Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

ТУК има всякакви хитри пачове като за пиратски сървъри. Включително може и чисто гол да си пуснеш героя.

 

Гриндване (или правилно казано - грайндване) идва от GRINDING, което е термина за безспирното пилене по поляните с цел трупане на ХР B). Някои го наричат и фармене от FARMING (особено пък когато е намесено спойлване или сеене).

Сайтчето е много полезно,ама тия пачове,които ги има там...някакви вийтърски ли са-да не вземат да ми затрият acc-то ако почна да ги ползвам ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Нямам понятие. В пиратски сървър би трябвало да не е фатално, но то си зависи от всеки отделен. На мен от NC Soft любезно ми обясниха да не се пробвам в официалните сървъри :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сериозно се замислям да се махна от настоящия си клан... Сравнително малък клан, с немного хора, а същевременно обявил война на половината сървър. В градовете близо една трета от хората са ми с юмрук над главата, а половината от тях - с два...

Съответно доста често по местата, където ходя да експвам, или да фермя - хоп, честито - вражеско парти с добре набъфени поне двама. Съберем парти от максимум пет човека - и хоп, те изскачат с осем. Битките с равностоен брой противници са същата работа. Никакъв почти шанс за солова игра. Да не говорим, че бъферите ни са пет-шест човека и рядко свободни... може би ще изтърпя до третия клас и вероятно ще се махна...

Link to comment
Share on other sites

Полезно е да имаш ПВП опит, така и така в пиратски сървър няма да видиш красотите на високите нива. Ако обаче е прекалена тая история, по-добре играй сам. Аз ти казах отдавна да си дигаш зад тебе едно SE, ама кой да слуша...

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам за какъв PvP опит ми говориш, като съм облечен с Avadon и +4 SoV и C-grade бижутерия и се изправя срещу добре набъфени и облечени противници, често повече от един. А и моето парти често е изградено от поне още един-двама като мен и к'во стана... вражеско war party ви поздравява с тъжна песен...

Link to comment
Share on other sites

Сериозно се замислям да се махна от настоящия си клан... Сравнително малък клан, с немного хора, а същевременно обявил война на половината сървър. В градовете близо една трета от хората са ми с юмрук над главата, а половината от тях - с два...

Съответно доста често по местата, където ходя да експвам, или да фермя - хоп, честито - вражеско парти с добре набъфени поне двама. Съберем парти от максимум пет човека - и хоп, те изскачат с осем. Битките с равностоен брой противници са същата работа. Никакъв почти шанс за солова игра. Да не говорим, че бъферите ни са пет-шест човека и рядко свободни... може би ще изтърпя до третия клас и вероятно ще се махна...

Не знам защо още седиш при тях...То заради тоя клан май не можеш да играеш спокойно.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някакъв тип заразпитва какво е великден и получи един отговор, който мен лично ме разлоби от смях:

"Jesus will come down from heavens and cast cov on everyone!"

Link to comment
Share on other sites

Има уникални попадения сред играчите... Аз редовно в Giran като обикалям пускам по едно "WTB Dragunov Sniper Rifle +10 CS". ПОлучавали са се уникални смехории като подхванат и останалите...

 

Достигнахме 78 и вече Borat е Storm Screamer... С ужас брат ми установи, че ХР от 79-80 е колкото от 1-79... Кошмар...

 

Брат ми влиза в тежка сесия, аз съм зает и отсъствам, пак ще се похаби маса игрално време. Пешо, готов ли си вече B)

Link to comment
Share on other sites

и вече Borat е
ROFLCOPTER

 

Понеже се видя, че не мога да фермя с тия 'сичките войни, направих компромисен вариант - направих си голф2 спойлер (сега ме е яд, че не го кръстих Golf2) и фермя с него.

Резултата - пълен DC robe set.

 

А клана ми се слива с по-големия ни брат в алианса, които имат, по думите на CL-a ни по 50-60 човека онлайн средно(което като за сървъра си е що-годе добре)... Ще видим, на мен са ми направили впечатление на безмозъчни биткаджии, и ако не се спогодя с тях... Бегам...

 

Вчера изклахме едно вражеско парти и почваме да се оглеждаме за разни "неутрални" бъфери и хилъри и да ги избиваме и тях и по едно време гледам един от наш'те налага ли налага едно от GM-тата на сървъра... Обикалял да търси dual box-ове...

