Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Абе смисъл някакъв има ли да влизам в някаква гилдия? Вече три-четири предложения отказах и си цикля 100% соло. Вече съм 55 :]

И... какви са тия академии, дето рекуртват? Падауан ли искат да ме правят?

 

П.П. Видене, 2GB DDR800, nВдивия 7950GT съм. За сега се държи добре, но предполагам, че на по-сериозна масовка ще клекне.

Link to comment
Share on other sites

до B грейд ползвай дагер

Ми аз сега минах 52 с някакъв +11 C-Grade Bow...някъв тип ме посъветва да си взема Staff или 1 Handed Sword.

Link to comment
Share on other sites

bow of peril или там как беше и един дагер за меле ако нямаш мана или ако си в парти за да не тичат по тебе дагера най-добре крис с фокус

героя т ие стрелец стаф или меч звучи тъпо

Link to comment
Share on other sites

Абе смисъл някакъв има ли да влизам в някаква гилдия? Вече три-четири предложения отказах и си цикля 100% соло. Вече съм 55 :]

И... какви са тия академии, дето рекуртват? Падауан ли искат да ме правят?

 

П.П. Видене, 2GB DDR800, nВдивия 7950GT съм. За сега се държи добре, но предполагам, че на по-сериозна масовка ще клекне.

 

Има смисъл, Пешо, Висок левъл клан ти дава допълнителни бонуси като пасивни скилове. Академия на теб не ти трябва, защото си подминал 40 лвл. Окъснял си. Надявам си минал class transfers - на 20 и на 40. Подгрявай смело, като се пооправя с тия ремонти ще дойдеш да ти покажа как стоят нещата в официала. Имаме 14 героя в двата акаунта, така че има какво да се види. Ако пък ти хареса - може да се джойннеш on our side :devil

 

Машината я бива горе долу, на 2/3 екстри може да издържи спокойно официален сървър. На някоя голяма масовка обаче може да поиздъхне.

Link to comment
Share on other sites

Абе попрочитам малко от малко, писах вече, горд Spellhowler съм. С кайман сет и вече Sword of Vallhalla Acumen. За сега се справям добре сам, а и от малкото партита, в които съм играл, другия (веднъж един неуспял танк, другия път - стрелка) повече ми пречеха, отколкото да помагат...

 

От кой левъл нагоре се счита за добър килан? Защото четох съобщения за lvl5 clan, търсещ нови сили.

Link to comment
Share on other sites

Абе попрочитам малко от малко, писах вече, горд Spellhowler съм. С кайман сет и вече Sword of Vallhalla Acumen. За сега се справям добре сам, а и от малкото партита, в които съм играл, другия (веднъж един неуспял танк, другия път - стрелка) повече ми пречеха, отколкото да помагат...

 

От кой левъл нагоре се счита за добър килан? Защото четох съобщения за lvl5 clan, търсещ нови сили.

 

SH-то, както ти споменах, може спокойно да си играе сам. Трябва му само SE покрай него за бъфове. Я спомени пиратския Х колко е, ей така за спорта? Клан ниво 5 е средна работа, виж 7-8 друго говори :punk

Link to comment
Share on other sites

Не съм много наясно със повечето от съкращенията(някои като EWx EAx SoP съм ги научил) . Ако някой може да ми даде сайт, съдържащ информация, че не знам дори и как да си формулирам търсенето в гугъл... Taaa, какво е SE? Някакъв буфер?

 

Сървъра е х5.

 

Редакция: Славе, жив и здрав да си, чудех се к'во аджеба е нюкър... си мислех за едно време в IRC с IGMP Nuke-овете...

Link to comment
Share on other sites

Не съм много наясно със повечето от съкращенията(някои като EWx EAx SoP съм ги научил) . Ако някой може да ми даде сайт, съдържащ информация, че не знам дори и как да си формулирам търсенето в гугъл... Taaa, какво е SE? Някакъв буфер?

 

Сървъра е х5.

 

SE - Shilien Elder - dark elf буфер, задължителен за SH. В първия пост съм дал всичките полезни сайтове по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Не съм много наясно със повечето от съкращенията(някои като EWx EAx SoP съм ги научил) . Ако някой може да ми даде сайт, съдържащ информация, че не знам дори и как да си формулирам търсенето в гугъл... Taaa, какво е SE? Някакъв буфер?

 

Сървъра е х5.

Тези два сайта може да ти помогнат:

http://lineage2.stratics.com/

http://lineage.pmfun.com/ :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми разясни какво е това животно noblesse ? За какво служи и с какво ти понага щом минеш четирите куеста за него ? :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като всичко друго ми омръзна реших да я пробвам,ама като видях колко релийзи има лошо ми стана.Та може ли малко помощ-какво да тегля,последователност,пачове,сървъри,вие къде играете?Общо взето всичко за новак :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако ще играеш по пиратски сървъри, там има линкове какво да сваляш.

 

Ако ще играеш официално - в сайта на играта си има линк за даунлоуд. В Замунда също има клиента. Гледай да свалиш най-новия, за спестиш време от ъпдейт. Така или иначе като го стартираш, той се ъпдейтва до последна версия.

Link to comment
Share on other sites

А някой,който играе в пиратски може ли да каже кой? И да ми обясни като за начало :) Ще съм много благодарен

Зависи колко бързо искаш да се развиеш...Най-добре избери коя версия ще играеш пък после прегледай съответните коментари за нея в Замунда(примерно) и виж кой какви впечатления е дал.

 

P.S. Гледай да си намериш някакъв сървър с повечко българи,че в противен случай може да ти се наложи да ставаш в 3-4 посред нощ,за да участваш в някой Event-това разбира се ако влезнеш в някой чуждестранен клан :)

Link to comment
Share on other sites

Аз играя в този сървър, по-конкретно Roxy. Води се х5, тоест xp, drop са умножени по пет спрямо стандартния сървър.

 

Трябва ти Lineage 2 Hellbound (май СТ се водеше), като от сайта си сваляш този ъпдейт в папката System и директно си влизаш. Регистрацията се прави в сайта, не е кой-знае каква философия.

 

Не смея да ти го препоръчам сървъра, понеже е първия, който играя, а и героя, който съм създал там ми е първи въобще. Тоест нямам никаква база за сравнение. Аз лично съм доволен, пинга (при интернет от GAYbletel) ми е поносим.

 

Ред: По груби наблюдения българите са поне 10%, доста са. За сега не съм се заговарял по-сериозно с някой, малко социопат съм в тая игра :]

 

Ред2: 60lvl SH LF clan :D

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му кви пари се вадят из пазара... За 2 дни от 650кк вече гоним милиард... То така се вадят повече пари отколкото като играе човек... :punk

Link to comment
Share on other sites

от евента ли ? за това си трябва касмет аз от HB вада понекой друг камак ама се набутвам за аугменти неще да ми върже да го ева а и трябва да събирам за S роба :angry:

Link to comment
Share on other sites

Славе, не мога да ти опиша какви глупачета има. Всичко е от търговия, от евент не могат се извадят толкова пари. Почнахме да продаваме и купуваме оръжия и други такива. А на брат ми как му връзва не е истина. Вчера един умник незнайно защо му е дал 60кк за SOL +13 :laughing:

Отделно Хомункулуса +9 заедно с една брадва (общо 175кк) ги сменихме за Хомункулус +13 с акумен, който по принцип е към 250кк...

Link to comment
Share on other sites

А аз вече съм в 7lvl клан. Пичовете са във война с поне 15 клана... Ще видим днес дали ще мога да излеза да харвя без да ме убият :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...