. Стадион Пловдив е единствения в България на два етажа, а колко му е капацитета в момента наистина немога да ти кажа. Ще потърся малко и ще те информирам, а ти ако познаваш някои стари ботевисти може да ги питаш по колко хиляди е имало на мач на този стадион.

2. В момента футболните стандарти имат изисквания за големината на седалките и разтоянието между тях, които коренно се различават от тези преди 20 години, а това намаля капацитета на стадиона. Освен това нали не си мислиш, че сектор с 20 или 30 000 седящи места (става въпрос, че на хатрия е толкова) примерно, неможе да побере повече? Все едно в автобус от градския транспорт да немогат де се качат повече от 40 човека, защото толкова са седящите места.

ПС. По времето от което е този вестник не си спомням още фенклубовете да са издавали вестници или списания, така че може да приеме за неутрален. Ако искате му вярвайте, вестник е все пак.

Link to comment
Share on other sites

пич, достатъчно съм по голям от теб / ако се съди по инфото дето си дал /.

Явно ти приемаш всичко за истина - а това не е така.

 

Давам ти последен пример:

по татово време по вестниците се е пишело че Coca-Cola е алкохолен продукт и е абсолютно вредно да се пие. Имало е заглавия от рода "Американски войници - мъртво пияни от Coca-Cola".

 

А сега ако искаш им вярвай.

Ако искаш да спориш с мен моля да е на РМ за да не флуудваме в темата.

Link to comment
Share on other sites

Дано този мач не се окаже безсмилен, за пореден път доказваме че срещу силните не губим . Литекс - Ботев 0:0. Ай честито на по-голямата част от Пловдив :)

Link to comment
Share on other sites

Малииииии и кво зехме теочки на всички от първата петица без Лефски /засега/ и ще изпаднем ли веееееееееее?!?!?!?!?!!

 

Ама и наЛокото не му е сигурна титлата - до края играят с:

Литекс

Славия

Нафтекс

ЦСКА

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...