Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

Малко помощ - Славе, попадна ми в ръцете едно хубаво копийце Б, та мисля малко да се поразвъртя със спойлера, който е 52 - дай някакви идеи за мобс накуп, подходящи за целта... Сега се въртя около HV, но не намирам групи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Във Forest of Mirrors има едно местенце със висока концентрация на респаунващи се Lizardmen, archers, warriors... Също така на това място от съндъци ми изпаднаха последователно два EAC.

 

Предполагам самите игри не се отличават толкова много и би трябвало да е така и във вашия сървър.

Link to comment
Share on other sites

Тва хубаво, Пеше, но както споменах съм 52. Там като духнат и падам. Там сме с големите герои, скоро ще взема един маджестик ЛА и на рейнджърката и ще я пусна там да повършее. За спойлер на 52 обаче там е ранко.

Link to comment
Share on other sites

Тва хубаво, Пеше, но както споменах съм 52. Там като духнат и падам. Там сме с големите герои, скоро ще взема един маджестик ЛА и на рейнджърката и ще я пусна там да повършее. За спойлер на 52 обаче там е ранко.

 

Мм за pole,пробвай най-добре някоя катакомба - 2,3 стаи в някой ъгъл и мачкай :) А за 52 лв мисля че Catacomb of the Apostate близо до Oren ще ти е перфектно.Поне аз там съм вдигал.

Link to comment
Share on other sites

Славе, за информация и ако някой около теб има желание да пазарува:

 

Tallum Glaive +3 Health - 135kk

Soul Bow +3 Cheap Shot - 135kk

+3 Lance Towering Blow - 85kk

Homunculus Sword +9 - 65kk

Bow Of Peril +3 Cheap Shot - 90kk

 

Имаме и няколко топ D с плюсчета за продан, както и един Elysian

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая инфлация с тия А граде. :blink: Явно щом не съм барвал от година играта се е променила.

 

Да,наистина.Днеска един приятел ми беше казал че А грейд сет е към 200-250 кк. :blink:

RaptoR S grade дуали + 5 каква цена ще са горе-долу ?

Link to comment
Share on other sites

Момчета, цените вече са кошмар... Ужас е. Смятайте щом цената на АА вече е 7-8...

Дракониците както бяха по 250кк преди сливането стгнаха 800-900кк по едно време...

 

Tallum Blade*Dark Legion's Edge +5 (S) - над милиард, колко над не мога да кажа точно...

 

Аркана с акумен и wind е 2.5 милиарда.

 

Лицето Bizarre от FS разхожда Draconic Bow +16. Цената му е към 50 милиарда...

Link to comment
Share on other sites

Никой не може да ме убеди, че това е реален итем. Топ ЕС грейд на +16 сигурно е и за фокус за да стане на +16 си изпочупили сигурно 50 броя преди да стане, което някой колкото и да идиот няма да се хване. Подозирам при всичко, че е купен или е правен с някав хак докато е енчантван. Просто не нереално. Вече има ли някав лимит на енчантването или утре може някой да се разхожда на с оръжие на +100 като в някав привайт сървър с 10000 реит.

Link to comment
Share on other sites

Това е лимита и лъкът е съвсем истински. Ти дали вярваш или аз дали вярвам няма значение. Няма хакнати оръжия в сървъра, особено пък след обединението, когато мина страхотна метла. Няма кой да допусне подобни глупости в одфициалната игра, не и така набиващи се на очи (помисли що доклади ще завалят). Няма и кой да е толкова глупав да фалшифицира нещо толкова очебийно. Истината е че има доста "болни" хора. А когато се концентрират групови усилия се получават и уникални неща... Ковачът (известен бг дилър) още преди година имаше Драконик +11, който продаде. Спомена, че е потрошил над 15 за да го направи. Славето знае добре FS колко души са в клана и колко точно са откачени, както и с какъв ресурс разполагат. Неговият алианс е във война с техния. Това са два от най-мощните алианси в целия сървър. Членовете им притежават уникални като брой, видове и параметри оръжия и облекло. Няма нищо хаквано и или фалшифицирано. Лошото обче е че има много ботове, които са собственост на големи играчи и от двете страни - така се добиват огромни количества пари и материали, особено по време на Евенти...