Link to comment
Share on other sites

ROFLCOPTER

 

Пешо, Borat (SH 78) и разбира се Azamat (SE 75) са основните герои на брата ( а и най-развиваните в акаунтите ни). Като сме двамата с тях няма да ти казвам какви майтапи са из поляните :ph34r:

 

--------------------

 

Славе, от известно време насам нямам възможност да стоя постоянно на пазара, същото се случва и с брата в Англия. Играта ни изхвърля и не мога да разбера защо е. Преди нямаше такова нещо, седял съм по 4-5 дни без грижи. Говорят се простотии, че уж това било нещо антиботовско, но аз не мисля че е така. Ти тествал ли си да оставиш Магаре Мастъра на пазара продължително?

Link to comment
Share on other sites

А бе някой може ли да ми обясни какво точно представлява фармването ??? Доколкото разбрах някакви семена се сеят,по този начин се събира екипировка,ама нещо не ми е много ясно как става цялата работа.

Link to comment
Share on other sites

Купуваш от манор мениджъра семена, купуваш си harvester и започваш смело и безотговорно. По принцип сеенето е досущ като спойлването като механизъм. Слагаш си семето на F1 (примерно) и harvester (чиста проба коса) на F3 да речем. След убийството ако свети трупа събираш с косата и трупаш плодове. Плодовете после обменяш пак при манор мениджъра за различни материали. Имай предвид, че различните семена са за различни нива мобс и действат само в определения диапазон. Успех ако ти се занимава.

Link to comment
Share on other sites

seed
Като допълнение, ако не са ме подвели, засяването става от близко разстояние, тоест ако говедото е агресивно те започва. Което не е особено полезно/приятно за кастъри и стрелци. Доколкото знам, самото засяване не провокира атака от страна на говедото, тоест горните трябва да си подбират пасивни говеда.

 

А иначе за сеенето искам да попитам, пречи ли си със спойлването? Имам предвид ако едновременно спойлвам и сея ще имам ли дертове? Самото събиране на семената изчиства ли трупа (като sweep, corpse life dran, etc)?

Link to comment
Share on other sites

не си пречат двете само дето маи тряба първо плода и след това спойла да дръпнеш че след спойл моба изчезва веднага

Link to comment
Share on other sites

Трябва да опитам. Мислех да си запазя спойлера на 45-ти lvl и да седя в Branded, но се появи някакъв проблем с куеста за shit eater. (screenshot, когато се опитам да избера quest при Black Judge). Вероятно е проблем с пиратския ни сървър, писах на gm, във форумите - никакъв отговор за сега.

 

Та май ще ми се наложи да дигам левъли. Можете ли да препоръчате добри места за шпойлене за по-горни левъли, в момента съм 48.

Link to comment
Share on other sites

PEOPLE WE MEET XIV: ТУК

 

Серията включва разнообразни снимки от играта. Скоро не съм качвал, не съм си играл и да ги подбирам, така че са накуп B)

Link to comment
Share on other sites

Пешо, ако играеш още със спойлър и си докарал докъмто 53 те съветвам да се врежеш под Pavel Ruins точно над Archaic Laboratory. Много добро съотношение ХР/спойл. Чудесно място просто. Виж я само хубавицата ТУК :devil

 

Между другото вече може да се похвалим смело. След множество покупко-продажби и бартери най-после се добрахме до заветния хълм - ХОП!. И това на уникалната цена от 1 милиард... :punk

 

Утре започва евент по случай 5 годишнината на Lineage II. Пак ще има яко млатене...

Link to comment
Share on other sites

Пешо, ако играеш още със спойлър и си докарал докъмто 53 те съветвам да се врежеш под Pavel Ruins точно над Archaic Laboratory. Много добро съотношение ХР/спойл. Чудесно място просто. Виж я само хубавицата ТУК :devil

 

Между другото вече може да се похвалим смело. След множество покупко-продажби и бартери най-после се добрахме до заветния хълм - ХОП!. И това на уникалната цена от 1 милиард... :punk

 

Утре започва евент по случай 5 годишнината на Lineage II. Пак ще има яко млатене...

Ковнете му едни S бижута бе, тва си е за смях с тоя Black Ore :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да не си се предал и да си почнал и ти да я пуцаш таз игръ?

Всъщност играя от година и половина със 7-8 почивки, ма от седмица ми изтече акаунта и не ми се подновява засега

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...