Link to comment
Share on other sites

Странно... при нас гледах АМ за 1.5 милиарда, докато EWB = 25kk...

 

btw, четох един хинт за енчантването - почваш да енчантваш 30 секунди преди рестарт на сървъра и ако върже - излизаш, ако не - оставаш, сървъра връща всичко минута назад... Не знам дали ще работи...

Link to comment
Share on other sites

Пеше, в сървър с множител Х и без game master контрол икономиката няма нищо общо с официалната. След обединението на сървърите при нас нещата коренно се промениха, като всичко хвръкна нагоре. Отделно такива мераци с часовника за пръв път чувам от тебе. В официалната игра такива грешки няма, защото ако е имало някога всички щяха да ходят оръжия, светещи в ярко червено, а енчант скроловете щяха да са без пари.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какво аджеба е това бот в Lineage и как точно се прави ??? Каква са ползите (и загубите) от това да играеш в low-rate сървър (нещо от порядъка на 5-7x) ?

Link to comment
Share on other sites

това с енчатването го оправиха имаше малък ъпдейт що се отнася до лицето бизаре неговия лък немога да кажа как е правен но има и +16 правени по нормален начин без измами

нищо чудно и да нее купен с адена :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хора, бих се радвал на съвети и идеи за по-оптимално трупане на адена. Като например по-благодатни места, идеи, стратегии... Че нещо финансова криза...

Link to comment
Share on other sites

Финансова криза със SH??? Нещо май не правиш както трябва. Докъм 72 спокойно може да вършееш из Valley Of Saints до Rune Township. Ако играеш с Hurricane и както те знам, че нямаш кой да ти зарежда маната, ще се позабавиш, макар че там падат herbs. Без SE зад теб да ти дава Еmpower, Wild magic и разбира се Recharge, нещата са бавни и досадни. Има вариант да ползваш Cursed Bones и да млатиш с Death Spike, но не очаквай да печелиш пари. Далаверата ти е от доста занижената консумация на мана, което позволява продължително присъствие на спота без прекъсвания.

Link to comment
Share on other sites

Е в момента цикля FoD, именно заради хербовете и си цикля с Death Spike - точно заради маната. Кофтито е, че често там се появяват вражески партии и трябва да се събират наказателни дружини, и пада експото, губи се време...

 

А за бъфери - намират се, в гилдията все някой си има някакъв dual box бъфер, седящ в някой град, лошото е, че има само един-два SE.

Споменатото място ще имам предвид...

Link to comment
Share on other sites

FoD също е добре, но не знам как толкова рано биеш там. Как да е. Засега си на добро място, но с Death Spike пари няма как да извадиш - направи си математиката...

Link to comment
Share on other sites

Seed of Wind = ?

 

Доколкото разбрах е някакъв колективен бъф, тоест различни нюкъри - различни seed-ове и като бъфнат някой друг нюкър, той ще може да изпълни различни симфонии (symphony of destruction :D)

 

Та... въпросът ми по-скоро е, заблуждавам ли се, или това наистина ми повишава dmg със вятърни заклинания, като си го cast-на на мен?

Link to comment
Share on other sites

Не, станах 70-ти. И клана ни е във война с половината сървър и си имам едни дежурни 5-10% на ден...

 

Иначе, един тип от клана ми изпрати един пач, с помощта на който да мога да видя дали сандъците са пълни, или са агресивни. Мнения по темата? И ако се сетите и вие за нещо подобно :D

 

П.П. Какво е гриндване?

Link to comment
Share on other sites

Не, станах 70-ти. И клана ни е във война с половината сървър и си имам едни дежурни 5-10% на ден...

 

Иначе, един тип от клана ми изпрати един пач, с помощта на който да мога да видя дали сандъците са пълни, или са агресивни. Мнения по темата? И ако се сетите и вие за нещо подобно :D

 

П.П. Какво е гриндване?

 

ТУК има всякакви хитри пачове като за пиратски сървъри. Включително може и чисто гол да си пуснеш героя.

 

Гриндване (или правилно казано - грайндване) идва от GRINDING, което е термина за безспирното пилене по поляните с цел трупане на ХР B). Някои го наричат и фармене от FARMING (особено пък когато е намесено спойлване или сеене).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...